Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Vincent, przestań nakręcać ludzi przeciwko mnie na priv. Ja wiem, kiedyś miałeś traumatyczne przeżycie, śmierć kliniczna, czy coś i klepki ci się poprzestawiały. Przestań fantazjować, kurwa

 

Czyli jedziemy starą płytą.

 

Rozumiem, że z raz obranej drogi zejść nie chcesz. Poprawka. Nie tyle nie chcesz, co nie możesz.

 

Wierzgaj zatem ile sił starczy. Nic więcej Tobie nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z przyjemnością, bo nie odpuszczam takim szujom jak ty. Mod z mentalnością trolla. Ale wiesz, że z braku laku masz tę funkcję? Ogranicz się lepiej do poprawiania literówek.

 

Dobrze, że w końcu to wyartykułowałaś z tym nieodpuszczaniem. Kolejne maski i zasłony spadają.

 

Wiem, wiem, że z braku laku. Zło wcielone ze mnie. Co jeszcze mi nawrzucasz? Może mam małego? W końcu do czegoś przyczepić się trzeba, co nie? ;)

 

Użytkowniczka z mentalnością...<jak ładnie dziś wyglądasz>. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, bo się wyślizgujesz jak piskorz. Jesteś szują i trollem, obrabiasz użytkownikowi doopę na priv, szczujesz i rozpowiadasz jakieś brednie na mój temat. A może nie tylko mój?  ;)

Ciekawa sprawa, że masz tak dobre wyczucie ze swoją krecią robotą i wybierasz osoby - chorągiewki i bidule to kupują. To co robisz, to typowe dla jednostek socjopatycznych z dużym doświadczeniem.

 

I widzę, że dzisiaj usilnie próbujesz okazać poczucie humoru i dystans ... i chyba klasę - no trochę za późno na to. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, bo się wyślizgujesz jak piskorz. Jesteś szują i trollem, obrabiasz użytkownikowi doopę na priv, szczujesz i rozpowiadasz jakieś brednie na mój temat. A może nie tylko mój?  ;)

 

Brednie? Tow. wroński wszystko przecież pięknie i wyczerpująco nakreślił. Szczuje? Obrabiam dupe? Wybacz, słowo jest dla mnie słowem.

 

Kto jest niby chorągiewką? Nazwisko proszę. ;)

 

Katarzyno, bez wyzwisk proszę. ;)  Ja Cię nie wyzywałem. Co najwyżej określałem w odpowiedni sposób, ale pisałem prawdę. ;)

 

Rozumiem tą nienawiść i chęć odwetu, ale zachowujmy klasę mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent, nie jestem żadną Katarzyną. Zmień informatorów, poważnie.

Teraz zabrzmi to idiotycznie, ale jak już ustalisz prawdę, a nie mam pojęcia jak miałbyś to zrobić bazując na swoich źródłach, to czekam na publiczne przeprosiny. Taki żarcik, bo nie sądzę, żeby było cię na to stać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent sorry, ale tobie już kompletnie odbiło. To daj tą fotkę tej Katarzyny. Też się pośmieję :D

 

Tak, tak. W kaftan i do Tworek najlepiej. To na pewno wina tego, że jakiś czas temu pierdolnął mnie trolejbus. ;)

 

Coś masz jeszcze do powiedzenia? Ja już nie. Przynajmniej w tym wątku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, Kasia czy Barbara

wszystko to jest jedna wiara

 

pluje, sapie i hejtuje

nazwie Vinca trollem, chujem

 

od cykorów też z wyzywa

a Vince sobie tylko gdyba

 

czy jest Ola czy Paulina

każda się tak samo zżyma

 

to jest w genach kodowane

żeby walczyć z męskim chamem

 

czy z trójmiasta czy z koluszek

każda tylko chce mieć brzuszek

 

bo na samca jest metoda

trzeba zmienić go w rozpłoda

 

kiedy samiec się rozmnoży

wtedy plan na życie wdroży

 

kupi fabię i mieszkanie

odda pensję ukochanej

 

ta końcówka jest wszak znana

tak się oswoiło chama :P

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdy cham już oswojony

i już dobrze rozmnożony

 

i gdy latek parę minie

tucząc własną męską świnię

 

pryska czar życiowa ułuda

do życia Kasi wkrada się nuda

 

stroi się i poluje podbijając ego

olewa dzieci i chama swego

 

a gdy już zdechną ostatnie motyle

rozbita rodzina i w zasadzie tyle

 

i czy to Ola czy Kasia bądźmy czujni

żeby się nie obudzić w partnerskiej chujni xD

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.