Skocz do zawartości

Logika kobiet na wesoło


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Patton napisał:

No właśnie nie zgadza się ponieważ ten gość jest jednym z tych Januszy którzy paskudnie kogoś atakują, sami kłamią, plus te kłamstwa wciskają komuś na siłę twierdząc że ten ktoś kłamie, i dodatkowo jest jednym z tych którzy mają tok myślenia typu że przed nim nie wolno się bronić itd.

Czyli zgadza się, tylko mataczysz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karhu napisał:

Najlepiej olac, albo dac mu w ryj.

Olewania próbowałem już wiele razy, no i niestety efekt jest wręcz odwrotny. No a z tym daniem w ryj to też nie bardzo, bo w firmie jestem niżej niż on. Także jeśli bym powiedział coś ostrego na jego temat, to mógłby mi zaszkodzić, a to co napisałem, to pomimo tego że w sumie jakoś chętnie tego nie mówiłem, to jednak zadziałało dość skutecznie, bo w ten sposób już mnie nie atakuje, no i po tym nie mógł mi zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2019 o 23:00, Mocny Wilk napisał:

Dokładnie, oni to przedstawili w formie żartu. 99% oglądających pomyśli "jakie to słodkie i urocze" mało kto się zastanowi.

Trafiłeś w punkt i to pokazuje jak panie mają wszystko w d... e a frajerzy i tak będą im lizać stopy i prosić o więcej. W filmach faceci zawsze są piętnowani i wyśmiewani a wystarczy prawde pańciach powiedzieć i jesteś ukamieniowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.