Skocz do zawartości

Młoda mama na podrywie


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bronisław napisał:

Ja każdą tak traktuje...

 

I same sie pchają na kuta**, ale mniejsza z tym

Nie, to tak IMO nie działa :) Pewnie przystojny jesteś i tyle. Tak, to z reguły takie proste. Powiem Ci tak - gdybym nie miał swojej pozycji zawodowej i nie był w jakimś stopniu rozpoznawalny (a jestem), to, kurwa mać, miałbym duży, duży problem, jakbym nowej Pani sobie szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Powiem Ci tak - gdybym nie miał swojej pozycji zawodowej i nie był w jakimś stopniu rozpoznawalny (a jestem), to, kurwa mać, miałbym duży, duży problem, jakbym nowej Pani sobie szukał.

Widzisz, ja np może jestem przystojny, Ty np rozpoznawalny, inny ma kase, następny zajebisty charakter, jeszcze inny super ciało itd itp. 

 

I o to chodzi ;) aby być oryginalnym, pewnym siebie, ambitnym, a kobiety same w ręce wpadają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał:

Bierz ją na ruszt w ramach edukacji i spodziewaj się powyższego pytania. Co z nami dalej będzie. 

 

 

Tak naprawdę pytanie brzmi "Co dalej ze MNĄ będzie. Los męskiego partnera nie jest dla pani istotny, o ile nie ma zeń korzyści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SSydney napisał:

Co do friendzonowania lasek to działa to według mnie, gdy macie SMV powyżej 6+ dla danej laski. Zaznaczam to tylko moje zdanie.

Nie o takie kumpelstwo mi chodziło. To jest przesada. 

 

Z kumelkami nigdy nie jestem przyjacielem. Nie można pokazać im jakiś swoich słabości, bo tracisz wtedy w jej oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Samotne matki to jest prawdziwy atak klonów. Ten sam schemat. Szukają frajerów - tatuśków, ruchają się non stop, imprezują, takie niby odpowiedzialne matki, co zabezpieczają przyszłość dziecka z idealnym mężczyzną. Ja pierdolę, rzygam.

Sad But True!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zuckerfrei napisał:

 lecz dało mi to dość sporą wiedzę, dziś nie muszę latać z wywalonym jęzorem tylko troluję panny. Ale jednego się nie spodziewałem - im czas spierdala.

Nam też czas spierdala. ;) Jednak gdy człowiek pozbawiony presji może się skupić na sobie i rozwoju swoich umiejętności.  Fajnie,że autor powiedział o co mu chodzi. Jak dla mnie dyskusje z kobietami o podrywie/związkach nie mają sensu. Wystarczy przedstawić swoje stanowisko swoim działaniem i nic ponad to.

 

Myślę,że trolowanie nie ma sensu. Droczenie jak najbardziej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.