Skocz do zawartości

Czy w Smoleńsku doszło do zamachu?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, alfa_sralfa napisał:

a ja mysle ze robia Cie w konia, zebys pisal te bzdury na naszym forum.

 

 

Widze ze masz bardzo duzo merytorycznych argumentów ktore wiele wnoszą do dyskusji. Moze jeszcze mi za to płacą?  ?

Edytowane przez Wolverine1993
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, alfa_sralfa napisał:

Dobry temat dla gawiedzi i zwolennikow teorii spiskowych.

Coś zbyt często powtarzasz te słowa :)

 

Zasada jest prosta - jesli istnieje dla kogoś niewygodna prawda - to ten ktoś nie mając już żadnych innych możliwości zatajenia tej prawdy (czyli wyszła na jaw) - robi propagandę iż to "teoria spiskowa"

 

Znany od lat jest stary sposób służb specjalnych na "spalenie" prawdziwej wersji jakichś wydarzeń.

Mianowicie - służby nie od dziś zadaniują agentów by ci - odpowiednio opłacani - robili w przestrzeni publicznej za idiotów.

I takowi są nagłaśniani. Pojawia się na przykład jakiś jutuber w przebraniu rycerza, indianina czy też innego bajkowego księcia i publikuje niezliczone filmiki gdzie przekonuje ludzi do ewidentnych bzdur.

Przykładowo że dwa i dwa to pięć. Albo że takie okragłe z promieniem to nie koło tylko kwadrat. Albo jeszcze inne, ewidentne bzdury.

Ludzie się oswajają z tym zawodnikiem i natychmiast kojarzą go jako idiotę. "Aaaa, to ten kretyn co dwa i dwa w pieć sumuje". "Aha, jasne, to ten palant od okrągłych kwadratów"

I tak agent robi robotę. Po co ? O tym niżej.

 

Duraczenie ludzi spowodowało to, że ludzie dziś nie mają pojęcia czym jest nauka. A w prawdziwej, rzetelnej nauce - nie jest ważne KTO coś mówi, ale wazne jest to CO ktoś mówi.

Czyli - wygłoszona kwestia przez dowolną osobę jest sprawdzana WYŁACZNIE W KWESTII ZAWARTOŚCI a nie w kwestii ust, ktore ją wypowiedziały.

W rzetelnej nauce nie ma czegoś takiego jak "powiedział to autorytet wiec tylko dlatego, że powiedział to autorytet - musi to być prawda"

Jak również w rzetelnej nauce nie ma czegoś takiego jak "skoro to powiedział idiota - to nie może być to prawdą"

 

Bo przecież nie wytrzymuje krytyki uzależnienie prawdziwości twierdzenia od tego kto to powiedział - gdyż gdyby najmądrzejszemu człowiekowi na ziemi (tej ziemi) wypsnęło się że 2+2=5 - nie stanie się to automatycznie prawdą.

 

A tego zduraczone lemingi nie pojmują.

 

Słuzby chcąc spalić prawdziwą teorię na jakiś temat - w pewnym momencie nakazują ogłosić ją zadaniowanemu przez siebie idiocie. I ten człowiek, ktory wczesniej kwadratowił koło i otrzymywał pieć z sumy dwóch dwójek - nagle powtarza PRAWDZIWĄ wersję !

 

Co się wtedy dzieje ?

 

Ano efekt jest taki:

Gdy w jakimś towarzystwie przedstawisz tę teorię (prawdziwą, spójną, logiczną) - to za chwilę dostaniesz argument - "no co ty, pojebało cię ?, po tym idiocie od 2+2=5 spiskowe teorie powtarzasz ? hehehehehe"

 

I tak się pali prawdę. Ale do tego potrzeba durnego społeczeństwa. Które przecież zdruraczone już dawno zostało.

 

15 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Po 5 latach klod katastrofy kiedy pis doszedł do władzy to myślę ze ten wrak już dawno poszedl na zyletki a jeśli nie to wszystkie dowody które mógłbyby pozostac dawno zostały wymyte i posprzatane

Smoleńsk to był majstersztyk !

Bo połowa ludzi uwierzyła w zwykły wypadek, a druga połowa - że to zamach wykonany przez ruskich bo to się stało u ruskich.

 

A prawdziwy sprawca wpada w chichot nie niepokojony przez nikogo :)

 

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nara,  a jeszcze jedno Ty tu nie jesteś od oceniania czy ktoś pisze bzdury tylko admini,  więc sobie nie pochlebiaj. A co do teorii spiskowych to zauważ jedną rzecz. A mianowicie ilość dowodów świadczących o tym ze ta sprawa nie została wyjaśniona jest tyle ze jedyne co potrafisz napisac to obelge pod czyimś adresem zamiast merytorycznie podyskutować, typowe dla leminga z tvnu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuj tego jako zlosliwosc, ale ganie zwolennikow teorii spiskowych (owszem powtarzam - pejoratywne wg Cb?), bo:

 

Znany od lat jest stary sposób służb specjalnych na "spalenie" prawdziwej wersji jakichś wydarzeń.

Mianowicie - służby nie od dziś zadaniują agentów by ci - odpowiednio opłacani - robili w przestrzeni publicznej za idiotów.

I takowi są nagłaśniani. Pojawia się na przykład jakiś jutuber w przebraniu rycerza, indianina czy też innego bajkowego księcia i publikuje niezliczone filmiki gdzie przekonuje ludzi do ewidentnych bzdur.

Przykładowo że dwa i dwa to pięć. Albo że takie okragłe z promieniem to nie koło tylko kwadrat. Albo jeszcze inne, ewidentne bzdury.

Ludzie się oswajają z tym zawodnikiem i natychmiast kojarzą go jako idiotę. "Aaaa, to ten kretyn co dwa i dwa w pieć sumuje". "Aha, jasne, to ten palant od okrągłych kwadratów"

I tak agent robi robotę. Po co ? O tym niżej.

 

Duraczenie ludzi spowodowało to, że ludzie dziś nie mają pojęcia czym jest nauka. A w prawdziwej, rzetelnej nauce - nie jest ważne KTO coś mówi, ale wazne jest to CO ktoś mówi.

Czyli - wygłoszona kwestia przez dowolną osobę jest sprawdzana WYŁACZNIE W KWESTII ZAWARTOŚCI a nie w kwestii ust, ktore ją wypowiedziały.

W rzetelnej nauce nie ma czegoś takiego jak "powiedział to autorytet wiec tylko dlatego, że powiedział to autorytet - musi to być prawda"

Jak również w rzetelnej nauce nie ma czegoś takiego jak "skoro to powiedział idiota - to nie może być to prawdą"

 

Bo przecież nie wytrzymuje krytyki uzależnienie prawdziwości twierdzenia od tego kto to powiedział - gdyż gdyby najmądrzejszemu człowiekowi na ziemi (tej ziemi) wypsnęło się że 2+2=5 - nie stanie się to automatycznie prawdą.

 

 

Słuzby chcąc spalić prawdziwą teorię na jakiś temat - w pewnym momencie nakazują ogłosić ją zadaniowanemu przez siebie idiocie. I ten człowiek, ktory wczesniej kwadratowił koło i otrzymywał pieć z sumy dwóch dwójek - nagle powtarza PRAWDZIWĄ wersję !

 

Co się wtedy dzieje ?

 

Ano efekt jest taki:

Gdy w jakimś towarzystwie przedstawisz tę teorię (prawdziwą, spójną, logiczną) - to za chwilę dostaniesz argument - "no co ty, pojebało się, po tym idiocie od 2+2=5 spiskowe teorie powtarzasz ? hehehehehe"

 

I tak się pali prawdę. Ale do tego potrzeba durnego społeczeństwa. Które przecież zdruraczone już dawno zostało.

 

I tak wlasnie powstaja teorie spiskowe.

 

Powyzsze ma Ci obrazowac, tylko ze te teorie sa tworzone dla jakiegos celu.  

 

Zastanowcie sie po co te teorie sa podsycane, a nie sa rozwiazywane? Moze komus to sluzy? Ze mialo byc zrobione, a nie jest i nie bedzie, wiesz dlaczego? Bo tak pasuje PiS, a lemingi kminia jak to bylo, niech kminia, moze pare glosow, co madrzajeszych wpadnie.

 

EDIT:

wolverine jaka obelge?

Edytowane przez alfa_sralfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alfa_sralfa napisał:

Nie traktuj tego jako zlosliwosc, ale ganie zwolennikow teorii spiskowych (owszem powtarzam - pejoratywne wg Cb?), bo:

Mógłbym Ci zadać szereg niewygodnych pytań.

Ale nie zrobię tego z dwóch powodów:

1. Abyś sam się nie zaorał

2. By nie wzniecać niepotrzebnej gównoburzy - takie samej jak gównoburza wskutek propagowania testów DNA na kafeterii.

 

Natomiast zgodzę się z Twym ostatnim zdaniem.

Mianowicie:

4 minuty temu, alfa_sralfa napisał:

Bo tak pasuje PiS, a lemingi kminia jak to bylo, niech kminia,

Faktycznie. Smoleńsk to świetna rzecz do skłócenia ludzi. Połowy wierzącej w zwykły wypadek z drugą połową od zamachu wykonanego przez ruskich (bo u ruskich)

W takiej kłótni prawdziwy sprawca jest bezkarny, a w dodatku - skłóconym społeczeństwem łatwiej sterować.

 

Same plusy.

 

PS:

Wybitnie nie wyszło Ci zacytowanie mnie za co najpewniej wyłapiesz warna. No chyba, że zawczasu posprzątasz w swym poście.

Sam miałem problem z wyłapaniem fragmentów Twoich wypowiedzi zmieszanych z tym co skopiowałeś z mojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie nie cytowałem, prosze mnie zrozumiec.

 

Napisales tak pusty tekst ze ja go obrocilem wg mojej tezy i nadal pasował - o to mi chodzilo. Z całym szacunkiem.

 

Wolverine byl lepszy, napisal ze rzucilem obelge - co oczywiscie jest klamstwem - a jednoczesnie nie przeszkadzało mu to w 3 nastepnych slowach obrazic mnie. Kuriozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Nara,  a jeszcze jedno Ty tu nie jesteś od oceniania czy ktoś pisze bzdury tylko admini,  więc sobie nie pochlebiaj.

 

Myślę, że się zdziwisz ale jest, ja jestem i każdy inny też. Twój temat został opublikowany w przestrzeni publicznej, którą jest Forum. Każdy zarejestrowany użytkownik, pod warunkiem przestrzegania Regulaminu Forum, ma prawo komentować zamieszczone tu treści.

 

Ten temat to bzdura. Proponuję jeszcze napisać, że słychać strzały i w trzeciej sekundzie ktoś macha ręką.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.