Skocz do zawartości

Matka Boska jest sexy :D


Paweł z N

Rekomendowane odpowiedzi

Pani pyta Jasia:
- Jasiu jak wygląda Matka Boska?
Jasio myśli, myśli i w końcu mówi:
- Przypomniałem sobie! Jest taka piękna i zgrabna.
- A dlaczego tak uważasz?
- Bo jak wczoraj przechodziłem koło plebani to wychodziła taka od księdza, a ksiądz krzyczał:
- O Matko Boska, żeby Cię tylko nikt nie zobaczył.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, bo wg przekazów poza kościelnych była prostytutką w jakiejś świątyni.

Po zaciążeniu(niepokalanym?) została oddana za męża niejakiemu cieśli Józefowi.

Prostytutkami to byli żydzi, a konkretnie rozwrzeszczały plebs, który posłał Pana Jezusa na krzyż, mimo niechęci Piłata, który niestety uległ tej   tłuszczy.

 

Jaka szkoda że ta prowincja rzymska miała pewną swobodę. Należało wykosić tych faryzejskich dziadów i zaprowadzić solidny porządek.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryja dawała dupy na lewo i prawo przed 13 rokiem życia.zydki chcieli ja ukamieniowac ale ja dżozef przygarnał bo juz mozna było sie żenić(taki wiek.dalej 13 dopiero sa tartaczne)tak to by była kilnieta.urodziła w wieki 16 lat.czyli juz jako pietnastka smigała zaciazona.a jak dobrze wiemy coś blednie ta teoria jedynego niepokalanego dziecka przy braku gumek i antykoncepcji%-)

jak to sie mówi

SUKCES MA WIELU OJCÓW%-)

bajka o dziewictwie i td powstała dopiero w 400 ne.zreszta z 30 ilus ewangeli zostaly chyba 4%-)no jakos to trzeba było ogarnac zeby bydło ogarneło temat%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostytutkami to byli żydzi, a konkretnie rozwrzeszczały plebs, który posłał Pana Jezusa na krzyż, mimo niechęci Piłata, który niestety uległ tej   tłuszczy.

 

Jaka szkoda że ta prowincja rzymska miała pewną swobodę. Należało wykosić tych faryzejskich dziadów i zaprowadzić solidny porządek.

 

Bracie samcu. Jezus nie umarł na krzyżu. W najśmielszych nawet wyobrażeniach nie przyszło by mu do głowy,

że zostanie "uśmiercony" w taki sposób. Skąd to wiem? Źródła zwane Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha...dobre sobie. Pogański bożek źródłem chrześcijaństwa. Oksymoron.

 

Niestety wg wspomnianej przeze mnie lektury, Jezus nie jest założycielem chrześcijaństwa.

Jego nauki zostały przeinaczone i dostosowane do wymogów budowy hierarchicznej

struktury "kościoła". Jezus, tak jak Budda był przeciwny takim tworom, co w Indiach

nie podobało się Braminom a w czasach jezusowych kapłanom żydowskim i uczonym

w piśmie.

Można wierzyć lub nie tezom zawartym w książce ale poparte są one w niej źródłami historycznymi

i najnowszymi badaniami językowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Jezus, tak jak Budda był przeciwny takim tworom''-proszę o cytaty z Biblii, póki co dał klucze Piotrowi i to wskazuje, że jest inaczej.

 

Takjamuni czy siakjamuni, to bujdy.

 

Myślę sobie że warto, aby każdy niewierzący w chrześcijaństwo udał się na egzorcyzmy, wtedy jeden z drugim zapewne uwierzy, widząc, jak ktoś nagle napierdala po aramejsku czy wyjawia Twoje tajemnice. Ciekawe, czemu niewierzący się nie przekonają...swoją drogą byliby wystraszeni, jak każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, a ja zapraszam Cię na urazówkę do szpitala wojewódzkiego we Wrocławiu na oddział urazów głowy. Niesamowite jak pod wpływem wypadków czasem na jakiś czas czasem na zawsze zmienia się funkcjonowanie umysłu :D

 

Facet, który w życiu widział fortepian na zdjęciu nafle potrafi powtórzyć Chopina z pamięci, inny gada po angielsku jakby urodził się i mieszkał tam od zawsze, mimo, że uczył się języka tylko w gimnazjum.

 

Ludzki mózg i umysł jest niesamowitym narzędziem. W ciągu dnia wykorzystujesz do 9 % jego możliwości. To co z pozostałymi 90%?

 

A egzorcyzmy to nic innego jak hipnoza. Z tą różnicą, że owe przełamują Twoją naturalna barierę moralną, bo przy normalnej hipnozie nie zrobisz czegoś na co nie pozwala Twój "kregosłup moralny". Widywałem egzorcyzmy i to jest największe gówno z możliwych, bo odwołują się do Twoich najgorszych traum i przeżyć i ich nie usuwają a wyciągają na światło dzienne. To straszne przeżycie bo świadomość wyłączona ale podświadomość to zapisuje. Nie zmienię zdania. Hougw!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox, różnica jest taka, że fortepian miał związek z muzyką, czyli ktoś mógł słuchać muzyki i mózg ją zapamiętał, tak samo angola, a aramejski to niby skąd miał znać wymarły język? I skąd na egzoryczmach chwilowy posiadacz ciała opowiada zgromadzonym ich sekrety, nieznane nikomu?

 

Skoro egzorcyzmy to bujda, to czemu pewne elementy w Watykanie zmieniły jego treść, na bardziej okrojoną, to bez znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.