Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem które gorsze :blink:

Co?????????????

 

Zapewnić rozrywkę i miłe towarzystwo, nakarmić, zrobić dobrze.........  spadaj xD

 

Wariant numer 2: Kazać spadać, Kopnąć w dupę, zKoniować sie xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariant drugi taki życiowy troche, co? :D:D xD

 

A nie dostrzegasz w swojej odpowiedzi tego paradoksu zepsucia styków pod kopułą? Jak przeczytałem "co gorsze" przez ułamek sekundy czas stanął..... to idzie w złym kierunku, ewidentnie.

 

Fajna forma spędzenia razem czasu, połączona z jakąś dobrą produkcją (choć ciężko o to, ale zawsze można po raz 16 876 obejrzec Pulp Fiction :D) ciesząc się towarzystwem. Lubię coś pysznego przygotować i mam podwójną przyjemność jeżeli sprawię tym komuś radochę. To czysta radość z dawania, a zapłatą jest bezcenna mina obdarowanej osoby.... I wreszcie seks, cholernie zajebista sprawa, dająca niesamowity relaks i bliskość drugiej osoby, wraz z leniwym porankiem.......

 

A Ty dosłownie zajebałaś to jednym zadaniem :) To jest przerażające.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dobry kierunek do nauki, ale w sumie dobrze wiedzieć.

 

i Saint to nie rocznik 90 jest rozczarowujący, to tylko ja :D:D

 

Im dalej w las...tym głupsze pokolenia. Tak gdzieś od rocznika 1990-1991 widzę silną tendencję spadkową jak również postępujące zepsucie moralno-obyczajowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint możesz sądzić co tam chcesz, ja ci mówię jak jest :)

 

I ja Tobie wierzę że powiedziałaś "jak jest" i właśnie dlatego, napisałem to co napisałem :)

 

Nie trzeba być parapsychopatologiem (kmwtw ;) ) żeby nie zauważyć jaka była Twoja pierwsza reakcja......... :) No ucieszona i rozradowana tą koncepcją nie byłaś, smuteczek co? :)

 

Kobieto, przemyśl to i nie rujnuj swojego życia :P I życia innych też, skoro już tu trafiłaś ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja mówię, że nie jest powazny? co mam ci powiedzieć? że będzie lepiej? może będzie, jeśli dzieciaki będę miały z kogo brać przykład, jeśli będą sie czymś zajmować więcej niż graniem w gry komputerowe i paleniem zioła w krzakach. myślę, że mają taki sam potencjał jaki miały i starsze roczniki, tylko jest to niewykorzystywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kobieto, przemyśl to i nie rujnuj swojego życia :P I życia innych też, skoro już tu trafiłaś ;)

nie mam zamiru rujnowac swojego życia, a już tym bardziej życia innych.

a że tu trafiłam, to akurat uwazam za plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jaki smuteczek mają kobiety, jeśli po kolejnym kinie on powie "no to dobranoc. :P

 

Jakim "kolejnym" ?!?!?!?!? :D To się tak da? :P

 

Swoją drogą znam taki przypadek, gdzie laska powiedziała mi wprost leżąc wygodnie w łóżeczku, ze jeżeli facet najpóźniej na 2 randce nie zorganizował konkretów, dostawał autokicka :D

 

Życie, kobiety........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim "kolejnym" ?!?!?!?!? :D To się tak da? :P

 

Swoją drogą znam taki przypadek, gdzie laska powiedziała mi wprost leżąc wygodnie w łóżeczku, ze jeżeli facet najpóźniej na 2 randce nie zorganizował konkretów, dostawał autokicka :D

 

Życie, kobiety........

 

Da się, da. Nie oceniaj innych swoją miarą. :P

 

Moja ulubiona sprzeczność kobieca: mężczyźni myślą tylko o jednym   :wacko:  - dlaczego on patrząc na mnie o tym nie myśli  :( .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.