Skocz do zawartości

Potrzebna obiektywna opinia


Rekomendowane odpowiedzi

@arch

Wydsje mi sie ze nie ma juz co sprawdzac, zachowuje sie przy niej tak jak normalnie i raczej z tym chlodem u mnie ciezko, i tu nie chodzi juz o bialorycerstwo jestem jakos pokojowo nastawiony do swiata.

@Wypas

1.Coz na nasze spotkania, przywoze ja do mnie, raczej nie stanowi to jej problemu, zazartowala cos ze tak szybko ja do domu zapraszam.

2.No wlasnie na wiele spraw mamy identyczne spojrzenie, opinie, jesli cos juz sie trafi to mowimy swoje zdanie na dany temat, nie odczulem zeby cos podwazala tym bardziej pogardliwie.

3. Ze wzgledu na prace piszemy czasem co 2 dni, lecz zwykle codziennie, jak zaczniemy ciezko juz jest skonczyc. 

4.Tak sama tez chetnie pisze, coz sama sie dopytywala kiedy sie spotkamy na nauke. Na razie spotkania to ciezki temat bo sporo pracuje. Ale mowi ze musi mnie gdzies zabrac bo powiedzialem ze cos tam lubie. 

Co rozumiesz przez dzialaj ? Tu jest problem bo nie wiem jak, co mam uczycnic ?

Twoim zdaniem postawienie na 1 karte i zrobic coa w stylu co adwokat napisal to zly pomysl ? 

@Strażak

Owszem bmw, ale nie nowe, 20 letnie nie myslic z zajezdzony rozklekotany gruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hydrocortison napisał:

@arch

Wydsje mi sie ze nie ma juz co sprawdzac, zachowuje sie przy niej tak jak normalnie i raczej z tym chlodem u mnie ciezko, i tu nie chodzi juz o bialorycerstwo jestem jakos pokojowo nastawiony do swiata.

Trzeba było od razu napisać, że w dupie masz rady innych a piszesz żeby sobie popisać to nie traciłbym swojego cennego czasu na doradzanie. Narka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2018 o 00:46, Hydrocortison napisał:

Podpowiedzcie cos, jak mam sie przelamac, lub jak postepowac, potrzebuje ogromenj pomocy, moj skill socjalny jest znikomy.

Naćpaj się amfetaminą. Tylko nie za dużo, bo trzeba będzie po karetkę dzwonić.

 

 

edit: Ok. Nie spojrzałem na datę, że to post z miesiąca wcześniej.

Edytowane przez ZdzisławBeton
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.