Skocz do zawartości

Pęcherz nadreaktywny


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem szanownej Braci,

Od trzech lat bujam się z problemami układu moczowo-płciowego, zaczęło się od infekcji cewki moczowej, później było tylko gorzej.
Obecnie oddaję mocz nawet 20 razy dziennie, małymi porcjami po 50 ml, a nawet mniej, całe szczęście, że nie budzi mnie ten problem
Rok byłem z diagnozą przewlekłego zapalenia prostaty, dziś udałem się do urologa (4) i wykluczył je i zapisał mi lek o nazwie Betmiga.
Czy ma ktoś doświadczenie w leczeniu tego paskudztwa ?
 Badanie ogólne moczu jest OK, posiewy też, wenery również wykluczone

Z wyrazami szacunku Perun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak możesz to odstaw lub ogranicz kofeinę i obserwuj.

Stres - wiadomo tu nie ma uniwersalnych sposobów ale często sam fakt, że zdajesz sobie sprawę z tego i chcesz rozwiązać problem (intencja) podsuwa narzędzia.

Kontakt z ciałem - głównie z przeponą - dużo narzędzi - polecam wybrać najbardziej komfortowe dla Ciebie (ja lubię Feldenkreisa, jogę, bieganie).

 

Ogólnie jak możesz i chcesz spróbuj pokierować się w życiu komfortem (głównie cielesnym), na tyle na ile sytuacja pozwala szukaj przyjemności i dobrostanu (nawet jak by to miało być głupie dla umysłu: typu kąpiel z herbatą z wyłączonym smartfonem, jazda autem bez celu).

 

Obserwuj co się pojawia w strefie emocjonalnej bez oceny z otwartym umysłem i szacunkiem do siebie, który należy Ci się za sam fakt, że istniejesz a nie za bycie funkcją kogoś lub siebie.

 

Ciekawe co by urolog powiedział jakbyś mu szepnął, że masz uczulenie na lateks (śmieję się tu z siebie - byłem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.