Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wypas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  639
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

737 Świetna

About Wypas

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Ja mam całe 17, w liceum bez żadnego przygotowania (tylko pompki w domu) dźwignąłem z zapasem wszystkie krążki na ławeczce. (bodajże 105 ) Chłopy z łapami jak moje łydki wysiadały przy 60 kg. Innym razem sobie piłką lekarską rzucaliśmy na ocenę, stukilowy kloc rzucił 9 m, ja mniej więcej w tych okolicach (78 kilo wtedy). A trzy dni później przyszedł konus, 1,70 w kapeluszu, no z 55 kilo żywej wagi, tyle że wysportowany, no i pieprznął 13.
 2. Otworzyłem linka i oczom mym ukazały się normalne ręce. Coś sobie urąbałeś w głowie w tym temacie.
 3. Nie. Do dnia urodzin, w którym kończyła 31 lat włącznie jak najbardziej miała, a po północy - nie, już nie. Kareta zamieniła się w dynię, rumaki w świnie, księciunia nie budiet.
 4. Strasznie trudny temat. Ja podtrzymuję swoje stanowisko sprzed lat - problem eutanazji dotyczy tylko osób, które np z powodu paraliżu nie mogą się same życia pozbawić. Jeśli ktoś jest jeszcze jako tako sprawny, to sorry Gregory, musi umieć wykonać ten krok samodzielnie. Jeśli tego nie robi, to znaczy, że wola życia jeszcze nie została złamana. Może to brzmi okrutnie, ale bardzo trudno jest wyczuć granicę, w jedną i drugą stronę. Jeżeli nie dopuścimy eutanazji, to skazujemy na cierpienie wielu ludzi. Jeżeli ją dopuścimy w zbyt szerokim zakresie, zabijemy jakąś część ludzi, która w innych wypadkach by żyła.
 5. Do podstawowej dolicz ok 1/3 na normalne funkcjonowanie. To będzie jakieś 2600, pi razy oko. Jesz 1600 czyli ok 1000 kcal dziennie na minusie. Jeden kg tłuszczu to 7000 kcal. Kilo na tydzień. Się zgadza mniej więcej. I tu jest podobno błąd. Ten wysiłek jest zbyt krótki i zbyt intensywny być może (to drugie zależy od Twojej kondycji). Znacznie lepsze efekty osiągniesz próbując długotrwałego umiarkowanego wysiłku. Najefektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej jest bodajże pomiędzy 50-60 proc tętna maksymalnego. Jak chcesz chudnąć szybciej, albo tyle samo, jedząc więcej, polecam spróbować zamienić to bieganie na 2 godzinny spacer/marsz trzy razy w tygodniu. Różnica w spalaniu kcal między chodzeniem a bieganiem nie jest jakaś dramatyczna (chyba ok 30 proc na korzyść biegania), a o ile dłużej możesz chodzić niż biegać. A w ogóle podobno najskuteczniejszy na sadło jest interwał, ale tego nie próbowałem. Tu podobno należy jeść mało a często ale w moim przypadku to niewykonalne, też jem rzadko, i leci. Wg mnie to bajdurzenie. Jeżeli jesteś na ujemnym bilansie energetycznym, musisz tracić na wadze. Organizm z powietrza energii nie weźmie. Co najwyżej istnieje ryzyko że zaczniesz palić mięśnie zamiast tkanki tłuszczowej. Co do spowolnienia wydatkowania energii, to ja się z tym problemem nie zetknąłem. Oczywiście, w miarę utraty potrzebujesz trochę mniej energii (mniej dźwigasz), ale zasadniczo to powinno iść w dół. Jeżeli spotkasz się z tym problemem, możesz spróbować tego, o czym piszę powyżej. Zwiększyć podaż do powiedzmy 2200-2500 kcal i jechać w dół z czystej aktywności fizycznej. https://www.drlifestyle.pl/dietetyka/odchudzanie/tetno-a-efektywne-spalanie-tluszczu-spala-sie-tluszcz/
 6. Gdzieś przeczytałem, że dobre postanowienie dotyczy zawsze środków, nie celów. Np będę trzy razy w tygodniu po 1 h ćwiczył na siłowni przez następny rok. Ale założenie - za rok będę miał tyle a tyle w bicepsie. Bez sensu jak dla mnie. Bo albo będę miał, albo nie, i moje "postanowienie" nic tu do rzeczy nie ma.
 7. Zdjęcie nr 3 najbardziej widać, że coś nie tak. Ogólnie jednak nieźle się gość zamaskował.
 8. @Baelish tylko obczaj, bo ja słyszałem od jakiegoś lekarza, że podanie teścia powoduje, że jądra przestają produkować własny. Żeby sobie kuku nie zrobić na całe życie. Ale temat jak najbardziej, może jakieś naturalne boosty testo ktoś zna?
 9. Kolejny przykład pokazujący utopijność projektu multi-kulti. Trzeba szanować integralność fizyczną dzieci ale nie da się, bo "nakaz kulturowy" odmiennej kultury nakazuje inaczej. A tę odmienną kulturę trzeba szanować na równi z własną. To jest mniej więcej tak, jakby na drogach dopuścić jednocześnie ruch prawo i lewostronny i liczyć że przyczyni się to do zmniejszenia liczby karamboli. No to jak tak wymyślili, to niech się teraz głowią.
 10. Przez pół roku słowem się nie odezwał i w ten sposób została zbudowana więź emocjonalna. 😂
 11. Poszłaś na randkę z zimnym badboyem, z którym nie warto tworzyć relacji, ciekawe po co, przecież musi być więź, no no... A tu taki fajny Miś. Rzuca kolegami w pociągi, wrażliwiec. Techniczne zainteresowania. Mój miś, mój bohater. Na czwartym spotkaniu okazuje się że on też smaruje kanapki masłem. A to mu dam, bo jest więź emocjonalna.
 12. Oszukujesz sama siebie. Trafi się odpowiedni i pójdziesz w pięć minut.
 13. A mnie ciekawi właściwie tylko to czy chłopaki poprawnie postawili w kwestii sojuszu w zbliżającej się III wojnie światowej. No i czy była sensowna alternatywa.
 14. No @radeq wyczerpał temat. A Ty jej jeszcze odpowiadasz filozoficznie-egzystancjalnie, że sprawy płci mnie nie interesują, że nie ten etap, nie to wcielenie. Uważaj, bo jak jej chomika w głowie rozkręcisz, to się będziesz u Marka na serwerze skrywał
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.