Skocz do zawartości

Dziewczyna z jednym zdjęciem.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym do końca nie skreślał kobiety z takiego powodu. Mój najlepszy przyjaciel jest w długoletnim związku z kobietą (mocne 7/10), która ma dość poważną wadę wymowy (jąka się i to czasami ostro). Szczerze powiem, że bardzo dba o niego i o siebie. Jeszcze nigdy nie słyszałem, aby kumpel mi choć raz powiedział o niej złe słowo. A znamy się od przedszkola i konsultujemy wiele spraw ze sobą. Poza tym, owa kobieta jest bardzo inteligentna i umie się odnaleźć.

 

Takie kobiety dbają o facetów, bo wiedzą, że nie każdy facet będzie w stanie je zaakceptować takimi jakie są.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

okazało się że ma wrodzony problem ze słuchałem i nosi aparaty słuchowe, czego mi nie napisala na fb. Nie to żebym był nietolerancyjny, ale przez ten fakt strasznie ciężko się z nią rozmawia

Mi by to chyba nie przeszkadzało. Hmm pomyśl o tym, że możesz jej prosto do ucha mówić. Kino na drugiej randce gwarantowane ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego bolesnego doświadczenia powiem tak:

Zwracajcie uwagę na wygląd! Dziewczyna MUSI podobać się Wam, podniecać fizycznie. Bo potem będzie tylko coraz gorzej i ŻADNA osobowość czy inne zalety tego nie zrekompensują. Mi  moja ex żona  nie podobała się za bardzo, takie SMV 5-6 ale dawała mi uwagę, miłą rozmowę i ostry seks. Problem w tym że potem ta wartość spadała i po dzieciach zostało co najwyżej 3-4. W efekcie JA odczuwałem odrazę do własnej żony i zmuszałem się do seksu lub  traktowałem go mechanicznie. Małżeństwo rozpadło się i po romantyźmie, pokrewieństwie dusz i innych pierdołach pozostało jedynie wspomnienie.

Nie da się udawać pociągu fizycznego. Nie da się zmuszać do seksu. 

 

Edytowane przez ntech
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.