Skocz do zawartości

Szkoła Uwodzenia


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze,

 

Mam do was pytanko, czy warto zapisać się do szkoły uwodzenia, czy to jest strata pieniędzy ?. Czytałem wiele artykułów na ten temat, oglądałem też filmy z tego tematu na youtube, większość z tych tzw. trenerów to dla mnie zwykli naciągacze, choć nie wszyscy. Jeżeli jestem w miarę ogarnięty emocjonalnie, zawodowo, czy taka nauka podchodzenia do dziewczyn i zagadywania do nich w różnych miejscach jest zła ?.  Rozumiem , że rozwój zawodowy , finansowy, emocjonalny, wygląd jest bardzo ważny, trzeba zadbać o wiele aspektów własnego życia by być atrakcyjnym. Co sądzicie o szkole uwodzenia, obrałem sobie dwóch trenerów w miarę ogarniętych według mnie, którzy mogliby mnie czegoś nowego nauczyć, o czym nie miałem pojęcia, albo nigdy bym nie dowiedział się. 

 

Pewnie usłyszę, ze nie warto, ze nie da się pewnych rzeczy nauczyć w dwa góra cztery dni, zdaję sobie z tego sprawę, oglądam komentarze ludzi, którzy wzięli udział w szkoleniu. 

Nie wiem czy to są ludzie podstawiania, czy ludzie, którzy czegoś nowego nauczyli się i im to pomogło, bardzo pozytywnie wypowiadali się o szkoleniu

 

Proszę o radę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś kompletnym dzbanem i potrafisz rozmawiać z ludźmi, to sobie daruj kurs. Ogarnij swój wygląd; fryzura, zarost (jak ci pasuje), popracuj nad sylwetką, wyprostowana postawa, odpowiednie ubrania. To da ci lepsze efekty niż kurs od puasa.

Relacji międzyludzkich nie nauczysz się na kilkudniowym kursie, to przyjdzie z doświadczeniem, przebywaniem z kobietami, czytaniem odpowiedniej literatury. 

 

Żadne sztuczki od pua ci nie pomogą, jeśli będziesz wyglądał jak pół dupy zza krzaka i nie będziesz potrafił rozmawiać z ludźmi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortyy to chyba bardziej jak z tańcem. Owszem nie nauczysz się tańczyć na sucho ale możesz poznać kroki i zamiast błądzić jak ślepy człowiek możesz się skupić na rytmie. Po pewnej fazie automatyzacji można zacząć się bawić procesem.

Kiedyś za dzieciaka pojechaliśmy grupą na basen. Wszyscy koledzy się gapili i komentowali "ale dupa, itp" ale żaden z nich nie podszedł. Ja zagadałem i po niecałych 5 min się wystrzelałem. Z kontaktem wróciłem do kolegów. Gdybym wtedy wiedział podstawy teorii to bym czuł się pewniej. :) 

Więc to zależy od etapu gdzie jest dana osoba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kurs nauczy Cię automatyzacji pewnych zachowań, no cóż na początek to może i jest to dobre. Zauważ jednak co mówią ludzie którzy szkolą/coach-owie, oni sami nie potrafią stłumić w sobie strachu przed podejściem. Mają wyuczone pewne teksty i zachowania, ale strach ciągle w nich pozostaje. 

Najważniejszą rzeczą jest wewnętrzne poczucie luzu, braku stresu i strachu przed podejściem. Nie da się tego nauczyć w kilka dni, trzeba to sobie wypraktykować, poprzez częste relacje z płcią przeciwną. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Boromir napisał:

Mam do was pytanko, czy warto zapisać się do szkoły uwodzenia, czy to jest strata pieniędzy ?

 

Akurat strata pieniędzy nie jest największym problemem. Największym problemem jest niebezpieczeństwo, że niekompetentny trener nagada Ci bzdur, które będą Ci potem szkodzić.

 

Natomiast co do zysków, to w zasadzie mogą Cię jedynie nauczyć podchodzenia. Jeżeli masz dobre SMV, to możesz mieć z tego sporo sukcesów, bo dotrzesz ze swoim wyglądem do wielu kobiet.

 

19 godzin temu, Boromir napisał:

Czytałem wiele artykułów na ten temat, oglądałem też filmy z tego tematu na youtube, większość z tych tzw. trenerów to dla mnie zwykli naciągacze, choć nie wszyscy.

 

Prawie wszyscy.

 

19 godzin temu, Boromir napisał:

Co sądzicie o szkole uwodzenia, obrałem sobie dwóch trenerów w miarę ogarniętych według mnie, którzy mogliby mnie czegoś nowego nauczyć, o czym nie miałem pojęcia, albo nigdy bym nie dowiedział się. 

 

Panowie V i F? Czy inni?

 

19 godzin temu, Boromir napisał:

Pewnie usłyszę, ze nie warto, ze nie da się pewnych rzeczy nauczyć w dwa góra cztery dni, zdaję sobie z tego sprawę, oglądam komentarze ludzi, którzy wzięli udział w szkoleniu. 

Nie wiem czy to są ludzie podstawiania, czy ludzie, którzy czegoś nowego nauczyli się i im to pomogło, bardzo pozytywnie wypowiadali się o szkoleniu

 

Kto by ich nie pisał, takie recenzje zamieszczane na stronach na pewno nie odzwierciedlają rzeczywistości.

 

Większość ludzi po szkoleniach uwodzenia nadal radzi sobie słabo, ale opis tego nie idzie na strony.

 

Są ludzie, którzy byli u wielu trenerów i nadal nie potrafią uwodzić. A na stronach poszczególnych trenerów nadal wiszą świetne recenzje i obietnice "nauczę Cię uwodzić!". :)

 

Tak w ogóle to sami trenerzy najczęściej niezbyt dobrze radzą sobie z kobietami. Są przypadki, że są w związkach ze słabymi kobietami 4-5/10, albo że korzystają z usług prostytutek...za pieniądze z nauczania uwodzenia.

 

Skuteczność większości ludzi siedzących w PUA wynosi najczęściej 1 zaliczenie na kilkaset zagadanych kobiet, jeżeli ktoś ma 1 na kilkadziesiąt, to już jest ponadprzeciętny. Tylko mało kto lubi się do tego przyznawać, bo ego boli.

 

Jeden gość z kilkunastoletnim doświadczeniem w PUA przyznał się, że ma skuteczność około 2%. Dodam, że uczył się od kilku zagranicznych trenerów, na których stronach też pewnie wiszą pozytywne recenzje. :)

 

PUA.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niem mam problemu, żeby zagadać i nie mam nie wiadomo jak wielkich kompleksów, (no może krzywe zęby, ale już mam umówioną wizytę u ortodonty) i  będę  teraz starał się zrobić redukcję 10 kg, z 80 kg do 70 kg przy wzroście 180, dla własnego lepszego samopoczucia. jedynym moja kompleksem , to chyba większości ludzi mieszkających w tym kraju to są oczywiście pieniądze, chciałbym to polepszyć i staram się zbudować w sobie nawyk szczęścia, bycia zadowolonym, szczęśliwym z tego co mam.

 

 Zgadzam się z tym że jest są trenerzy uwodzenia, którzy to robią tylko dla łatwego zysku, albo nie nadają się do tego., Uznałem że dwóch trenerów jest naprawdę świetnych w porównaniu do całej reszty,  są nimi Frywolny i Orety, oglądam ich filmiki, mówią krótko zwięźle i na temat, poza tym jak z nimi pisałem , nie ma problemu ,ze po szkoleniu jak zadzwonię i będę chciał pogadać , pojawi się jakiś problem w relacjach z kobietami , to mogę dzwonić śmiało i nic nie muszę płacić za porady na podstawie filmików co Frywolny umieszcza na youtube dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy, tylko cena szkolenia zwala z nóg, O reszcie nie chcę się wypowiadać, musiałbym wypowiadać się negatywnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Boromir napisał:

Zgadzam się z tym że jest są trenerzy uwodzenia, którzy to robią tylko dla łatwego zysku, albo nie nadają się do tego., Uznałem że dwóch trenerów jest naprawdę świetnych w porównaniu do całej reszty,  są nimi Frywolny i Orety,

Przykro mi, ale kiedy zobaczyłem, kogo wymieniłeś jako Twoim zdaniem dobrych, to mi ręce opadły.... :(

 

Szczególnie w przypadku pana Frywolnego wypadałoby wiedzieć, że dwie osoby, w tym Marek Kotoński (szef tego forum), aktualnie @Fit Marek, oskarżają go przywłaszczanie sobie pomysłów/materiału z ich nagrań.

 

Marek o tej sprawie: https://vimeo.com/251290709

 

Frywolnego oskarża też inny trener uwodzenia, Rafał Żuber: https://www.youtube.com/watch?v=3SdjgbCmlKE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Boromir napisał:

Uznałem że dwóch trenerów jest naprawdę świetnych w porównaniu do całej reszty,  są nimi Frywolny i Orety

 

No niestety nie są oni "naprawdę świetni". Jeśli chcesz podszkolić się z YouTube'a, polecam kanał:

Playman's Tactic

 

ewentualnie ciekawie też prowadzi kanał niejaki SamiecAlfa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TheShy napisał:

No niestety nie są oni "naprawdę świetni". Jeśli chcesz podszkolić się z YouTube'a, polecam kanał:

Playman's Tactic

 

ewentualnie ciekawie też prowadzi kanał niejaki SamiecAlfa. 

 

Ja bym nie polecał także tych dwóch, szczególnie pana Alfa bym nie polecał, chociaż wolałbym tych dwóch od Frywolnego czy Oretego.

 

W mojej ocenie najbardziej trafnym źródłem wiedzy jest blog Milroha.

 

Wśród trenerów robiących szkolenia, w mojej ocenie najlepszy jest Fest.

 

Moim zdaniem druga liga to Vincent i Żuber, co do tego Ronlouisa mam zastrzeżenia, ale też mniej info niż o innych.

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TheShy napisał:

Milroh tak, ale... Vincent i Fest? :o 

Mogę zapytać, czym się kierujesz? 

 

Info z realnego świata. Fest ma kobiety ładniejsze od jego samego - co wśród trenerów jest rzadkością.

 

Vincent niestety jedzie ostro na SMV (bardzo wysoki brunet), ale przynajmniej ma przyzwoite sukcesy i zna wiele kobiet od intymnej strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Fest ma kobiety ładniejsze od jego samego - co wśród trenerów jest rzadkością.

Szkoda, że tu nie ma PW... nad tym musi Admin popracować. Masz jakieś info nt. temat, czy bazujesz na YT i jego blogach? 

 

Mówimy o nim: http://www.v1ncent.pl ? Kurczę, IMHO, on nie jest jakiś super SMV wg mnie... ja mam chyba dziwny gust,. 

Edytowane przez TheShy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TheShy napisał:

Szkoda, że tu nie ma PW... nad tym musi Admin popracować. Masz jakieś info nt. temat, czy bazujesz na YT i jego blogach? 

 

Były PW, ale zostały ograniczone, bo trolle spamowały, robiły intrygi przez PW. Teraz trzeba mieć chyba 250 postów, a ja nie piszę dużo.

 

Tak jak pisałem, mam info z realnego świata. Na You Tube i blogi trenerów nie zwracam większej uwagi, bo tam jest marketing i autopromocja, a nie prawdziwy obraz.

 

14 minut temu, TheShy napisał:

Mówimy o nim: http://www.v1ncent.pl ? Kurczę, IMHO, on nie jest jakiś super SMV wg mnie... ja mam chyba dziwny gust,. 

 

Bo pewnie nie patrzysz na to, że ma ponad 190 cm wzrostu. A także na to, że kobiety w Polsce lecą na brunetów.

 

BTW Ja nie twierdzę, że on ma super SMV - moim zdaniem razem ze wzrostem ma jakieś 7.5/10. Ale to już oznacza przewagę nad większością mężczyzn.

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem  tego samca alfa , bardzo fajnie i sensownie mówi, tylko fajnie by było ,gdyby ten kolo był mniej przystojny i gorzej zbudowany, a miał sukcesy z kobietami, mógłby być bardziej wiarygodny ;) , a tak to z natury kobieta widzi, dobrze zbudowanego, atletycznie zbudowanego faceta , przystojnego, na starcie już ma lepiej niż zwykły przeciętniak.

 

Dużo materiałow mają, trochę czasu zajmie mi to ogarnianie ich filmów, wiedzy , co mają na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.