Skocz do zawartości

Kusząca fotka


Tim2049

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Tim2049 napisał:

1. Co mogę zrobić by "docenić" taki prezent, odbić piłeczkę by pociągnąć temat. Moja fotka? Jaka? Jakiś mój tekst wysłać by docenić jej walory w delikatny, ale budujący napięcie sposób ? 

Nigdy nie wysyłaj swoich zdjęć - zapamiętaj bracie.

Tyle mogę powiedzieć.

Ja preferuje kontakty na żywo, więc z pisaniem ciężko.

A powyższy przypadek ciężko mi opisać i pomóc, ponieważ nie znam tła waszej relacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TheShy napisał:

 

Ciekaw jestem, dlaczego? Przecież na portalach społecznościowych chociażby też wstawiamy swoje zdjęcia :)

Chyba, że Tobie chodzi o jakieś "osobiste"? ;) 

Masz być tajemniczy, a nie jakąś zdesperowaną łazęgą.

Kiedy kierowałem się "honorem" w relacjach z kobietami, to gdy one mi wysyłały zdjęcia, wtedy ja poczułem się do zobowiązania, że też muszę.

To + kilka innych czynników tylko obniża atrakcyjność.

Masz być złotą górą dla niej, wiecznie niezdobytym szczytem i pełną wartością w życiu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tim2049 napisał:

Twoim zdaniem jakie jest TOP3 takich czynników obniżających? 

1. Bycie na gwizdek, na zawołanie.
2. Zbyt częsty kontakt
3. Wylewność emocjonalna = okazywanie słabości(szczególnie jeśli znasz krótko), zero tajemniczości i budowania napięcia.
Laska nie ma kiedy zatęsknić.
Romans z kobietą to jest gra i to bardzo subtelna oraz emocjonująca, ale mimo to emocje trzeba trzymać na wodzy.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

1. Bycie na gwizdek, na zawołanie.
2. Zbyt częsty kontakt
3. Wylewność emocjonalna = okazywanie słabości(szczególnie jeśli znasz krótko), zero tajemniczości i budowania napięcia.
Laska nie ma kiedy zatęsknić.
Romans z kobietą to jest gra i to bardzo subtelna oraz emocjonująca, ale mimo to emocje trzeba trzymać na wodzy.

+ inwestowanie w kobietę zbyt wcześnie, prezenty, kolacje, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi! 

Podsumowanie tematu: poprosiłem o radę na forum, gdyż intuicja podpowiadała mi, że coś jest nie tak, ale na tyle słabo, że chciałem pogłębić znajomość. Okazało się jednak, że ona szybko przeszła do badania czy jestem finansowo rokujacym kandydatem. Znajomość zakończona. 

 

Myślę, że ona źle oceniła mnie, myślała, że już mnie zbajerowała. Popełniłem błąd nr 2 wg @Ragnar1777 Obiecuję poprawę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.