Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oktabryski

Użytkownik
 • Zawartość

  142
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

137 Świetna

O Oktabryski

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Skąd wiadomo, że byli to uchodźcy? W cytacie nie ma takiej informacji. Bezdomni mogli być Szwedzi, Polacy, itd. Natomiast jeśli byli to muzułmanie, to wg nich to nie był gwałt. W świecie Islamu, jeśli obca kobieta zaprasza mężczyzn do swojego domu i nie ma w nim mężczyzny (ojca, męza, brata), oznacza to, że jest prostytutką. Wg nich to normalne, co zrobili. Wg naszego, tzn. zachodniego postrzegania sprawy, to jest przestępstwo.
 2. 16 stron tekstu i porażka pedagogiczna😀 @SearcherofPerfection nie martw się. Teraz tylko musisz dbać o swoją panią, o to, aby czuła się przy Tobie pewnie i bezpiecznie. W takich sytuacjach ważne jest, żebyś wszystko konsultował z panią. Do moderatorów mam prośbę, żeby litościwie zamknęli już ten wątek. Dziękuję i pozdrawiam.
 3. @EricCantona 450 zyli na dziecko to mało. Jedzenie, że tak zapytam, sam sobie kupujesz? Byłeś w spożywczym ostatnio? Temat przeczytałem ale nie przekonuje mnie to, że matka się leni.
 4. Hans Frank na temat polskiego katolicyzmu

  Dzienniki Hansa Franka, jak każde źródło historyczne, wymagają odpowiedniego warsztatu, aby je interpretować. Mówiąc inaczej, nie powinno się otworzyć ich i czytać, tak jak zwykłej ksiązki do snu. Przyniosłoby to dziwaczne wnioski. Każde źródło w postaci urzędowych (albo rodowych) dokumentów wymaga weryfikacji: 1. Adresata, 2. Czasu powstania, 3. Intencji twórcy. Jest ciekawa literatura krytyczna do dzienników Franka, jeszcze z czasów PRL. Mówiąc krótko, Frank był prawnikiem, ponadprzeciętnie inteligentnym, na Polsce i Polakach się nie znał, ale nie przeszkadzało mu to pisać drobiazgowych raportów dokumentujących jego "zaszczytną" służbę III Rzeszy. Frank dochodził czasem do wniosków kuriozalnych, np. że polskie ziemianstwo pożyczyło etos szlachecki z Niemiec. Czasem raporty zawierały jaskrawą manipulację, obliczoną na zdobycie uznania w Kancelarii Rzeszy. Co ciekawe, im bladziej świeciła jego gwiazda w Berlinie, tym raporty stawały się pod koniec wojny bardziej rzeczowe.
 5. Fochy aktualnej kobiety

  @rarek2Czy możesz napisać o co chodzi? Za chińskiego boga nie mogę rozkminić tego zdania. 500+ jest, bo kobiety zdradzają? Może pani też ma ten problem i nie zaczaiła.
 6. Dzień dobry.

  Haha, no proszę. Witamy w skromnych progach!
 7. Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Kryzys Cywilizacji Zachodu jest wielowymiarowy. Oprócz demografii i rozpadu konwecji społecznych, o czym pisze @Strusprawa1 kryzys ma jeszcze wymiar ekonomiczny, instytucjonalny, militarny, a nawet kulturalny. Np. ekonomia państw zachodu zaczęła się staczać już w 1973 r. Od tego czasu zjawisko tylko się nasila. Instytucje są obsadzane przez coraz mniej bystrych i gotowych na zmiany biurokratów. Wygląda to tak, jakby obywatele (dziwne słowo, prawda?) mieli dosyć swoich własnych instytucji, a co najmniej byli wobec nich obojętni. Nawet samochody zachód produkuje coraz gorsze☺. Dlatego tak trudno to zatrzymać.
 8. Moim skromnym zdaniem niemal wszystkie odpowiedzi w tym temacie są złe. Mieszacie bratu w głowie. Toczycie za niego bitwę, która już jest przegrana i dajecie porady, które są przeznaczone dla nieistniejących wojsk. Wynika to chyba z niezrozumienia podstawowego celu tego tematu. @SearcherofPerfection przecież na początku napisał, a potem jeszcze powtórzył, o co mu chodzi. Jemu na pani zależy, bo ona jest wspaniała i boi się, że ją straci. Tu nie chodzi o wydostanie się z niezłej kabały, tylko o to, aby pani go nie rzuciła. Żadnego dokazywania, no może troszeczkę ale nie za dużo, bo pani się obrazi i zablokuje na Messengerze. Z takim nastawieniem, niezależnie od tego jak @SearcherofPerfection wyglądasz, masz gadane i jaką trzymasz ramę, nie masz w tej znajomości szans. Tzn. masz szansę zostać paziem królowej. Jeśli taki jest Twój cel, ok. Z tego punktu widzenia, większość porad jest nie na temat. Mawiają, że najtrudniejsza podróż zaczyna się w głowie.
 9. Nie wiem o co Wam chodzi. 1. Pani mówi składnie, buduje zdania złożone, czasem wielokrotnie. Podaje przykłady. W odróżnieniu od wielu youtuberów (w tym prezentowanych niedawno panien z Wilanowa) przyjemnie się tej pani słucha. 2. Pani mówi, że uprawianie seksu (a nie jego wizja albo obietnica) jest jedną z najważniejszych rzeczy w związku. Z tego co wiem, to nadal zaskakująca wiedza dla kobiet. 3. Pani nie zachęca do tresowania mężczyzny seksem (bodziec pozytywny). 4. Pani stwierdza, w sumie słusznie, że mężczyźni sami traktują seks jak nagrodę. Nie jest tak? W długotrwałych relacjach właśnie tak jest. Podsumowując, Forum zrobiło się mocno MGTOW-e. Co powie lub napisze jakaś pani, w opinii licznych braci najczęściej do niczego się nie nadaje.
 10. @KuruKuruKukurin nie bardzo wiem, o czym piszesz? O randkach czy o monogamii? Bo to nie to samo. Znam gościa (co prawda znacznie przystojnieszego ode mnie), który jednocześnie spotyka się z trzema kobietami. Naturalnie z żadną nie jest w sformalizowanym związku i nie zamierza. Dla odmiany, znam też ogarniętego życiowo gościa, który nie jest przystojny i nie ma drygu do kobiet. On nie randkuje, najchętniej związałby się na stałe z jakąś kobietą, ale o to trudno. Zauważ, że żadnego z nich monogamia nie dotyczy, bo żaden nie jest w formalnym związku.
 11. Polka podróżująca

  @Mapogo jako niegdysiejszy uczestnik wielu speed datingów dla podróżników mogę Cię nieco uspokoić. Zaręczam Ci, że spośród kobiet deklarujących pasję podróżniczą tylko ~30% umiało "coś" powiedzieć na temat odwiedzonych miejsc. Faktycznie jest tak, że te 30% pań władało egzotycznymi językami, właśnie wróciło z placówki w Indonezji, albo pracowało pół roku w Tokio. Osobiście bardzo szanuję takie osoby. Natomiast pozostałe panie potrafiły rozbawić stwierdzeniami w rodzaju (dialog autentyczny): Pani X - Podróżuję, na razie jeszcze nigdzie nie pojechałam ale zaczynam. Lubię zwiedzać okolicę. ja - To świetnie, bo ja też. Jestem ciekaw, czy coś Ci się ostatnio spodobało w okolicy? Pani - Dużo nie zwiedzam." Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni się przemieszczają. Robimy to na studiach, w poszukiwaniu pracy, w celu realizacji projektu z pracy, a na koniec własnej pasji. Dlatego najwyższy czas, abyś się do tego przyzwyczaił. Bilet lotniczy na Sri Lankę nie kosztuje 19 000 pln (chyba, że jakaś klasa "0"), tylko 1 500 zł. Nie są to jakieś powalające pieniądze, dla kogoś kogo Sri Lanka rzeczywiście interesuje. Kup bilet na samolot z taniej linii np. do Tallina i zobacz, jak to jest lecieć samolotem. Nie po to, aby móc porozmawiać z panią, tylko dla siebie. Natomiast przemieszczać się nie oznacza jeszcze podróżować. Mniejszość latających samolotami jest w stanie powiedzieć coś więcej o danym miejscu, ponad to co serwują w miejscowym tapas i czy plaża jest piaszczysta, czy kamienista. Dla pań głównym powodem przemieszczania się jest chęć doznania nowych emocji (tak jak pisał @Messer). Tak to po prostu działa. Dlatego nie ma co wpadać w kompleksy, ponieważ przelecenie się samolotem tam i z powrotem nie jest żadnym powodem do samozachwytu.
 12. Ach ta wiedza z Wikipedii. @HodowcaKrokodyli jeśli wywodzisz naród ukraiński od Kozaków, to gratuluję dowcipu. Lubię i szanuję tamten naród, ale rodowodu nikomu nie powinno się dorabiać. Ukraińska świadomość narodowa wytworzyła się w końcówce XIX w., czyli w czasach, w których od dawna nie było Kozaków. Oczywiście w innych zakątkach Imperium Rosyjskiego żyli Kozacy, nad dolnym Donem, na Powołżu i Kubaniu. Ale oni akurat mieli tyle wspólnego z Ukrainą co ... np. Skandynawowie. Tak zupełnie na uboczu, w momencie upadku imperium Romanowów tamci Kozacy ogłosili niezależność (Kubań, Okręg Wojska Dońskiego), czyli nawet nie ciążyli ku Rosji. Natomiast prawobrzeżni Ukraińcy w większości wywodzą się z chłopstwa i jeśli już gdzieś szukać przyczyn krwawej rzezi, to m.in. w rysach chłopskich. Podobnie było np. w buncie Żakerii, albo Rzezi Galicyjskiej.
 13. List do chłopaka.

  Odpowiedź do autorki listu. Droga Autorko, z przykrością muszę przyznać Ci rację. Wspomniani w liście chłopcy rzeczywiście istnieją. Jak trafnie zauważyłaś, ludzie ci nie zmieniają się z wiekiem. Dlatego ci chłopcy już się nie zmienią. Jednakże oprócz nich istnieją także - wspomniani przez Ciebie - prawdziwi mężczyźni. Są to mężczyźni, którzy nie boją się ponosić odpowiedzialności za życie swoje i bliskich im osób. Mężczyźni, którzy mają pasje, ciekawe życie i niezależność finansową. Na pewno takich mężczyzn spotkałaś w swoim życiu, jest ich bowiem niemało. Niestety zapewne byli dla Ciebie niewidoczni albo traktowałaś ich z góry. Pociągali Cię bowiem ci, o których dzisiaj piszesz. Dlatego zamiast kierować ten list do mężczyzn, skieruj go raczej do innych kobiet, aby nie powtarzały Twoich błędów. Mężczyzn natomiast zostaw w spokoju.
 14. Naczelny PuAs potwierdza wnioski z forum

  Co to ma być? Wiedza objawiona @#!? Mam nadzieję, że ten człowiek dzieli się na płatnych kursach czyms ciekawszym z uczestnikami. Gość nie powiedział na tym filmie niczego odkrywczego. Na prawdę, czy ktoś musi oglądać coucha, żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Że pieniądze otwierają człowiekowi większość drzwi? Zdenerwowałem się. Czas zostać couchem.
 15. Rozbrajanie shittestów

  @Tornado mi tak przez pierwsze dwa lata spotykania z paniami się udawało. Później to wychodzi przy jakichś okazjach.
×