Skocz do zawartości

Witam Bracia


MichaelMT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Na forum trafiłem przypadkowo, po rozstaniu z kobietą. Wasze doświadczenia dały mi do zrozumienia, że dopadł mnie matrix. Byłem białym rycerzem i nawet o tym nie wiedziałem. Wpadłem w zwykły schemat, ale na szczęście nie popłynąłem całkowicie i obudziłem się w czas. Mam 27 lat, 4 stracone lata po związku ze samotną matką. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie ma czegoś takiego jak przypadek :)  Te 4 lata to lekcja życia, doświadczenie z którego garściami możesz czerpać energię i wiedzę. Szybko zorientujesz się, że zapłaciłeś stosunkowo niską cenę za przebudzenie w porównaniu do niektórych. Powodzenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salt0 Dzięki. Jak teraz patrze na to co przeszedłem, mając odrobine tej wiedzy od was bracia, to i tak się dziwie, że wcześniej nie spie*******. Odszedłem miesiąc temu, do teraz sms żebym wrócił , a wręcz błagania (wcześniej brak chęci na seks, a teraz nawet nudesy podsyła) . Na szczęście spędziłem kilka dni na czytaniu różnych waszych historii i to mnie podbudowało, obudziło wręcz żeby zachować resztki godności i dać sobie spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, salt0 napisał:

Te 4 lata to lekcja życia,

Dokładnie tak, gdyby nie te 4 lata życia to dalej byś w matriksie lewitował, a tak przynajmniej wyplułeś blue pilla, za jakiś czas połkniesz trochę red pilli i będzie git. A tak wogóle to cześć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.