Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wypas

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  263
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

295 Świetna

O Wypas

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

486 wyświetleń profilu
 1. @Adolf od patomorfologów swego czasu dowiedziałem się, że kot zawsze zjada trupa swego właściciela. Pies (twierdzili, że tylko jeśli dobrze traktowany za życia) podobno czasami bierze na wstrzymanie i potrafi sam zdechnąć z głodu, pomimo posiadania w zasięgu źródła białka w postaci trupa byłego pana. Także ja rozumiem sentyment za psiakami.
 2. Te zdjęcia, to jest dla mnie kwintesencja słów: egoizm i powierzchowność. Zwierzaki są poubierane tak a nie inaczej, żeby cieszyły oko właściela/ki i chyba nikt się nie zastanawia czy im jest z tym dobrze. Wszystko na pokaz, żeby dobrze wyglądało, i jeszcze zaszpanować przed sąsiadeczkami, jak ja dbam o pupilka. Prawa zwierząt niespecjalnie mnie ruszają, ale robienie z żywego stworzenia kolorowej maskotki budzi spory niesmak. Tak na logikę w ogóle, na ch..... psu surdut.
 3. To ja się dołączę: i oby on też był z siebie przy okazji zadowolony. Najlepszego, Eleanor! 🙂
 4. Wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi nic z tego nie będzie, ale z uwagi na spory idealizm autora wątku całkiem serio radzę, żeby doprowadził do spotkania. Im szybciej skonfrontuje gadkę z rzeczywistością, tym szybciej nabierze zdrowego dystansu do romantycznych bełkotów. Przejedzie się 300 km w mrozie, być może na darmo, od razu tematy z forum nabiorą sensu. W każdym razie jestem zdania, że głównym celem autora powinno być zdobycie wiedzy o kobietach. Lepsze to wg mnie niż klikanie po internetach.
 5. Oby, bo jeśli naprawdę potajemnie spija browary, śpi z psem za karę za pisanie po internetach, i ukrywa swoje dochody, to ród męski jest w murzyńskiej dupie. Troll - to wersja optymistyczna, mimo wszystko.
 6. Tu jeszcze zestawienie za 2009 rok: https://www.m.pch24.pl/owsiak-vs--caritas,11516,i.html
 7. @Taboo, @Rnext - rzeczywiście wychodzi na to, że Caritas zbiera mniej od WOŚP. Jestem przekonany że czytałem coś innego, ale mogłem również pomylić nazwę fundacji. E: O a tutaj piszą coś przeciwnego: https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.onet.pl/kraj/wosp-nie-zbiera-najwiecej-caritas-gora/m4c2h.amp
 8. @Rnext no właśnie już kilka razy czytałem, że wiele innych instytucji (np ten Caritas) bez rozgłosu zbiera znacznie większe kwoty od WOŚP. I niech sobie ta WOŚP dalej gra, tylko nie widzę powodu do robienia z Owsiaka kolejnego nietykalnego świeckiego świętego. A wykreowanie WOŚP w wyobraźni zbiorowej na największą akcję charytatywną, w kontekście rzeczywistych danych, dobrze obrazuje siłę medialnego matrixa. Jeśli wyobrażenia o innych aspektach naszej rzeczywistości mamy równie odjechane (nie widzę racjonalnych powodów, by miało być pod tym względem lepiej), to pozostaje życzyć zdalnie sterowanemu "suwerenowi" szczęścia w dokonywaniu racjonalnych wyborów. I zawsze mnie rozwalają głosy "ekspertów" o niskiej świadomości politycznej wyborców. Choćby była i najwyższa, jak się nie ma podstawowych danych, trudno o sensowne wybory.
 9. To prawie tak samo jak przed macierzyństwem, jest szansa że nie dostrzeżesz różnicy. Zawsze można coś toksycznego wmówić dziecku i w ten sposób powetować sobie trudy macierzyństwa. @maggienovak poczytaj sobie w necie o szkołach (stylach) wychowania. Tylko szkoła wychowania autorytatywnego ma wg mnie sens. Nie idź pod żadnym pozorem w wychowanie bezstresowe, w drugą stronę też nie wolno przegiąć. Niby oczywistości, ale jak załączą się instynkty, warto mieć tę wiedzę z tyłu głowy. No i nie odstawiaj partnera na boczny tor. Dziecko wychowuje się w 99 proc poprzez przykład. Samym gadaniem nic nie zdziałasz. Staraj się nie nastawiać dziecka przeciwko ojcu w razie ewentualnych konfliktów z partnerem. Nie próbuj realizować własnych ambicji za pomocą dziecka. W odpowiednim momencie pamiętaj o przecięciu pępowiny.
 10. Tak, tak. Już nigdy więcej. Teraz już wszystko rozumiem. Skądkolwiek weźmie hajsy, przepuści. Zobaczcie jaka tapeta na zdjęciu. A w ogóle skąd ona miała wpaść na pomysł, że pożyczki się spłaca. Dziwny jakiś ten kapitalizm jednak.
 11. @deomi to tylko zabawa semantyczna: choroba, czy zaburzenie. Co to, kurwa, zmienia. Tak czy siak to stan niepożądany, który próbujesz zmienić.
 12. No właśnie. Podobno jak zdrowy człowiek czyta w internetach o cukrzycy to rozpoznaje u siebie 50 % objawów.
 13. Brat @Tornado pojechał bez kodu. 😲 Siostra @deomi to jednak troll wszechczasów.
 14. Z niecierpliwością czekam, kiedy stwierdzenie że 2 to mniej niż 3 zostanie uznane za seksizm jako takie. Wszystkie cyferki "2" mogą się poczuć wykluczone i popaść w bulimię. Skutkiem rozszerzania się lewactwa będzie zanik jakiegokolwiek myślenia i opisywania rzeczywistości, no bo jeszcze komuś zrobi się przykro. Na końcu tej drogi jest zakaz porównywania czegokolwiek z czymkolwiek. Lewactwo jest kobietą w tym sensie, że eksponuje emocjonalno-psychologiczne skutki jakichś twierdzeń ( "mowa nienawiści", "wykluczenie") w miejsce kryterium prawdziwości (prawda to czy fałsz, że kobiecy mózg jest inaczej ukształtowany niż męski). W normalnym świecie dowód prawdy kończy dyskusję. Co więcej, w ramach prawdziwej wolności słowa powinno się dopuścić mówienie głupot, bo ludzie się mylą, bo taka jest ceną realnego postępu. Jak rozmawiam z postępowcem, to tak jakbym gadał z kobietą. Jak kiedyś kobietom w swojej rodzinie powiedziałem że zamach na WTC to nie jest największa tragedia w historii USA, to one od razu myślały, że popieram terrorystów i nienawidzę USA. Z pół godziny musiałem tłumaczyć, że powiedziałem jedynie co powiedziałem i nie wynika z tego żaden ukryty podtekst. Wątpię czy dotarło. I z lewakiem jest dokładnie tak samo. Powiedzenie czegoś, co nie pasuje do postępowej wizji świata nie spowoduje u lewaka refleksji, czy to jest prawdą, czy nie, tylko skrajnie histeryczną reakcję tyyyyyy faaaszystoooooo! Rzeczywistość się dla lewaka nie liczy. Słowa u lewaka nie są nośnikiem informacji, tylko oddają stan emocjonalny mówiącego. Taki to mamy "po(d)stęp"
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.