Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

torebka to nie jest ale w chlebaku czasem tak%-)

 

Jak Tobie tak wygodnie? :P:P Ja sobie nie wyobrażam nosić takiego jak mam :P No ale rzeczywiście, małego krokodyla tam upchniesz xD

79927ec83156c9e4e508ca7f0523492f.jpg

A i jeszcze w temacie Asystentek na smartfony.... Dziś wyczytałem, ze MS wypuści na Androida jeszcze w tym miesiącu Cortanę, a przy niej to Siri może się schować xD

 

Jako psychofan xboxowej serii Halo, radocha podwójna będzie z Nią pogadać xD

 

cortana-for-android.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz słyszę o czyms takim jak asystentka w telefonie :blink:  na co to komu :huh:

 

Żeby kobieta była potrzebna tylko i wyłącznie w kategorii rozrywkowej xD Całą resztę załatwi Cortana :P

 

Maria sie już zemną zaręczyła sygnetem za pare koła tylko żaden kmiot nie chce potwierdzic ze to orginał%-)

 

Nie szukaj autorytetów, sam sobie wystaw certyfikat autentyczności xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, zrobi ci obiad? :D:D xD

 

Tak, zamówi catering xD

 

Zresztą nie oszukujmy się, w moim związku z kobietą tylko jedna z nas potrafi naprawdę gotować i jak się domyślasz jestem to Ja xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha mówić to sobie każdy może, ja jestem jak niewierny Tomasz, więc jak zrobisz wykwintny obiad i pokażesz foto na forum to uwierze :D:D xD

 

jeszcze tylko dodam:  zupa, danie główne i deser naturalnie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lily......... czy naprawdę myślisz, że ja muszę cokolwiek udowadniać? Gdzie Twoja kobieca intuicja? A jeżeli już, to kolacja, znamy zasadę KKK? xD

 

Naprawdę, '90 są zaskakująco rozczarowujące xD xD xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.