Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oktabryski

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  302
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

283 Świetna

About Oktabryski

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miłość do kobiety to uczucie, że chce się czynić dobro tej osobie pomimo świadomości jej wad. Jak już tu słusznie bracia zauważyli, jest stanem trudnym do osiągnięcia i często mylonym z zauroczeniem*. *Nie mylić z chucią.
 2. Zgodzę się z tym, że brzydkie kobiety mają przechlapane. Doświadczają wszystkich wad bycia kobietą i żadnych zalet. Taki lajf.
 3. @Jaśnie Wielmożny jeśli koniecznie musisz psuć koledze jego przyszłość, możesz mu polecić Rollo Tomassi "The rational male". Albo jeszcze lepiej, znajdź w Twoim mieście Sąd Rejonowy - Wydział Cywilny. Dowiedz się z wokandy, gdzie są sprawy o podział majątku dorobkowego i zadzwoń do kolegi, żeby się urwał z pracy i na godzinę przyjechał. Podziały są jawne dla publiczności (w przeciwieństwie do spraw przed sądem rodzinnym). Tej wiedzy za żadne pieniądze nie kupisz.
 4. No passaran, ani kroku w tył! Na randce tylko 50:50. Mam wrażenie, że niektórzy bracia na Forum mają zabetonowane podejście do randek i wzajemnie się nakręcają w tym przekonaniu. Na zasadzie, że kobieta ma się starać tak samo, jak mężczyzna albo proponować tematy do rozmowy. Nie rozumiem. W trakcie jednej i tej samej randki kobieta potrafi przejść przez kilka modów. Tak samo ja. Do tego każdy może mieć gorszy dzień, ale nie znaczy to, że za chwilę nie będzie w lepszym humorze. Zdarzyło mi się parę razy, że randka trwała 10 minut. Ale nie z takiego powodu. @PatZz próbowałeś więcej luzu i bawienia się procesem? Wiesz, że przekomarzanie się też może być przyjemne?
 5. @Baelish młode damy chcą się bawić i nie marnują okazji. Starsze panie szukają mega hiper alfy do stałego związku (tak, one myślą, że teraz są ich najlepsze lata). Nie spełniasz któregoś z 360 kryteriów takiej damy, ot co. Nie potrzebnie się przejmujesz.
 6. Macie jakieś wspólne hobby, które byście mogli razem realizować? Jeśli tak, to warto. W innym razie sensu żadnego nie widzę. Co do katoliczek mam same negatywne doświadczenia. Jedna, obecnie 36 lat, kiedyś ponadprzeciętnej urody, powiedziała w przypływie szczerości, że nie uznaje seksu przedmałżeńskiego i antykoncepcji😂 Myślałem, że żartuje, ale nie. To było na prawdę. Inna, dziś 31 lat, wyobrażała sobie spotykanie się jako chadzanie za rączkę, wyjścia do teatru i do restauracji. Dosyć drętwa. Inna na same zaproszenie do mnie na kwadrat dostawała histerii. Ale młoda dziewoja, 22 lata, to jeszcze mogę zrozumieć. Nie powiem, żebym jakoś dobrze je poznał, bo szybko zrobiłem w tył zwrot. Jednak moje doświadczenia z katoliczkami nie potwierdzają tych fantastycznych historii, które bracia wyżej napisali.
 7. No tak. Wreszcie powiedziałeś, że wszystko jest w tej kradzieży relatywne. Mam dla Ciebie złą wiadomość. Jeśli wszystko jest relatywne, Twoje wywody również nie mają większego znaczenia, ponieważ można spojrzeć na tę kradzież jeszcze z trzeciej strony. Albo z czwartej, itd. W ogóle po co się produkować z takim nastawieniem? Zakończę jak w starym kawale "Uff, a mógł zabić".
 8. Przeglądając czeluście Internetu natrafiłem na instruktażowy film "W pościgu za bandą" nakręcony w latach pięćdziesiątych dla KBW. Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego był formacją zbrojną podlegającą Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i zajmował się m.in. zwalczaniem podziemia niepodległościowego. W filmie pokazana jest ciężka i ofiarna praca KBW w tropieniu "band". Szczególnie wzruszył mnie fragment od 13:58 do 14:18. Trochę propagandowych gniotów już widziałem, ale ten wydał mi się szczególnie złowrogi. Może dlatego, że wiem, do czego był wykorzystywany w KBW i do czego służyła ta formacja. Czy któryś z braci może podesłać link do podobnych perełek?
 9. Jeżeli są to nieatrakcyjne kobiety, nie ma o czym mówić, nic nie widzimy. Ale są też atrakcyjne Afrykanki: https://www.google.com/search?rlz=1C1PRFI_enPL779PL780&biw=1536&bih=754&tbm=isch&sa=1&ei=WKbdXISoHI_QkwWP_4XgAw&q=somali+women+model&oq=somali+women+model&gs_l=img.3...54840.55966..56250...0.0..0.105.580.4j2......0....1..gws-wiz-img.......0i19j0i30i19j0i8i30.oj8v2qxCGJw#imgrc=jqO59u5QUDWIMM:
 10. Ile to już razy koleżanki rozwaliły komuś relację. Koleżanki doradzały mojej ex żeby byłą sukowata. Ech, aż się łezka w oku kręci na myśl o tym, co było gdyby nie koleżanki. Tak, myślę, że to załagodzi sprawę. Przekładanie spotkania w tym samym dniu, nawet kilkukrotne nie jest niczym złym. Każdemu mogą wypaść jakieś nieprzewidziane sprawy. Jednak w takiej sytuacji potrzebne jest zaproponowanie nowego terminu przez tego, kto odkłada spotkanie. Kiedy ktoś proponuje mi przełożenie spotkanie o tydzień, ograniczam kontakt. Po prostu jest to czytelny sygnał, że nie jest zainteresowana.
 11. @Pytonga być może chłop pochodzi z bogatego domu, dla niego kupienie mieszkania w centrum Wrocławia czy Poznania nie jest wielkim wydarzeniem. Nie można sądzić każdego taką samą miarą. Kiedyś miałem na studiach takiego kolegę, który wyszedł z bogatego domu. Wyjechał po studiach do Warszawy, rodzice kupili mu od ręki mieszkanie trzypokojowe. Niech ma. Poza tym jest dorosły. Jeśli to jego pieniądze, może z nimi robić, co chce, choćby i przepić.
 12. W punkt! Propsuję Cię za to😘 @Androgeniczna jak ja lubię uogólnienia. Oraz pytania zawierające tezę. Gdybyś jednak miała jakieś głębsze intencje zakładając ten temat, śpieszę Cię uspokoić, że jestem zadowolony z życia, żadna kobieta mnie nie skrzywdziła (i ja - mam nadzieję - też żadnej nie skrzywdziłem) i nie czuję do kobiet negatywnych uczuć. Nie lubię wciskania kitu, dlatego bywam za swoją szczerość nazywany obcesowym. Rozumiem, że nie każdemu taka estetyka pasuję, ale tak ten świat jest urządzony - nie każdemu dogodzisz.
 13. @Turop jeśli już to usiłowanie. Art. 13. § 1. KK Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje. Art. 14. § 1. KK Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa. Wychodzi na to, że za usiłowanie prowadzenia samochodu pod wpływem alko gość może dostać grzywnę, karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jest to karane tak samo jak sama jazda. Pewnie sąd zastosowałby niższy wymiar kary, ale jednak.
 14. Jeżeli silnik był odpalony a gość siedział na miejscu kierowcy, masz prawo wyłączyć pojazd i zabrać mu kluczyki. Możesz wybrać wariant dla Ciebie bezpieczniejszy, a dla niego bardziej dolegliwy i zadzwonić po Policję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.