Skocz do zawartości

Kobieta służy tylko do seksu.


Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz inteligencje IQ "intelekt" z inteligencja emocjonalną

W sumie to co chciałem jak teraz widzę lepiej odda słowo mądrość zamiast inteligencja :P, panie z wielką widzą i mające dużo ciekawego do powiedzenia. O IQ kobiet się nie wypowiem ale logika na 100% u nich szfankuje i to mocno, a IE mają dobrze rozwinięte.

Ale jestem pewien że gdzieś tam na świecie istnieje inteligentne kobiety. W końcu masz rudych czy blond murzynów więć inteligentna kobieta tez się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby kobieta była inteligentna w ten sposób, o którym piszesz musiałaby mieć sporo męskich hormonów. Jeśli posiada to zwykle jest nieatrakcyjna fizycznie (niekobieca).
Tak samo w drugą stronę. Facio  z niskim poziomem teścia (mało męski) dla ogółu kobiet jest nieatrakcyjny i z góry wiedzą że będzie bardziej emocjonalny.

 

To się miesza, ale istnieje.

 

Z drugiej strony niby typowo czarnowłose babeczki mają wyższy poziom teścia, ale to chyba taka bujda z gazetek za 1.50zł, nie zweryfikowałem

 

@ fotoszop jak nic ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujda na kiju.widziałes kiedyś babe z wasem?taką z 50 w bajcu na straganie taka 150 na 2 metry?tak one maja ciut wiecej tescia niż norma wskazuje.bo...menopauza


Co innego kobiety z kompleksem braku ojca.one maja bardziej rozwinietą gospodarke hormonalną.sa zgrabniejsze itd.ale...maja wiecej estrogenu a nie tescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox przeczytałam cały watek i odniosę się tylko do Twojego 1 postu w temacie.

 

Kobieta służy do seksu, dlaczego nie. Tylko żeby temat lubiła, na siłę udawanie że to sprawia przyjemność to nie ma sensu. Mężczyźni jak najbardziej też do seksu służą. Jak są kompatybilni to mamy fajerwerki w łóżku na długo.

 

Z tego co opisałeś czy one były w Tobie zakochane czy były Tobą zauroczone, albo na zasadzie że jesteś bo jesteś, to trzeba wyjaśnić. Porzucona, zakochana kobieta ginie w oczach, to widać jak się wykańcza. Czy to była miłość do Ciebie u którejkolwiek. Nie mylmy zauroczenia, chwilowego pożądania z uczuciem. Zweryfikuj to.

 

Trudno mi się odnieść do przedziału wiekowego kobiet 20+. Nie mam rozeznania co nimi kieruje, co jest dla nich ważne i jakie maja priorytety. Tak naprawdę informację o tym targecie wiekowym mam np. od Was.  Moje koleżanki to przede wszystkim mężatki, mające dzieci. Kobiety które mają poukładane w głowie i nie za wiele czasu nawet dla siebie i nie robią z siebie Matki Polki. Wieloletnie związki gdzie są jasno określone priorytety w związku. 

 

Podejdźmy do Twojego tematu zadaniowo.

 

Pierwszy etap.

Oprócz seksu czego tak naprawdę oczekujesz od kobiety, skup się na cechach charakteru, jaka osobowość Ci się podoba, czego nie tolerujesz, nie znosisz, co musi w sobie mieć aby zwrócić Twoją uwagę na dłużej niż 5 min w swoim sposobie zachowania, kultury osobistej, jaki sposób poruszania, głos, gestykulacja, spojrzenie, czy potrafi i robi coś co nie jest przeznaczone dla niej samej a jest dla kogoś, czegoś. Zweryfikuj swoje potrzeby, precyzyjnie określ je. Kto to ma być. Ona nie ma być przypadkiem. Ona ma być tą, z która Ty chcesz być.

 

Później zastanów się gdzie takiej szukać. Miejsce, gdzie takie kobiety, które Ci odpowiadają mogą być. To następny etap. Lokalizacja 

 

Najpierw zastanów się nad sobą. To czego Ty chcesz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kobieta może dać oprócz sexu i potomka:

 

- może robić za drivera po imprezie,

- ugotuje i posprząta,

- płot pomaluje,

- logistycznie pomoże w codziennych sprawach,

- przytuli,

- porozmawia o problemach,

- poda leki w chorobie,

- kark rozmasuje,

- pośmieje się z Waszych dowcipów i słodką szpilę wbije. ;)

itd.

 

... a zapomniałam dodać, że pracując domowy budżet zasili (nie tylko na waciki). :) 

 

Tylko dla kogo to wszystko? :(

78d6270eb8f5.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap.

Oprócz seksu czego tak naprawdę oczekujesz od kobiety, skup się na cechach charakteru, jaka osobowość Ci się podoba, czego nie tolerujesz, nie znosisz, co musi w sobie mieć aby zwrócić Twoją uwagę na dłużej niż 5 min w swoim sposobie zachowania, kultury osobistej, jaki sposób poruszania, głos, gestykulacja, spojrzenie, czy potrafi i robi coś co nie jest przeznaczone dla niej samej a jest dla kogoś, czegoś. Zweryfikuj swoje potrzeby, precyzyjnie określ je. Kto to ma być. Ona nie ma być przypadkiem. Ona ma być tą, z która Ty chcesz być.

 

Później zastanów się gdzie takiej szukać. Miejsce, gdzie takie kobiety, które Ci odpowiadają mogą być. To następny etap. Lokalizacja 

 

Najpierw zastanów się nad sobą. To czego Ty chcesz.

 

Etap pierwszy a już z dupy wzięty :-)

Kiedy do pań w końcu dotrze, że panowie w większości przypadków, nie mają jakiejś pojebanej checklisty do przerobienia.

Tłuczone było tu na forum co ważne: zdolna do rozrodu, ogarniająca siebie i chałupę, szczupła (co w miarę świadczy o niezażeraniu problemów) i co najważniejsze jak mężczyzna już coś jej mówi to ma się zamknąć i słuchać (przy pytaniach kontrolnych obrazować odpowiedziami, że się zagadnienie zrozumiało) i wykonać/wykonywać w przyszłości - tyle i aż tyle.

Że panowie różne gusta mają co do facjaty (a nawet i niektórzy luzują w kwestiach rozmiarów) to pozostaje tylko wytresowanie pani w pozostałych (interesujących danego pana) aspektach.

 

Paniom którym wydaje się w dowolnym miejscu i czasie, że mają własne zdanie i/lub nie panują nad sobą mówię nie ;-)

 

Fuck. Nie chce mi się. Nawet jakby łopatą nakładał, to i tak zaraz poleci w niebyt przy następnej emocji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy do pań w końcu dotrze, że panowie w większości przypadków, nie mają jakiejś pojebanej checklisty do przerobienia.

Tłuczone było tu na forum co ważne: zdolna do rozrodu, ogarniająca siebie i chałupę, szczupła (co w miarę świadczy o niezażeraniu problemów) i co najważniejsze jak mężczyzna już coś jej mówi to ma się zamknąć i słuchać (przy pytaniach kontrolnych obrazować odpowiedziami, że się zagadnienie zrozumiało) i wykonać/wykonywać w przyszłości - tyle i aż tyle.

Że panowie różne gusta mają co do facjaty (a nawet i niektórzy luzują w kwestiach rozmiarów) to pozostaje tylko wytresowanie pani w pozostałych (interesujących danego pana) aspektach.

 

Paniom którym wydaje się w dowolnym miejscu i czasie, że mają własne zdanie i/lub nie panują nad sobą mówię nie ;-)

Do pań to nie dotrze, z jednego prostego powodu, bo same takie listy tworzą. Musi się wszystko zgadzać w podpunktach, bo inaczej out.

A o tej kobiecie, o której piszesz, to taka nie istaje. Nie ma kobiet, które słuchają, one po prostu dziamgają co im ślina na język przyniesie. Oby tylko nie dać dojść do głosu i żeby było na jej.

 

Ale co do ostatniego zdania to się nie zgodzę, nie mógłbym być z jakimś pustakiem, który tylko mówiłby do mnie 'tak, panie, nie, panie'. Kobieta powinna mieć swoje zdanie, ale to ma być czymś popare, konkretami, przykładami, nie samym 'bo tak i już'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Coś mi się nie zgadza w Twoim ogłoszeniu, Saint. :D

 

Olla, ale wiedziałabyś dla kogo :D Wszystko brałby z wdzięcznością :) Emocji prawdopodobnie nie brakło by ci do końca życia. Gdyby garował za morderstwo baby, to na pewno by nie brakło :lol:

 

PS. Maskuję się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz opcję męskiej prostytutki, pasożyta z pod ciemnej gwiazdy, takiego rasowego "alfę"? :D Kijem bym nie ruszyła, błe :wacko:

 

Ale On by Ciebie kijem chętnie ruszył :D Kobity to tylko marudzą. Nie wiedzą gdzie ulokować uczucia. Człowiek się pochyli, pomoże, wskaże. Ale błe.

 

On by nie marudził :lol: I tu widać wyższość facetów :D

 

PS. W sumie tam w opisie pisze "szczupła" i może dlatego takie marudzenie :D

PS2. Nie bądź staromodna. Vinc już zwrócił Tobie uwagę, że mówi się "sponsoring". Prostytucja jest passe :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Maciek. Jak spełnisz wszystkie punkty z jej listy idealnego faceta to teoretycznie jesteś samcem alfa dla niej (przynajmniej podświadomie, jak się zakocha to na 100% masz w garści jej wzorzec ideału i jedyne co to możesz go zepsuć słuchając kobiety i zmieniając się), ale teraz znowu dwie sprawy. Ona musi wiedzieć że to masz i że nie dostanie tego za darmo. Bo jak za darmo to samiec omega, pantofel, przydupas, zabawka. Niepotrzebne skreślić. Inni są jeszcze gorsi bo dają więcej, mimo że kobieta ma ich gdzieś, bo myślą że przymilaniem się do "oprawcy" zmienią go na wzór cnot. Kobieta z racji wysokich umiejętności manipulacji powinna mieć od razu przylepioną łatkę psychopatki, ale korzysta z tego tylko wtedy kiedy pozwolimy jej na to i jesteśmy po prostu głupsi. Niestety wielu z nas jest głupich bo nieuświadomionych, szczególnie gdy jesteśmy zakochani. I co te biedne kobiety robią? Korzystają, bo mogą. Jeśli będzie wiedziała że musi coś od siebie dać, by dostać, to bardziej uszanuje. Mężczyzna musi mieć kontrolę nad tym i wydzielać jak dziecku, ale wielu z nas po prostu się nie chce lub nie ma wiedzy. Nie dopuszcza do tego, że większość z nas jest tylko częścią planu na życie kobiety (najczęściej tymczasowego) i ew. jej dziecka, która tylko ssie zasoby czy emocje wmawiając miłość. W moim 1 artykule wspomniałem że decydująca jest miłość mężczyzny do kobiety, bo właśnie wtedy jest skłonny do bycia sterowalnym, zmienialnym. Kobieca próżność cieszy się adoracją, ale darmowa i niezmienna szybko jej powszednieje. Czemu psychopaci i dranie najbardziej kręcą kobiety? Bo są podobni do kobiet tak naprawdę. Dają dużo emocji. Co dają to biorą i to często z dużo większą siłą. Dodaj do tego wysoki status społeczny i będzie jej trudno odejść, bo w jednym mężczyźnie ma kilka osobowości i to silniejszych, bardziej wartościowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.