Skocz do zawartości

Dziś referendum!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Referendum nie będzie ważne, ciekawe czy pofatyguje się choćby 30% uprawnionych. 100 baniek pójdzie/poszło w bagno bo byłemu prezydentowi przyśniło się po porażce w I turze, iż demokracja bezpośrednia będzie lekarstwem na jego wynik. Jakoś partia macierzysta nie podzieliła tej wiary. Wcześniej tez spławiła Elbanowskich i inne inicjatywy referendalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w lokalu wyborczym o godz. 14.50. Podpytałem o frekwencję. Na 1700 uprawnionych, głosowało mniej niż 100 osób. 

 

Masakra, a tak liczyłem że naród zmądrzał.

 

No jeżeli tak będzie z frekwencją, to zasłużyliśmy swoją biernością na to co mamy i nie ma co lamentować, że pejsaci czy inni nas doją, bo mogą.

Pozostanie tylko zadbanie o siebie i rodzinę i zero patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec bajki opowiadasz. Ludzie mają wierzyć, że rozbiją system idąc wrzucić kawałek kartki do urny? Wiesz co oni sobie mogą tym papierem zrobić? Dała nam przykład Solidarność jak zwyciężać mamy? Ten Twój szczególnie ważny punkt 3 to już w ogóle jest kpina z uczciwych i rozsądnych ludzi.

 

3) Czy jesteś za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?

 

Jakich za przeproszeniem wątpliwości, albo doszło do złamania prawa albo nie. Problem jest w tym, że prawo podatkowe w naszym kraju to jedno wielkie bagno, gdzie problem z orientacją mają prawnicy, a co dopiero zwykły obywatel, który powinien móc skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie zagłębianiu się w meandry artykułów, paragrafów i ustępów. Produkują tego coraz więcej, więc idealnie wpisuje się to w Stalinowskie dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf. Czyli idąc tropem powyższego pytania wychodzi na to, że na chwilę obecną jeśli są wątpliwości to można ściągnąć ile się tylko da z oskarżonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme sprawe jasno.lud władzy nie wybiera,władza sie wybiera sama i władza z bydłem wykastrowanym robi co chce

troche smutnego kabaretu



troche prawdy

https://www.youtube.com/watch?v=CRUG7Pr9aTg

tak ze sam widzisz.szary człowiek to poprostu bydlak który ma zapierdalać za 1200 na łape po 10godzin.1100dawać na zus a reszta jest sciagana w watach sratach i opłatach itd.

co roku wszystko drozeje.a nie tanieje.z kazdą ekipą jest coraz wiekszy syf.tak tylko przypomne dlaczego wybrano Kwaśniewskiego.bo Wałęsa narobił tyle syfu ze ludzie chodzili wkurwieni!!!kwachu sie pobujał 2 kadencje.potem przyszła zmiana na Kaczyńskich.kaczyńscy zamienili sie na Tuska i teraz pis powrócił.i ktos mysli ze bedzie lepiej?%-)

więc niech mi nikt nie pierdoli ze jakies referenda głosowania srania cos maja zmienić.bo wynik zawsze musi byc po stronie władzy.a czasem po prostu niektóre tematy to bicie piany

wyrzuce z siebie troche porannej flustracji do chuja,a co tam niech wiedza.miałem zła noc

nie kieruje poszczególnych słów do kogos z forum tylko tak ogólnie.

Tepy bydlaku,polaczku biedaczku kurwa w 2007 to mi sie dupy do pracy nie chciało ruszać po nizej 2 klocków miesiecznie na łape.a taka płaca 2 na łape / 2200 była na zaszczytnych stanowiskach cieć malina w budce.konserwator powierzchni płaskich w stoczni,czyli po prostu jestes i masz.a ty na jakim stanowisku dzis jestes i ile zarabiasz? hm...niech pomyśle patrzac po ogłoszeniach o prace 1650 na wysokim stanowisku?%-)Przemysl swoje zycie



 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Pikaczu i Quizas widać jak lemingi nadstawiają tyłek do dymania.

 

Raczej mało kto liczył na zwycięstwo, ale to była próba dla mafii rządzącej, naród tą próbę przepierdzielił.

 

Tak mała frekwencja może spowodować dla pkt 3) referendum zwiększenie absurdalności przepisów skarbowych i większe ich naginanie z niekorzyścią dla płatników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wszystko idzie zgodnie z planem.Moje wujki w Izrael panie niech gwiazda syjonu zawsze nad nimi swieci a Jahwe daje coraz lepsze pomysły, juz od za Piłsudskiego myslały jak wrócić do Polin.My dzieki naszej szeroko idacej inzynierii społecznej i metoda prób i błedów zrobimy wszystko by w Polin było nam jak najlepiej a goje pracowali dla nas.Gojowskie kobiety są ładne i maja syf pod kopułą.moze to i dla nas lepiej bo dobre geny maja ale za wychowanie to my sie weźmiemy%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wszystko idzie zgodnie z planem.Moje wujki w Izrael panie niech gwiazda syjonu zawsze nad nimi swieci a Jahwe daje coraz lepsze pomysły, juz od za Piłsudskiego myslały jak wrócić do Polin.My dzieki naszej szeroko idacej inzynierii społecznej i metoda prób i błedów zrobimy wszystko by w Polin było nam jak najlepiej a goje pracowali dla nas.Gojowskie kobiety są ładne i maja syf pod kopułą.moze to i dla nas lepiej bo dobre geny maja ale za wychowanie to my sie weźmiemy%-)

O ile się orientuję u nich dziedziczy się po matce, więc masz szanse poderwać jakąś fajną Żydówkę i Twoje dzieci dostaną się do "braci wybranych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.