Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że jako instruktor fitness takie rzeczy masz w małym paluszku, aby demonstrować xD

 

 

Rusz dupkę do ćwiczeń a nie halucynacje tu robić xD Kobiety to stręczycielki, zawsze ktoś, nigdy one xD

e tam.. od razu streczycielki.

Co do mnie-ruszam się i to bardzo intensywnie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że takie są konsekwencje nie jedzenia ciastek. :o

 

nassi, dołącz do klubu Lily xD Rozpoczniemy cykl: [sPAM] Zdziwione dziewoje xD

 

Godło :lol::

 

%E8%A1%8C%E4%BD%BF%E4%B8%89%E5%90%8D%E5%

 

 

Przecież to wręcz oczywiste, ze nie jedzenie ciasteczek (z pewną zupełnie drobną rzeczą jak treningi i stretching, ale kto by zawracał uwagę na takie drobiazgi) daje tak wspaniałe i spektakularne rezultaty :D

 

 

Inna rzecz :)

 

Bardzo pozytywny przekaz. Prosta rzecz a tyle radości, choć tytuł trochę mylący xD: http://veedo.pl/rozrywka,2,2554/on-wie-jak-wkurzyc-swoja-dziewczyne-wystarczy-tani-chwytak,1438362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nassi, dołącz do klubu Lily xD Rozpoczniemy cykl: [sPAM] Zdziwione dziewoje xD

 

 

Bardzo pozytywny przekaz. Prosta rzecz a tyle radości, choć tytuł trochę mylący xD: http://veedo.pl/rozrywka,2,2554/on-wie-jak-wkurzyc-swoja-dziewczyne-wystarczy-tani-chwytak,1438362

 

I tym sposobem oduczyłeś mnie dziwienia się na forum BS.   :P

 

Nie dziwię się, że spodobał Ci się pomysł z chwytakiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że spodobał Ci się pomysł z chwytakiem. :D

 

Dostać taki prezent za funta, a jeszcze od kobiety z poczuciem humoru............ bezcenne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.