Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

No kilka rarytasów tam siedziało obok mnie :D Teksty rzucały takie że konałem :D Ale w sumie to fakt, tylko na młodych dupeczkach można było oko zarzucić, bo mamuśki szkoda gadać, jakieś mi się trafiły takie że idź stąd i nie wracaj.... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w klasie pewna laske.świetna dziewczyna no i zaszła w ciaze.gdy ja podczas ciazy podpompowały estrogeny itd.to poprostu dostała z wygladu 100% do zajebistosci.po porodzie wygladała jak przed i ona była tym wyjatkiem.z normalnych obserwacji to...poracha w chuj.piekne dziewczyny zachodza w ciaze.po ciazy twarzowe im sie zmienia i wygladaja na zajechane zyciem gorzej niż dziwki w burdelach.figura ulana fhooy.zaniedbane wpizdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty efektami, ale to ciekawe czy nie kosztem zdrowia, skoro tak mówią, ze to szybko.

i w jakich zawodach?

 

 

Olla świetne zdjęcia, gdzie to dokłądnie taki spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pikacz "umnie sie liczą efekty a nie pierdolenie.dlatego trenerki jak i trenerzy mnie nie lubia.w pół roku u ich podopiecznych nie było efektu.a umnie po pół roku dziewczyna mogła startowac w zawodach%-)"

 

Pozwolę sobie zauważyć, że za to czym faszerowałeś dziewczę "trener" zgniłby w kryminale :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pikacz "umnie sie liczą efekty a nie pierdolenie.dlatego trenerki jak i trenerzy mnie nie lubia.w pół roku u ich podopiecznych nie było efektu.a umnie po pół roku dziewczyna mogła startowac w zawodach%-)"

 

Pozwolę sobie zauważyć, że za to czym faszerowałeś dziewczę "trener" zgniłby w kryminale :blink:

o matko, czym? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być tak i robione w sezonie :)

 

 

Ale u Vincenta to tak wygląda :D

 

1c54c74deb814f1bc89f8b0c06b20654.jpeg

 

PS. Nie sądzę, że oprócz diety i setu ćwiczeń, Pika karmił kogokolwiek na siłę czymkolwiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.