Skocz do zawartości

Latino kolo 40 wyksztalcona po przejsciach


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Bracia .Mialem nie zakladac tematu ale moze warto zapytac.Nie mialem wczesniej stycznosci z mentalnoscia gdy baba sama zabiega o kontakt , desperacja az bije po oczach .Nie wiem czy to kwestia wychowania (ameryka poludniowa ) ,wyrachowania ( zna moj status,koledzy z pracy to thebile ) lub jakas mentalna choroba typu  maniac sexocholik :) Ja lekko po 40 ona kilka lat przed , niedawno przyszla do mojej pracy .Juz urobila moich znajomych i mi ja szykuja na zone :) Widziala mnie duzo wczesniej na silce i mowila ze wtedy wpadlem jej w oko .Laska srednio atrakcyjna ale fajnie sie prowadzi dialog ( dla mnie to wazne , szlifuje angielski  i mogla by mi duzo pomoc) .Jej branza znacznie odbiega od mojej a mimo to przyszla "pomiedzy projektami  " zapier..c na maszynach :) Mezatka ktora uciekla od meza  ( jej wersja ) mieszka z jakas rodzina . Chcialbym ja trzymac jako przyjacioke ale wiem ze w glowie ma zamiary w ktorych ja chyba mam niewiele do powiedzenia ( umiem czytac miedzy wierszami)  :) Tak wiem ze to praca i moze byc dym ale ...da sie tak trzymac babe na dystans by sie za mocno nie wcurviala ze to tylko friendzone? Nie pije alko tak wiec na doope mnie nie wezmie na trzezwo trzynam fason :)  .Jest jakas szansa czy lepiej sobie odpuscic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ją zlejesz i będziesz trzymał ramę, to albo będzie dalej napierać, ale mocniej lub się obrazi i narobi Ci smrodu koło dupy rozpowiadając jakieś brednie.

 

Jak nic na tym nie stracisz to zacznij zgrywać przed nią cipę tak, żeby straciła zainteresowanie Tobą, wtedy się odczepi bezboleśnie.

 

Raczej nic dobrego z tej znajomości nie wyniknie.

Edytowane przez Sceptyczny?
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos w tym jest , tez sie zastanawialem nad takim sprytnym planem aby ja zniechecic seksualnie ( kur..a co ja tu wypisuje ) odegrac jakis "comming out" lub cos w tym stylu w koncu gej to najlepszy pszyjaciel kazdej kobiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, trop said:

Albo mąż uciekł od niej. ☠️ ;) 

Obserwujac to co opi..la wcale bym sie nie zdziwil. Ale to nieistotne bo i tak nie chce sie angazowac w jej emocjonalno-waginalne probkemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, zuckerfrei said:

Ruchac, jebać nic się nie bać. Tylko ostrożnie.  ?

Taki scenariusz bylby mozliwy gdyby cala sytuacja dziala sie poza moim miejscem pracy .Juz raz mialem syf z tego powodu a mi 2x powtarzac nie trzeba .Poczekam az pojdzie na ten swoj kontrakt to moze wtedy zamocze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.