Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy zapominałem butów do wody dzisiaj, i oczywiście przeciąłem głęboko skórę na środku stopy xD

 

No i albo szyć albo kleić. Przyjechałem do domu, umyłem, odkaziłem, kropelka i zamknięta rana :) Jak w Wietnamie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint, nie narzekaj. Ja caly tydzien we wloszech. Jak dorwd kompa to powklejam zdjecia jak z temperaturami. Dosc, ze nad morzem srodziemnym o 22 bylo tylo 32 stopnie, a jak nad ranem spadlo do 28 to az nie wierzylem, ze tak chlodno i mozna odetchnac.

Teraz stoje w kudowie, ledwo 32 stopnie. Rano, jak kladlem sie spac i bylo 18 to az pod kolderke, bo zimno :-)

Jedyny plus u wlocha, to za free prysznice az do bolu. Nawet piwka zimnego nie chce sie otworzyc :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint.

 

  Ty jeszcze Pika traktujesz z sensem i na serio? :D

 

Pod kilkoma względami a także z wiedzy z chemii jak najbardziej xD

 

Kleje cjanoakrylowe stosowane są powszechnie w medycynie zastępując szycie niewielkich ran. http://www.mp.pl/artykuly/13815

Prawie natychmiast zamyka ranę co zapobiega krwawieniu i potencjalnym infekcjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest%-)


buhahaha własnie widze w tv aukcje koni arabskich ze przygotowania trwaja kilkanascie miechów.spoko.boldenon jako baza,vinstrol start na 6tyg zakończenia cyklu i z pociagowego bym lepsze maszyny zrobił%-)

nie to ze sie nieznam,sam z kuniem bym ten towar wpierdalał%-)


Saint a wiesz ze zjebałes klejenie?na girze musisz warstwe naskórka zdjąc i dopiero wtedy kleić.w innych miejscach jest to zbędne.wazne żeby dobrze obrzeża rany przylegały%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.