Jump to content

salt0

Użytkownik
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

185 Świetna

About salt0

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Z ciekawego wątku zrobiła się gównoburza @Pancernik myślę, że masz rację, ale też odpowiedź @Pacman'a trafiła w sedno sprawy. To forum jest narzędziem, które pozwala zaistnieć pewnemu procesowi przemiany w świadomości mężczyzny. Znajdziesz tu odpowiednią wiedzę oraz doświadczonych i pomocnych braci, którzy doradzą w każdej, nawet tragicznej sytuacji. Nadal jednak wyłącznie od Użytkownika zależy, jak użyje owego narzędzia. Gniew, który moim zdaniem jest wyrażany w omawianych tematach i postach jest naturalnym etapem rozwoju. Źle, jeśli jest to finisz drogi i Użytkowni
 2. Ponarzekajmy razem s07e56 - "Jacy my biedni, jakie one złe"
 3. Żaden fake. Gumy to fajny dodatek do treningu, ale na pewno nie jego podstawa. Nie służą stricte do budowania masy, lecz są uzupełnieniem. Możesz wykonywać z ich pomocą wiosłowanie, bicepsy, ćwiczenia stabilizujące oraz regeneracyjne przy kontuzjach. Możesz dzięki nim angażować mięśnie, których praktycznie nie da się aktywować w inny sposób. Szeroki wachlarz możliwości, niska cena, ja sobie bardzo chwalę.
 4. Zapytaj kogoś z protestujących, jakie są bezpośrednie efekty orzeczenia TK - każdy odpowie, że zakaz przeprowadzania aborcji. Jednak prawda jest taka, że wyrok odnosi się do pojedynczego przepisu, który TK uznał za niekonstytucyjny. W konsekwencji powstaje galimatias prawny, w wyniku którego jedne przepisy zabraniają aborcji w danej sytuacji, a inne w dokładnie takich samych okolicznościach, lecz z innych względów ową aborcję dopuszczają. Minie kilka miesięcy, zanim prawnicy i konstytucjonaliści z tego się wygrzebią, ale właśnie o to chodzi moim zdaniem, bo ważniejsze jest, że będzie na kogo z
 5. Jeśli istniałyby systemy bazujące na rozpoznawaniu sylwetek, to fundamenty takiego rozumowania ległyby w gruzach. Zapraszam na priv po odkurzacze i folię. @Mroczek mam wrażenie, że punkt kulminacyjny spektaklu jest jeszcze przed nami.
 6. Spisek tak słaby, że co drugi Janusz w mgnieniu oka przejrzał go na wylot. To dlatego, że zafoliowali sobie czaszki (folie sprzedaję na priv). Zafoliuj się i Ty, a przejrzysz na oczy i staniesz się inteligentniejszy od Oka Opatrzności.
 7. @Templariusz tam są ludzie ukrywający prawdę o odkurzaczach.
 8. @Templariusz chuj z korelacją. Na Belweder! @BumTrarara podobno ruch płaskoziemcòw zaczął się od jakiegoś trollposta na 4chanie. Liczę tutaj na coś o podobnej skali.
 9. Odniosłem wrażenie że przestali ostatnimi dniami drzeć te mordy właśnie, dlatego zacząłem się martwić. @Yolo Instrukcje jak podłączyć się do odkurzacza sprzedaję na priv. Cena 1997 PLN, jeśli zgłosisz się w ciągu 24 godzin to jedyne 799 PLN.
 10. @Yolo slyszalem, że respiratory to po prostu odkurzacze ustawione na dmuchanie. Dlaczego niby jest taki z tym problem, kiedy każdy ma odkurzacz w domu? LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!!
 11. Zatrzymać plandemię, to już nie jest śmieszne, kończą się respiratory. Wyjdźmy na ulicę.
 12. Nie, bez języka angielskiego zostaje jedynie prostytucja.
 13. Proponuję kupić pdfa i wydrukować. Towar deficytowy niestety.
 14. Dlatego nie ma co dyskutować z durniami. Ale nie znaczy to, że człowiek powinien dawać sobie wejść na głowę. Niezdrowo jest chować swoją agresję. Wrzodów się można nabawić. Dokładnie tak. Jeśli dajesz się ponieść złości to razem z durniem szczekacie na siebie jak psy przez płot, śmiech na sali. Jednakże świadome wejście w złość i agresję to potężna broń oraz naturalna część osobowości zdrowego samca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.