Skocz do zawartości

Nowy Rok, Nowe Otwarcie


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia! Poniżej bardzo zwięzła historia. Nie będzie opisów wielkiej dramy ani nic w tym stylu.

 

Pierwszego grudnia, po ośmiu latach związku rozstałem się z moja partnerką. Jak nie trudno się domyślić, wciąż jesteśmy "współlokatorami", ale niebawem się to zmieni - od stycznia wynajmuję przytulną kawalerkę 30m2.

 

Nie ma żadnych scen awantur itp. Być może wszystko jeszcze przede mną.

 

W Nowy Rok wkraczam zatem jako 31 letni wolny Samiec. Matkom wszystkich Samic w przedziale 20-28 lat radzę chować córki - będzie się działo.

 

Na koniec taki lekki utwór - 100% w moim guście (i piosenka, i pani).

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, FraterPerdurabo said:

Nie, w Guns N' Roses. Myślisz, że to wystarczy?

Ja wiem że niby kobiety lecą na znanych gości, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że z takim wyglądem axl-rose.jpg?w645

 

będziesz miał branie w swoim wymarzonym przedziale wiekowym :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będziesz nas na bieżąco informował o swoich kolejnych podbojach miłosnych, można będzie nawet poprowadzić taką Forumową statystykę Twoich kolejnych zaliczonych  panien, zrobi się takie specjalne rubryki gdzie będziemy punktowac wyjątkowe walory każdej kolejnej panny, potem można się pokusić o miesięczne, kwartalne i roczne podsumowania, wybierać miss kwartału itd

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.