Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz dubla, kliknij Zgłoś i napisz jako powód zdublowanie.

 

Dobrej nocy :)

 

Uważaj Pika, bo zaraz będzie jak na Bękartach Wojny, palec w ranę i przesłuchujemy delikwenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D Zapomniałem wczoraj napisać, ludzie są zabawni :)

 

Jak wczoraj odkryłem nową miejscówkę, to z skarpy zrobiłem kilka fotek dla znajomych, żeby wiedzieli gdzie podjechać jak będą chcieli. Było kilkoro ludzi ale daleko. Stoję więc na podwyższeniu kontemplując widoki. Daleko na wprost była jakaś kobita z 2 chłopców w wieku tak 8 i 6 lat, ale nie widziałem dobrze, bo słońce się odbijało + świeciło mi prosto w oczy. I w pewnym momencie, Ci chłopcy podchodzą z informacją, że ich mamusia nie życzy sobie fotografowania bo jest to zabronione i na to jest "paragraf" :lol: Niestety "mamusia" podejść z "życzeniami" nie chciała ^_^

 

Ubawiłem się setnie :D Ludzie żenująco mylą przestrzeń publiczną z prywatną :D Tak więc misja edukacji dzieciaków, może być w każdym miejscu i czasie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.