Skocz do zawartości

Kiedy nasz eks ułożył sobie życie...


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś miał dziewczynę to może się chwalić a ta mu zazdrościć.

Jak ktoś miał żonę i ma dzieci to lepiej siedzieć cicho i "być nieszczęśliwym" na tyle ile można to udawać - to on sobie po Słowacji jeździ nową Fabią a takie marne alimenty płaci??? I sru pozew o podwyższenie.

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Conrad napisał:

śledzenia mnie na fb

No dobra. W końcu powiem prawdę o sobie, którą tak długo tłamsiłem w sobie. Szanowni bracia, jestem skrajnie nienormalny. Nigdy mi nie przyszło do głowy by zakładać konto na bożym pejsbuku czy insta czy tinderku. W ogóle mnie to nie interesuje. Nic a nic.

 

Gwoli ścisłości, miałem konto na sympatii. Jeden dzień. I wyhaczyłem swoje szczęście. 140 kilogramów do kochania. Ale spoko, nigdy się z nią nie spotkałem na żywo, od dwóch lat interlokutujemy ze sobą. Z gadki fajna jest, nawet kumata. Ale coraz bardziej natarczywa. Nawet nie chcesz ze mną pójść do kina. Nie, nie chcę. Bo? Bo ja mam 181/80, ty 176/140. Cham jesteś, tylko na wygląd patrzysz. Czemu nadal do mnie pisze? Te kobiety to są z innej galaktyki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, viko napisał:

I ja się z tym zgodzę. A po śniadaniu czule pożegnać i otrzeć łzy kolejnej kobiecie która jest nieszczęśliwa

Żebyśmy się zrozumieli. Pieprzona, mroźna noc, czarna smolista. Wskoczyć w ciuchach pod kołderkę, całus w rączkę, w czoło! Tyle. Tak do rana.

Dnia 10.10.2018 o 12:57, Byłybiałyrycerz napisał:

jak borderka mnie zostawiła to zacząłem nieźle zarabiać, podróże

Często spotykany przypadek losu. Facet zostaje sam i.... zaczyna kosić hajs

22 godziny temu, Pozytywny napisał:

Ci najbardziej kochający to nawet by się wyhuśtali na gałęzi pod oknem swej lubej

Kurła powtórzę znowu kawał, ale tam..... jak to facet polazł się powieść, przez lubę, niech będzie, nad rzekę

i zarzuca linę na gałąź, potem na szyję i skacze. Gałąź nie wytrzymała, chlup do wody, miota się, krztusi, dusi ale do brzegu dopływa!

Wychodzi, łapczywie łapie oddech i gada do siebie "kurwa przez to wieszanie bym się utopił"

 

Szanujmy myszki. Muszą podjąć decyzję na całe życie, wybrać spośród tych skurwieli, a fe

Booooo, znacie te reklamówkę, może to jej urok, a może to mejbejln, może to jej urok a może to mejbejln, a może poluzowała się rynna na ganku i jebnęła ją w łeb!, a może to jej urok

ogólnie nie oglądam gównopudła, ale jest jeszcze, loreahl phari, jesteś tego warta! aż się niektóre przewartościowały

 

Wybrać raz a dobrze to nie takie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.