Skocz do zawartości

Paweł Kukiz i jego poparcie ze strony mediów?


Rekomendowane odpowiedzi

Większość, czyli moherowe berety i urzędnicy - nie zagłosują na Kukiza. Więc jest on bezpieczny. Jacek Wilk może stworzyć zagrożenie bo ma on image Komorowskiego + jest młody + lepsze przekonania (wsparcie prawicy). Przy nim ten elektorat może się pomylić i nie zagłosować na tego kogo trzeba. Tak sobie myślę. Ja swoją rodzinkę nie przekonam do głosowania na Korwina czy Kukiza, choćby i Polska się żywcem paliła. Przekonałem ich za to do głosowania na Wilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lemingoza Leonie?

 

Tysh :P to co można wrzucić pod osoby starsze i tkwiące w systemie. Oni też są niezadowoleni, ale są nieświadomi przyczyn. Fakt, że w dużej mierze na zasadzie wyparcia, ale jednak.... Ci mogą się "pomylić" co do kandydata "wybranego dla nich" i zagłosować na kogoś kto im wizerunkowo odpowiada (i "przez przypadek" jest antysystemowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, miałem głosować na Kukiza, ale po tym co się teraz wyprawia, NIE ZROBIĘ TEGO i Wam też nie radzę ...

Przejrzałem na oczy. Kukiz jest ugadany z Grzesiem "zniszczę cię" Schetyną. To koledzy z czasów studenckich jeszcze. Kukiz ma spełnić dokładnie tę samą rolę, co kiedyś Palikot.

Nie jest przypadkowa przychylność mediów reżimowych. Funkcjonariuszy takich jak Wojewódzki czy Kuźniar ...

W POlsce nie da się nic zmienić, dopóki nie spłynie krew. Musi dojść do przewrotu, bynajmniej nie "demokratycznego". Kukiz to agent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wszystko zastanawia - może wiedzą że niewiele ugra i zabierze głosy PIS. Póki co, to tylko PIS uderzył w mafię i łapówkarzy skutecznie, tylko taki moloch ma moc do jakiejś ewentualnej zmiany, chociaż to jak szczują na Putina, jeży mi włosy na karku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, miałem głosować na Kukiza, ale po tym co się teraz wyprawia, NIE ZROBIĘ TEGO i Wam też nie radzę ...

Przejrzałem na oczy. Kukiz jest ugadany z Grzesiem "zniszczę cię" Schetyną. To koledzy z czasów studenckich jeszcze. Kukiz ma spełnić dokładnie tę samą rolę, co kiedyś Palikot.

Nie jest przypadkowa przychylność mediów reżimowych. Funkcjonariuszy takich jak Wojewódzki czy Kuźniar ...

W POlsce nie da się nic zmienić, dopóki nie spłynie krew. Musi dojść do przewrotu, bynajmniej nie "demokratycznego". Kukiz to agent.

Nie mam pewności, czy jest dogadany z PO, z pewnością reżimowe media chcą osłabić PIS, stąd promocja Kukiza w pierwszej turze. Głosuję na Korwina, oczywiście dla jaj, bo to żydowskie państwo to i tak jeden wielki żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wiadomość do wolnorynkowców: nie wiem czy to pomyłka, czy źle zrozumiałem, ale pod koniec wywiadu Kukiz użył wyrażenia "bandyckiej gospodarce wolnorynkowej". Mówił, że jego poglądy są pomiędzy Korwinem a Kowalskim, ale co oznacza to konkretnie?:

 

A tak w ogóle to JOW-y nie doprowadzą do systemu dwupartyjnego jak w USA? Rozumiem usunięcie progu 5% i rozliczanie wybranych kandydatów w czasie rządzenia, ale do czego mogą doprowadzić JOWy?. Wczoraj Rozenek w Superstacji mówił, że fakty są takie, że dużo osób głosuje na jedynki z list, i rozwiązaniem na to, może być drukowanie nazwisk kołowo, zamiast w kolumnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ale mamy wolny rynek od 89%-)pierdolenie z tym wolnym rynkiem jest dlamnie jak gadanie do uposledzonych że sa normalni.

GŁOSUJCIE NA POKEMONA MOJE HASŁA WYBORCZE TO:

1)zmniejszenie wieku emerytalnego-chuj ze nie realne
2)wyjscie z ue - chuj ze nie realne
3)obnizenie podatków - chuj ze nie realne
4)praca dla kazdego - chuj ze nie realne
5)wolny rynek - wypierdalajcie do angli na zmywak
6)silny polski przemysł - którego niema i nie bedzie
7)Prywatyzacja zusu - i tak zmierzają do wprowadzenia systemu z angli.minimalna emerytura gwarantowana a dodatkowa prywatna,jak sie nakradło to trzeba pozmieniać
8)mieszkania dla młodych- chyba komentowac nie musze :D:lol:

9)TO CO CHCECIE TO WPISZE ABYSCIE JELENIE TYLKO NA MNIE GŁOSOWALI

TO PISAŁEM JA POKEMON, OSTATNIA NADZIEJA OCALENIA POLSKI%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zakłada się, że wyborcy Kukiza zagłosują na Komorowskiego. Chociaż na moje oko, Kukiz powinien cisnąć żeby głosowali na Dudę, bo to w sumie jedyna szansa wtedy, że jakieś gówno nie zostanie w sejmie uchwalone.

Oficjalnie Kukiz mówi, że jeśli będzie druga tura, a w niej komor i duda, to żadnego nie poprze, teoretycznie duda na prezydenta to lepszy wybór niż komor w przypadku rządów po, ale mam dziwne wrażenie, że ta bitwa między po i pis to tylko teatrzyk dla ludu, a za kulisami oni wszyscy są dogadani.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, są dogadani. Wybory wygrywa w II turze - Brościsław Maryja Komoruski - dla pozorów, żeby ludzie się nie burzyli, że już w I ...

Wybory parlamentarne, wygrywa PO i tworzy koalicję z PSL ... w tym POjebanym kraju NIC się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debata prezydencka pozbawiła mnie wszelkich złudzeń na temat pana Kukiza. Jego jedynym punktem programu są te JOWy, a gdy wczoraj został odarty ze złudzeń na ich temat, stał się zagubiony jak dziecko we mgle. Janusz Korwin-Mikke (którego nota bene też nie lubię) zaorał go i rozjechał doszczętnie.

Do tego jest dziwnie mocno promowany przez media, Wojewódzkiego, WSI24, nawet członkowie PO wypowiadają się o nim w ciepłych słowach.

 

Dla mnie pan Kukiz jest niczym więcej, jak aparatczykiem i podstawioną marionetką PO, tak jak był podczas pomarańczowej rewolucji na Ukrainie, kiedy piał ze sceny rewolucyjne hasła. Niech teraz tam jedzie i posprząta ten bajzel, który sam zrobił...albo niech tam stoi dalej i wykrzykuje "Sława Ukrainie" pod czerwono-czarnymi sztandarami.
 

Dla mnie dziś wypada Pan panie Kukiz z wyścigu o fotel prezydenta RP, zostaje mi Grzegorz Braun, Marian Kowalski, Paweł Tanajno i Jacek Wilk, jest w kim wybierać.

 

Wycofuje się z popierania Pawła Kukiza i zaraz, jeśli istnieje taka możliwość, zmieniam swój głos w forumowej ankiecie.

 

cyt. jego wypowiedź, która jest jedną wielką kpiną:

 

"Jeśli wybory w Wielkiej Brytanii pokażą, że jednak JOWy nie są takie cudowne, to wycofuję się z wyborów i przekazuję moje głosy panu Januszowi Korwin-Mikke".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś pamięta co się wydarzyło bodaj w 2005 roku jak Kaczyński wygrał wybory.

Wojewódzki gościł wtedy po wyborach Tuska. I wypowiedział się o nim tak:
"Patrzcie jakiego mogliście mieć fajnego prezydenta"

Obejrzałem sobie wywiadu Kukiza u Wojwódzkiego. Jak dla mnie bardzo pouczający materiał.
Nawet obecność 'pięknych', acz niezbyt bystrych panien ma tu konkretny cel - odwracać uwagę od tego co ważne, czyli - od jawnie wciskanej kiełbasy wyborczej i to niezbyt świeżej zresztą. Panowie doszli do takiego poziomu, że otwarcie mówią o wzajemnych interesach, powiązaniach i stanowiskach niby dla żartu a tłuszcza gapi się w tym czasie na wary-obciągary, czy zadek w stringach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celna uwage Brzytwa! Wojewódzkiego ceniłem za inteligencje, lotnośc umysłu ale gość jest moim zdaniem specjalnie ustawiony, raz; jako główny demoralizator

Dwa; sprzedajna dziwka, pójdzie i powie to co mu każą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niedługo już tak...    Ciekawe co będzie jak Kukiz z Korwinem dostaną parę mandatów do Sejmu, reszta PO i PIS, czy te 20% zauważy, że ktoś ich wrobił.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,143907,17899086,Wybory_prezydenckie_2015__Komorowski_zapowiada_blyskawiczne.html?lokale=local#BoxNewsLink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.