Skocz do zawartości

Dlaczego warto włożyć telefon do zamrażarki przed imprezą?!


Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy wam się zdarzyło czytać wiadomości z wczoraj?

Po co piszemy do byłych jak jesteśmy nawaleni?

Nie spełnione miłości, a może te których chcemy.

 

Czasami nie chce się nawet czytać bo wstyd tylko od razu usuwamy.

 

Otwieram temat. 

 

moja ostatnia wiadomość której nie pamiętam to klasyka

kocham Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie gówniane sytuacje ?

6 minut temu, tytuschrypus napisał:

Albo zablokować i usunąć z telefonu te kontakty, do których napisanie może być najbardziej szkodliwe czytaj różnej maści ex :)

Tak zrobiłem. Pomaga. Jednak numer zostanie w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ignac napisał:

Jednak numer zostanie w głowie

Czas to najskuteczniejsze, choć powolne lekarstwo. Możesz mi wierzyć, zapomnisz :)

 

8 minut temu, Ignac napisał:

Czy tylko ja mam takie gówniane sytuacje ?

Nie tylko, sam ostatnio byłem świadkiem jak na imprezie branżowej jeden człowiek po pijaku okrutnie się skompromitował, wysyłając do kogo popadnie niedwuznaczne treści, szczegółów nie mogę zdradzić. 

 

I tu mamy większy problem bo przy pisaniu do ex cierpi potem tylko nasza duma. A w tym wypadku ucierpiały interesy. Taki to faktycznie powinien zostawiać telefon w domu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Czas to najskuteczniejsze, choć powolne lekarstwo. Możesz mi wierzyć, zapomnisz :)

 

Nie tylko, sam ostatnio byłem świadkiem jak na imprezie branżowej jeden człowiek po pijaku okrutnie się skompromitował, wysyłając do kogo popadnie niedwuznaczne treści, szczegółów nie mogę zdradzić. 

 

I tu mamy większy problem bo przy pisaniu do ex cierpi potem tylko nasza duma. A w tym wypadku ucierpiały interesy. Taki to faktycznie powinien zostawiać telefon w domu:D

tak to dora rada. zostawić tel. w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.