Skocz do zawartości

Kobieta, kobiecie wilkiem?


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

z borderką czy inną upośledzoną to są jazdy a odejście kobiety to jakby normalna rzecz.

Ok to jest twoje i szanuje to, twoje zycie. Ja sie z tym nie zgadzam i to jest moje. Trzymaj sie i wszystkiego dobrego.

 

22 minuty temu, Nefertiti napisał:

Łapka jutro - dziś rozpuściłam się

Licze na cos wiecej.???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale po co Wy w ogóle te rodziny zakładacie? Po co to Wam? Co z tego macie? Liczycie na jakąś rzekomą 'miłość' ? 

Jak pełna chwilowych impulsów i emocjonalnych chwiejności jednostka ludzka, a już zwłaszcza tak niepewna i chwiejna jak kobieta czy też Wasze dziecko (które z natury jako słabsze 'kocha' Was jak mu dajecie opiekę, jakbyście stracili pracę, siłę aby je ochraniać, to póki nie byłoby dorosłe -wypięłoby się na Was, to zwykły mechanizm zwierzęcy, słaby silniejszego nigdy pokochać nie może) może Was pokochać?

 

Nie rozumiem. Jak czytam te Wasze smutne historie to cieszę się, że jako, że jestem singlem już od 1,5 roku, takie problemy to dla mnie już od dawna abstrakcja hehe. Ja po prostu jako singiel nie mam takich problemów - i nawet nie wiem jak można świadomie brać je sobie na garb.

Edytowane przez siergiej
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, siergiej napisał:

Ludzie, ale po co Wy w ogóle te rodziny zakładacie? Po co to Wam? Co z tego macie? Liczycie na jakąś rzekomą 'miłość' ? 

Zwolennicy darwinizmu społecznego mają na to gotowe odpowiedzi.

Na marginesie profesor z psychiatrii na studiach mówił chłopakom, że jak spotkają dziewczynę bordeline "to będzie najbardziej ekstcytujaca przygoda, ale cali z tego nie wyjdziecie."

Może właśnie chodzi o te emocjonalne jazdy i adrenalinę.

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emrata napisał:

Zwolennicy darwinizmu społecznego mają na to gotowe odpowiedzi.

Na marginesie profesor z psychiatrii na studiach mówił chłopakom, że jak spotkają dziewczynę bordeline "to będzie najbardziej ekstcytujaca przygoda, ale cali z tego nie wyjdziecie."

Może właśnie chodzi o te emocjonalne jazdy i adrenalinę.

W sumie nie bardzo widzę związek Twojej odpowiedzi na to co napisałem, ale niech będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.