Skocz do zawartości

Konwencja w sprawie przeciwdziałania przemocy w rodzinie


Rekomendowane odpowiedzi

No, cudowna inicjatywa, nie da się ukryć. Czyli standard + oparcie ustawowe. Strach się bać.

Jak ja pomyślę, że się hajtać chciałem ..., z modliszką..., dupa cierpnie :blink:

Swoją drogą. Z tym swoim mężem to teraz już całkiem zrobi co chce. "Zła teściowa" nie pomoże.

Żal chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rownetraktowanie.gov.pl/sites/default/files/zalacznik_4-_tlumaczenie_konwencji_210_final.pdf

 

Lepiej przeczytać nim będzie za późno.

 

Pojawia się pytanie, czy jak krzyknę na puszczającą się na boku "żonę", to to będzie przemoc psychiczna? A jeśli ona przestanie się opiekować dziećmi i dbać o dom, to to nie będzie przemoc wobec rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no kurwa...

 

a. „przemoc wobec kobiet” rozumie się jako naruszenie praw człowieka i formę dyskryminacji kobiet i oznacza wszelkie akty przemocy ze względu na płeć, które powodują lub mogą prowadzić do fizycznej, seksualnej,

psychologicznej lub ekonomicznej szkody lub cierpienia kobiet, w tym również groźby takich aktów, przymus lub arbitralne pozbawianie wolności, zarówno w życiu publicznym, jak i prywatnym,

b. „przemoc domowa” oznacza wszelkie akty przemocy fizycznej, seksualnej, psychologicznej lub ekonomicznej zdarzające się w rodzinie lub gospodarstwie domowym, lub między byłymi, lub obecnymi małżonkami, lub partnerami, niezależnie od tego, czy sprawca i ofiara dzielą miejsce zamieszkania, czy nie.

 

Znaczy tak... Co zrobisz a ona będzie miała ale, źle. W ogóle cokolwiek zrobisz a jej nie będzie w smak, źle.

Skończy to się tak, że wszyscy pójdziemy w pedały albo pozostanie brendzlowanie :(

 

"Pojawia się pytanie, czy jak krzyknę na puszczającą się na boku "żonę", to to będzie przemoc psychiczna? A jeśli ona przestanie się opiekować dziećmi i dbać o dom, to to nie będzie przemoc wobec rodziny?"

A. będzie. B. ustawa mówi tylko o kobietach. Nie będzie.

 

A teraz drodzy forumowicze poruszę stare pytanie. Ten Islam, to on jest nadzieją dla PL czy nie? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dokumencie nie ma słowa o przemocy psychicznej wobec mężczyzn. Z góry założono, że tylko kobiety są ofiarami przemocy. Tylko czemu więcej samobójstw popełniają mężczyźni a nie kobiety?  Jak dla mnie ta konwencja jest bardzo seksistowska.

 

Jurij Bezmienow 30 lat temu mówił o demontażu wszelkich wartości. NWO wprowadzane jest na naszych oczach. Niszczy się tradycję, więzi, rodzinę.

 

Teraz każdemu nastoletniemu chłopcu powinno uświadamiać się czym grozi założenie rodziny. Kobieta jak będzie chciała, to zrobi z niego wała i jeszcze on za to beknie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochanie nie nadajesz sie do tego bo jestes kobietą--->dyskryminacja i do pierdla

przemoc sexualna--->nie bedzie sexu na zgode

psychologicznej--->k***a to kobiety sa terrorystkami psychicznymi

ekonomicznej--->jak nie dam na kosmetyki albo inne farmazony to juz lece na dołek

cierpienie kobiet--->one zawsze sa poszkodowane

w tym również groźby takich aktów--->wystarczy ze baba wymieni cos z tego wszystkiego ze czuła sie zagrozona i bajbaj wolnosci jedna i druga7.gif

pozbawienie wolnosci w zyciu publicznym--->no zesz k***a.szmato nie pójdziesz na balet ze swoimi przygłupimi kolezankami dawac dupy. a paszła w ch** badz wolna7.gif

"„przemoc domowa” oznacza wszelkie akty przemocy fizycznej, seksualnej, psychologicznej lub ekonomicznej zdarzające się w rodzinie lub gospodarstwie domowym, lub między byłymi, lub obecnymi małżonkami, lub partnerami, niezależnie od tego, czy sprawca i ofiara dzielą miejsce zamieszkania, czy nie. "



nigdy sie nie ozenie.forever alone7.gif

jednym słowem teraz wszelkiej masci k****ki dostały dostep do nieograniczonego arsenału broni



a tak ogólnie to jak przeczytaja ustawe moje byłe to lece do pierdla na dozywocie7.giftaki straszny jestem7.gif


fajne emotki mi sie udało skopiowac%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcajcie się :) Kijem Wisły nie zawrócicie :) Przynajmniej dopóki radykałowie nie zaczną rządzić. Powodzenia w życiu tych którzy plują na JKM :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej wniosek z tego taki żeby sie nie żenić :) I tak i zle i tak nie dobrze bo w końcowym stadium zostaniemy szkalowani najpierw przez kobiete i caly popierdolony system który służy popierdoleniu popierdoleniem a jak pójdziemy droga ''samotnika'' to dostajemy etykietke pedała idioty i niedojrzałego emocjonalnie gnoja...Jest jedno ale; zawsze największy wplyw na rozwój świata mieli ludzie którzy kompletnie nie dostosowali się do obowiązujących norm, to forum temu służy, w siłe Panowie w siłe!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"między byłymi, lub obecnymi małżonkami, lub partnerami"

 

Znaczy każda eks z powodu wzajemnej niechęci może... .

 

Saint to nie jest nakręcanie. To jest przykład prawnie usankcjonowanego terroryzmu. A jak takiej odpierdoli naliczać cię od numerka? Brr :blink:

 

Dalej twierdzę żebyście się nie nakręcali. "Prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, wąż się prześlizgnie ale bydło się nie rozbiega" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pozno Panowie na dzialania... Liczylem ze katolicki beton (ktorego tez nienawidze) ukreci to seksistowskie gowno. Jesli zachoruje na raka to spotkam sie rowniez z celebryckimi feminazistkami. To ich zasluga - tym szmatom nienawidzacym mezczyzn zalezy na tym by maksymalnie odizolowac od siebie kobiety i mezczyzn.

 

PS. Ex jest mi winna kupe kasy - teraz zapewne gdy od niej zazadam zwrotu to bede podlegal pod te popierdolone regulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dokumencie nie ma słowa o przemocy psychicznej wobec mężczyzn. Z góry założono, że tylko kobiety są ofiarami przemocy. Tylko czemu więcej samobójstw popełniają mężczyźni a nie kobiety?  Jak dla mnie ta konwencja jest bardzo seksistowska.

 

Jurij Bezmienow 30 lat temu mówił o demontażu wszelkich wartości. NWO wprowadzane jest na naszych oczach. Niszczy się tradycję, więzi, rodzinę.

 

Teraz każdemu nastoletniemu chłopcu powinno uświadamiać się czym grozi założenie rodziny. Kobieta jak będzie chciała, to zrobi z niego wała i jeszcze on za to beknie.

 

Panie są nieszczęśliwe i pokrzywdzone z założenia ;-), więc nie ma się co dziwić że nie ma nic o mężczyznach. Wszak ktoś musi płacić za tą "krzywdę", a bycie płacącym i ofiarą w jednym by jakoś logicznie nie pasowało ;-)

 

Ile można powtarzać, że cywilizacja zachodnia się kończy? Ile jeszcze zostało? Dwa, trzy pokolenia?

 

Toć to robimy, a jak to badziewie prawnie przejdzie, to nawet będzie można takiemu chłopcu pokazać nie za długi do czytania akt prawny na potwierdzenie naszego sposobu myślenia/działania.

 

PS. Rozumiecie panowie, że taki gnioty są produkowane, publikowane i "puszczane w eter" żeby ludzie zajmowali się "sztucznymi pierdo-podzialami" zamiast ważnymi dla nich sprawami?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie baca. Jest to klasyczny mechanizm odwracania uwagi. Pod płaszczykiem tej durnej konwencji, za plecami społeczeństwa głosami PO-PSL odrzucono ustawe złożoną przez Twój Ruch o podniesieniu kwoty wolnej od podatku (która jest jedną z najniższych na świecie, a z pewnością w Europie) do poziomu co najmniej 6500zł. Zostaje dalej, dziadowskie, marne 3091 zł. Wstyd i hańba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media, siła medii :) Ogolnie świat ma nas facetów w dupie, prawda jest taka że feminizm to jest jedna z wielu koncepcji tych skurwieli na samej górze którzy chcą zdemoralizować wszystko do cna..Kobiety z natury to istote niezwykle przyziemny i próżne, muszą mieć bata nad soba bo inaczej zemszczą sie na Tobie za to że im tego bata nie pokazałeś, nie mówie tu o biciu i przemocy jako takiej, ale o stawianiu granic, zasad i trzeba miec jaja po prostu. Na Zachodzie a wkrótce także na Wschodzie jaja będą wykastrowane już w 100% Jak przystepujesz do gry musisz znać ich zasady inaczej toniesz :) We wszystkich księgach świata jest sposób jak postepowac z kobietami, nie ma jak postępować z mężczyznami to juz samo z tego mozna wywnioskować że danie kobietom ''lejcy'' wróży chujowo...Świat zmierza do kompletnej demoralizacji całkowitej...JUż w Polsce facet w sądzie nie ma praktycznie szans na wygranie sprawy;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny świstek papieru...cywilizacja upadła wytwarza tony makulatury, słownych deklamacji,ideologii, ruchów, ale jest juz niezdolna do czynów. Dla braci samców nic to nie zmienia- slubu brać nie chce, dzieci mieć nie chce, majątku swojego nie odda, a z paniami spotyka sie w celach praktycznych i zawsze w gumce, która jego najlepszym przyjacielem jest. Paradoksalnie, powinna wzrosnąc niechec męzczyzn do związków, panie których jedyna waluta jest tylko seks (bo nie mądrość) zeby samców zachęcac przestaną sie krygować tak straszliwie. Kto durny ten w pułapke wpadnie, kto brat samiec ten wykorzysta okazję i idzie dalej.  Ale jak piszę, kolejny świstek papieru.

 

Poza tym ja bym tak chetnie to nie bronił tej tzw. tradycji, rodziny ,etc. etc. przeciez widzimy na co dzien jak to wygląda. ta tzw tradycja polska to absolutna i totalnie niczym nieograniczona władza kobiet nad mezczyznami polskimi. to przeciez z tradycji biorą sie te głupoty w sadach rodzinnych, wyrwane z kosmosu alimenty, naciski na sluby, dzieci, matki polki hipokrytki w kraju z pizdeczkami zawiązanymi na supełeczek, a zagranica jebiące sie ze wszystkim co sie rusza i jest brazowo-czarne. tego chcecie bronić? Bo ja nie mam JUZ najmniejszego zamiaru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym ja bym tak chetnie to nie bronił tej tzw. tradycji, rodziny ,etc. etc. przeciez widzimy na co dzien jak to wygląda. ta tzw tradycja polska to absolutna i totalnie niczym nieograniczona władza kobiet nad mezczyznami polskimi. to przeciez z tradycji biorą sie te głupoty w sadach rodzinnych, wyrwane z kosmosu alimenty, naciski na sluby, dzieci, matki polki hipokrytki w kraju z pizdeczkami zawiązanymi na supełeczek, a zagranica jebiące sie ze wszystkim co sie rusza i jest brazowo-czarne. tego chcecie bronić? Bo ja nie mam JUZ najmniejszego zamiaru.

Zgadzam się. Nasze gwiazdy znane są zagranicą z popuszczania szpary różnym pasterzom kóz, owiec. A w kraju robią z siebie zmęczone i utrudzone życiem żony.

 

Problemem jest to, że rozbijanie jakichkolwiek wartości, więzi, tradycji prowadzi do wyobcowania człowieka. A takim człowiekiem łatwiej rządzi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.