Skocz do zawartości

czesc wszystkim


astarrot

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Tomek , 33 lata, 8 lat po ślubie, dwójka chłopaków 5,5 i 8 lat, żona rok młodsza, znamy sie 11 lat , mieszkamy we Francji od 8 lat. Aktualnie znalazłem się na zakręcie życiowym i jak najprościej i ogólnikowo by to ująć to z powodu pogardy żony do mojej osoby (wszyscy w koło są lepsi odemnie), ciągłych pretensji, obrażania mnie i ciągłych bluźnierstw, awantur planuje po prostu odejść i nie ciągnąć tej patologi choć by też ze względu na dzieci (choć to jedyny powód który nie pozwala mi odejść, ich strata), a i seks sie juz dawno skończył. Liczę, że znajdę tu choć trochę podobna historie do mojej i że coś mi to rozświetli umysł. Ogólnie to straciłem chęci do wszystkiego i kapcieje przy kompie od paru ostatnich miesięcy. Gość który ma tyle zainteresowań (drony, samochody, podróże, gry, kryptowaluty , filmowanie, montowanie filmów, paralotniarstwo, modelarstwo, majsterkowanie, motocykl, zloty, filmy i seriale, yerba mate), że życia by na to brakło a tu taka niechęć i brak energii. Pozdro chłopaki.

Edytowane przez astarrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Adolf napisał:

Witaj kolego, @astarrot, sam się tutaj znalazłem z tego samego powodu cztery lata temu.

Kobietę ustawiłem do pionu i jakoś żyję. Czytaj, dużo czytaj, na pewno coś Ci przeskoczy w głowie, na pewno.

No właśnie Adolf. Jakoś żyjesz, a ja nie chcę jakoś. Mam dość kłótni, braku ciepła, nienawiść do mojej rodziny, znajomych, braku zrozumienia i akceptacji takiego jakim jestem. Merci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astarrot właśnie kończę czytać książkę pt. ,,No more Mr. Nice Guy" myślę że znajdziesz tam coś dla siebie ?

PS: https//manosfera.pl/topic/4-no-more-mrnice-guy-pl-download/?tab=comments#comment-5

Wystarczy się zarejestrować i pobrac.

Edytowane przez Mr.Arioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.