Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu teraz: Niespodziewany telefon......

 

(T- telemarketerka, J - Ja )

 

T- Dzień dobry, nazywam się .......... i chciałbym Pana bardzo serdecznie zaprosić na wykład o zdrowym żywieniu połączonej z prezentacją naszych produktów....(krótka prezentacja odczytana z manuala) bez tłuszczowych, gotowania na parze.... mam dla Pana specjalne zaproszenie....

 

J- Miło mi Panią poznać, ja obecnie jestem na zdrowym żywieniu nazywanym nisko węglowodanowym w których to wysokie tłuszcze to baza żywieniowa,.......(tu krótki wykład o założeniach)....dzięki której w połączeniu z ćwiczeniami utrzymuję boską sylwetkę, co i Pani jako kobiecie o czarującym głosie (fakt) serdecznie polecam na przyszłość....

 

T(serdeczny śmiech) - Naprawdę to działa?

 

J(śmiech) I w związku z tym mam dla Pani specjalne zaproszenie na mój indywidualny wykład o zdrowym żywieniu tylko dla Pani połączony z prezentacją efektów na mojej sylwetce, mam nadzieję że Pani skorzysta z mojej oferty?

 

T(laska ryczy ze śmiechu) Jest Pan niesamowity i chciałam Panu gorąco podziękować, bo jak żyję takiej rozmowy jeszcze nie miałam, mam nadzieję........(rozmowa została rozłączona, myślę że supervisor przerwał)

 

:D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna rozmowa :D

miałam koleżankę, która pracowała właśnie w taki sposób. wspominała, że nie dość, że bardzo mało płacą, to jeszcze czasem człowiek nasłucha się wyzwisk itd tak naprawdę za nic, a wszystkie rozmowy są nagrywane i nie masz prawa podnieść głosu, czy odpowiedzieć takiemu rozmówcy. tym bardziej wierze, że poprawiłeś jej humor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pracowałem u operatora jako PH, miałem budżet z marketingu na zatrudnianie na umowy zlecenia telemarketerek. Praca może nie skomplikowana, ale właśnie trudna psychicznie i śmieciowa kasa. Widziałem i słyszałem co ludzie potrafią. Mam szacunek, bo nie wiele ludzi wytrzymuje to. Mam nadzieję, że będą miały dobry dzień :D

 

Z innej beczki. Tinder. Laska #1 ma zajebiste oczy i podejście :D Moja faworytka :D

 

#2 to pewnie Mr. wroński szarpał by jak Reksio kotleta, a potem długa noc rozmowy o nożach :lol: ( O Brzytwie nie wspomnę, bo już Rudą chapnął :D )

 

http://joemonster.org/art/32830/Dziewczyny_z_Tindera_z_ktorymi_pewnie_chcialbys_sie_umowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

J- Miło mi Panią poznać, ja obecnie jestem na zdrowym żywieniu nazywanym nisko węglowodanowym w których to wysokie tłuszcze to baza żywieniowa,.......(tu krótki wykład o założeniach)....dzięki której w połączeniu z ćwiczeniami utrzymuję boską sylwetkę, co i Pani jako kobiecie o czarującym głosie (fakt) serdecznie polecam na przyszłość....

 

T(serdeczny śmiech) - Naprawdę to działa?

 

J(śmiech) I w związku z tym mam dla Pani specjalne zaproszenie na mój indywidualny wykład o zdrowym żywieniu tylko dla Pani połączony z prezentacją efektów na mojej sylwetce, mam nadzieję że Pani skorzysta z mojej oferty?

 

 

A nie myślałeś o tym, żeby założyć taki biznes i robić pokazy w domu lub z dojazdem do klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jeśli inne kobiety okażą się mądrzejsze ode mnie, to nie będziesz się wyrabiał z zamówieniami. :P

 

Przy takich założeniach, to umrę z głodu :D

 

Tylko jaka twoja cena? wolisz w dolarach czy PLNach :D Nassi uważasz że jesteś głupia????

 

Przyjmuję każdą walutę :D Będzie Pani zadowolona :lol:

 

Ostatnio chciał Rupie indyjskie.

 

I tak przelewu nie zrobiłaś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeśli się okażą głupsze ode mnie...itd. ;)

 

No ale nie róbmy też masówki, bo się nie rozerwę :D Bariera wejścia jest ustawiona na ekskluzywną :D

 

A tak serio, nassi, Marza, badajcie rynek na tego typu usługi w domach atrakcyjnych i bogatych klientek :D Feedback na priv poproszę :D (przewiduję prowizję za polecenie, nie jestem zachłanny ^_^ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie róbmy też masówki, bo się nie rozerwę :D Bariera wejścia jest ustawiona na ekskluzywną :D

 

A tak serio, nassi, Marza, badajcie rynek na tego typu usługi w domach atrakcyjnych i bogatych klientek :D Feedback na priv poproszę :D (przewiduję prowizję za polecenie, nie jestem zachłanny ^_^ )

 

No tak serio to właśnie myślę, jak Cię wypromować, żeby bariera była bardzo wysoko.  I żeby jednocześnie nie powielać oklepanych już sposobów (jak choćby to wymyślanie na allegro historyjek o podłej narzeczonej i porzuconych pannach młodych), tylko wejść z własnym autorskim.

 

Lili, Marzena, a Chodakowska i Lewandowska to mogą robić prezentacje i nikt policji nie wzywa, ani się tak nie dziwi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tylko tak się dziwię :P

 

Dzień jak co dzień u Lily :D

 

 

No tak serio to właśnie myślę, jak Cię wypromować, żeby bariera była bardzo wysoko. 

 

I to lubię. Działanie :D Wierzę w Ciebie, bo jesteś po "stronie klienckiej" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.