Skocz do zawartości

Cześć


ReeN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Kacper. Teorie uwodzenia ćwiczę już rok -- co w pewnym stopniu uważam za niepotrzebne (W PEWNYM STOPNIU) Natomiast praktyka wygląda u mnie tak, że w ciągu ostatnich 2 miesięcy zrobiłem moje pierwsze podejście, a razem z nim może z 20 kolejnych. Narazie przystopowałem. Głównie z powodu braku skrzydłowego (choć można zaliczyć to pod w pewnym stopniu wymówkę). Mam nadzieję że wniosę coś na forum, jak i wyniosę z niego wiele wiedzy, oraz poznam nowe ciekawe osoby, zajmujące się PUA. 

Dla dodatku dodam, że interesuje się treningami własnej wagi ciała, którą zmodyfikowałem tak, że nie można nazwać tego kalisteniką, moją pasją są również zwierzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) 

16 godzin temu, ReeN napisał:

 Teorie uwodzenia ćwiczę już rok 

Podrywanie, uwodzenie jest fajne, ale dużo lepsze jest, jak dojdziesz do pieniędzy, statusu społecznego, wtedy to ma większą moc oddziaływania na Panie :)  Więc najpierw zacznij od tego, a uwodzenie traktuj jaKO DODATEK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Boromir napisał:

Witaj

Podrywanie, uwodzenie jest fajne, ale dużo lepsze jest, jak dojdziesz do pieniędzy, statusu społecznego, wtedy to ma większą moc oddziaływania na Panie :)  Więc najpierw zacznij od tego, a uwodzenie traktuj jaKO DODATEK.



Między podrywaniem a uwodzeniem jest wielka przepaść, przez podrywanie uważam krótko trwałe zaloty, które mają za zadanie, okazać trzem, czterem dziewczyną że mi się podobają. Natomiast uwodzenia to inna bajka. Co do "mocy która oddziałuje  na panie" , to uważam że nasze społeczeństwo, wbiło sobie młotkiem taką teorie (Jeśli masz kase, dobre ciuchy, fajną sylwetkę, oraz luksusowe auto), nie sprawdzając jej w rzeczywistości. Oczywiście, jeśli masz pieniądze, to masz schludne, wyrażające ciebie ubrania, odpowiednią fryzurę. Tylko sęk tkwi w tym że mówimy tu o kwocie małej, a nie tak jak rozumiem z twojej wypowiedzi "Dojdziesz do pieniedzy" o kwocie w jakiś sposób dużej, którą trudno osiągnąć. Również kompletnie nie zgadzam się z tym "Więc najpierw zacznij od tego, a uwodzenie traktuj jaKO DODATEK". Ponieważ, tworzy to w pewnym sensie wymówkę dla naszego umysłu, przez co częściej odpuszczamy.

Pozdrawiam, powodzenia w dalszym rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ReeN napisał:


Pozdrawiam, powodzenia w dalszym rozwoju.

Musisz zaakceptować kilka faktów, JAK MASZ SYMETRYCZNĄ TWARZ, WYSUNIĘTĄ RZUCHWE, KOBIETY BĘDĄ NA CIEBIE LEPIEJ REAGOWAŁY (przystojniak), niż na przeciętnego chłopaka, sam tego doświadczyłem, mam mega przystojnego kumpla, on tylko podszedł, uśmiechnął się, głupi tekst i już fajna gadka, ja zrobiłem to samo, takiego kontaktu nie miałem, nie mam symetrycznej twarzy, atletycznej budowy ciała.  który zagaduje. Kolejny fakt, jak masz niepoukładane w głowie, masz depresję, zła samoocenę, wówczas może się odbić na twoich relacjach z kobietami, kolejne . I wówczas te wszystkie  guru uwodzenia, których słuchasz, ich radami możesz sobie bardzo zaszkodzić w życiu. Ja sobie zaszkodziłem, nie będę wymieniał kogo. Jak emocjonalnie podejść kobiet, teksty na podryw, które są skuteczne, zrób tak a kazda będzie twoja etc..., nie mówię, jest kilku fajnych trenerów uwodzenia, którzy są w stanie pomóc. Po za tym pieniądze i status społeczny jest dużo ważniejszy. nie wiesz jak zacząc. zacznij od studiów medycznych, studiów inżynierskich, uprawnienia C+E, kurs spawacza.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2020 o 21:00, ReeN napisał:

Cześć, mam na imię Kacper. Teorie uwodzenia ćwiczę już rok.

Żeby nie było jest to fajne, tylko musisz zaakceptować kilka żelaznych reguł, takich jak  wcześniej napisałem. wtedy relacje z Paniami będą lepsze oraz przeczytaj Kobietopedię Kotońskiego, kup sobie książkę w sklepie strefasamca.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.