Skocz do zawartości

Cześć :D


Ukas

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra w sumie nie wiem co tu napisać, zacznę od tego. Student, lat 21. Od dłuższego czasu czytam teksty Marka. Patrząc na komencie pod artykułami to widzę że jest tutaj wesołe i bardzo ogarnięte towarzystow.
Chociaż czytając tak to co piszecie to dziwi mnie że większość z was jest w dalszym ciągu zainteresowana mocniej paniami, mi jakoś ochota przeszła :P

W sumie tyle moich wywodów, generalnie witam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj%-)ja tam lubie kobity%-)

 

 

Graba!

Ja też lubie kobiety, choć wmawiają na odwrót. Po prostu mówie im prawdę, którą próbują tuszować, ale ogólnie dają radę jak sie zna reguły gry :D

 

Ja też lubię :-)

Byle młode, soczyste i długo gotowane, coby mięsko miękkie było ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż czytając tak to co piszecie to dziwi mnie że większość z was jest w dalszym ciągu zainteresowana mocniej paniami, mi jakoś ochota przeszła :P

W sumie tyle moich wywodów, generalnie witam wszystkich :D

Przeszło? Zmienił się punkt odniesienia i spojrzenia na sprawę. Dobra dupa nie jest zła, na chwilę i ostrożnie. Chyba, że wykupi abonament :D

Witaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pociesze się - mi już dawno przeszła ochota na jakiekolwiek interakcje z Paniami. Co najwyżej wyruchać. Ostro, mocno i konkretnie. :D

Tylko co zrobić jak już ich ruchać się tobie nie chce XD

 

Przeszło? Zmienił się punkt odniesienia i spojrzenia na sprawę. Dobra dupa nie jest zła, na chwilę i ostrożnie. Chyba, że wykupi abonament :D

Witaj na forum.

Mnie już jakoś myśl o ruchaniu tych które znam przeszła :v  Nawet jeśli są obiektywnie patrząc bardzo atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.