Skocz do zawartości

Filmik z FB na temat polityki w Polsce.


Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie myślę, że ci "młodzi ludzie", co to jest ich coraz więcej (za granicą) to wielka dupa nie przedstawiająca sobą żadnej istotnej wartości bojowej.

Kibole? Ci od ASG? Filolodzy patrioci? Historycy zapaleńcy? To dupy zwykłe, a nawet jeśli nie dupy to mózgu nie mają.

Nie wiem czy ktoś widział filmik z reakcją jednego z "kibiców" na postrzelenie (ze skutkiem śmiertelnym) jednego z jego fumfli? Rozsypka. Aż żal brał to oglądać.

 

Oczywiście istnieje możliwość, że coś tam zrobią. Stadnie oczywiście bo indywidualne działania wymagają myślenia. Będzie łomot, będą trupy, będzie płacz i zastanawianie się gdzie jest moja rączka/nóżka.

Ktoś ich wystawi a oni dostaną w 4 litery. I taki będzie finał machania szabelką przez entuzjastów.

 

Będzie tak ponieważ ta zabawa polega na zabijaniu a nie na krzykach, marszach i rzucaniu kamyczkami.

 

"To my mamy siłę głosu"...

Głosu... .

To trzeba (przepraszam za określenie) ciulem być.

Krzykami, marszami, festynami, pioseneczkami, głosem i ponurą miną nie zmienia się absolutnie niczego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mogą zmienic to to ze bedzie coraz wiecej ludzi kumatych.w 2009 w warszawie 11listopada było nas z 500osób.i z kazdym rokiem jest nas coraz wiecej.w 2009 policja po cywilu.zawijała lewusów.w 2010.odsunęli sie zebyśmy walili lewusów.w 2011 sami doprowadzili do zadymy bo doskonała okazja zeby sie sprawdzic przed euro 2012.w 2013 juz konkretnie to zostało udokumentowane ze policja zaczyna zadymy.w 2014 powtórka z rozrywki.jeszcze marsz nie doszedł a tam juz zadyma.

W schemacie rewolucji zmian władzy w państwach itd zawsze stoi sponsor.tym sponsorem jest przewaznie usa.a usa czy ue bądz rosja która teraz sama ma problem ukraiński jest nie na reke pomoc w zmianie władz w obecnej rebublice partyjnej.bylismy i jesteśmy w ciemnej dupie.a obecny kregosłup Narodu juz dawno został złamany i niema oraz nie bedzie jedności.nie bedzie nawet jednego celu.poniewaz sa wykorzystywane stare mechanizmy rodem z komuny.

Przecież dzieci tvnu/dzieci byłych partyjniaków/urzędników/policjantów itd nie sprzeciwia sie w zaden sposób władzy bo dzieki obecnej władzy maja ich rodzice kase.a przeciez sweet focie i samochód od starego musi byc na weekend. Przeciez nowoczesne społeczeństwo przeciez pracuje w korporacjach i wspina sie po szczeblach kariery. Masowe ogłupianie w szkołach mediach itd tez robi swoje.bo skad przygłup fejsbukowy miałby wiedziec że Polska przed 39 inaczej wygladała z granicami?%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że ta cała reszta się jakoś m. in. takimi sposobami konsoliduje, a czy wyjdzie cosik z tego to inna sprawa :-) Ważne by pewne "rzeczy" nie zdechły w narodzie z racji przeterminowania i by (jak bozia da) Naród powstał z kolanków ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.