Skocz do zawartości

Witam, witam


szymuk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Szymon, niedawno skończyłem 18 lat. Gdy myślałem, że coś wiem o życiu, do tego ochoczo prowadziłem samotne podboje o względy samic, nadszedł dzień gdy stanąłem przed bitwą o samicę oślepiającą wdziękiem swej urody. Młody i naiwny samiec traktował ową zdobycz jako sojuszniczkę w walce o lepsze jutro, gdy nastał dzień zdrady. Dzień w którym owa samica ciemną nocą, wbiła bagnet w plecy niczego niespodziewającego, jak już teraz wiadomo cielaka. Odszedł on w hańbie którą zniósł na całą rasę, swoją spizdowaciałą egzystencją. Tak więc jestem przed wami, chyląc czoła, bracia. Mam nadzieję, że zostanę ciepło przyjęty w szeregi garnizonu zdobywców. Garnizonu, który pokaże mi co znaczy być samcem alfa, odrzucając nawyki beta providenta. Witajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szymuk napisał:

beta providenta

Hej,

Masz wielki komfort wchodząc na to forum i czerpiąc z niego w tak młodym wieku.

Dlatego zanim zaczniesz dużo pisać, znajpierw dużo poczytaj, bo na razie rzucasz hasłami, których nie rozumiesz dobrze.

4 godziny temu, szymuk napisał:

zostanę ciepło przyjęty w szeregi garnizonu zdobywców. Garnizonu, który pokaże mi co znaczy być samcem alfa

W takim wypadku trafiłeś pod zły adres.  Tutaj możesz nauczyć się jak stać się mężczyzną świadomym swojej męskości.

'Alfa' to tylko hasło i jako takie, da Ci niewiele. Doświadczone kobiety potrafią z alf zrobić omegi.

4 godziny temu, szymuk napisał:

Dzień w którym owa samica ciemną nocą, wbiła bagnet w plecy niczego niespodziewającego, jak już teraz wiadomo cielaka. Odszedł on w hańbie którą zniósł na całą rasę, swoją spizdowaciałą egzystencją.

Straszna historia.

No to wiedz, że masz ogromny komfort! Nie masz z nią dzieci do ustalenia opieki, kredytu hipotecznego na pół miliona, mieszkania i 300 tys. pln w aktywach do podziału, alimentów do zapłaty, założonej niebieskiej karty oraz paru innych problemów.

 

Powiem Ci, że to, co z patosem określasz hańbą i takie tam - to całkiem zajebista sytuacja i komforcik.

Powodzenia na forum.  Młody jesteś, ciesz się, że tu jesteś właśnie teraz!

 

PS. Pisałem, żebyś dużo poczytał najpierw?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Exar napisał:

Hej,

Masz wielki komfort wchodząc na to forum i czerpiąc z niego w tak młodym wieku.

Dlatego zanim zaczniesz dużo pisać, znajpierw dużo poczytaj, bo na razie rzucasz hasłami, których nie rozumiesz dobrze.

Właśnie to robię, czuję się tu jak w kopalni wiedzy, której dotąd nie rozumiałem, choć trochę krętej, nie bardzo wiem od czego zacząć. Masz dla mnie jakieś wskazówki?

 

6 godzin temu, Exar napisał:

 Straszna historia.

 No to wiedz, że masz ogromny komfort! Nie masz z nią dzieci do ustalenia opieki, kredytu hipotecznego na pół miliona, mieszkania i 300 tys. pln w aktywach do podziału, alimentów do zapłaty, założonej niebieskiej karty oraz paru innych problemów.

Po 3 miesiącach od wydarzenia, w dużej mierze też dzięki temu forum, właśnie dochodzące do takiego wniosku. Byłem gałęzią, w sumie to jedną z wielu, a samica czymś w rodzaju małpy na zajebiście wielkim drzewie. No cóż, młody i głupi byłem, dałem od siebie pełne maximum, wyciągnąłem pannę z życiowego dołka, a owa samica niewiele miesiąc po tym zrobiła mi z dupy sito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2019 o 01:10, Exar napisał:

Masz wielki komfort wchodząc na to forum i czerpiąc z niego w tak młodym wieku.

Oj, tak. Święta prawda. Nie można tego ująć lepiej. Ma tu @szymuk wszelką wiedzę na temat kobiet i nie tylko kobiet. Dobry Pan Bóg zesłał na Ziemię, tę Ziemię, Marka, który założył to forum boże. Ja powiedziałem Marek? Toż to czarny lider! Mało tego, to czarny profesor. I szatanista.

 

Za moich młodzieńczych lat było tylko Bravo Girl. I porady na poziomie Anny Szlęzak i Olfaktorii. Zdobywaj kobietę, każdego dnia od nowa. Ona jest księżniczką.

 

Nie, nie jest.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.