Skocz do zawartości

Totalny brak odpowiedzialności


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy podpisała przed wykonaniem zabiegu jakiś kwit, że w razie wystąpienia komplikacji nie będzie próbować wyciągać konsekwencji prawnych i finansowych od osoby wykonującej ten "zabieg".

A jeżeli tak, ile to jest warte z punktu widzenia prawnego.

 

Ogólnie, mam mieszane uczucia odnośnie tej sprawy. Nie wiem, czy typ wykonujący usługę coś spierdolił i na skutek jego zaniedbań stało się to co się stało, czy efekt uboczny jest niezależny od jego pracy i trzeba się było

liczyć z taką reakcją organizmu i możliwością poważnych powikłań. ? 

 

Sam pomysł tatuowania oczu ogólnie uważam za absurdalny.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Zobacz, jaki fejm na instaxie!

 

Ja zobaczę, ale obawiam się, że Pani omawiana w wątku może mieć z tym problem.

Nie wiem czemu zdecydowała się na tak inwazyjną opcje, kiedy można było jakieś soczewki "ozdobne" ogarnąć jak np coś w tym stylu:

 

https://sprzedajemy.pl/black-sclera-22-mm-imprezowe-soczewki-kontaktowe-crazy-gorzow-wielkopolski-2-4a1708-nr58643083

 

I ryzyko jakichkolwiek problemów byłoby bez porównania mniejsze, a jak już by wystąpiły, to przejściowe. Nie mówiąc o tym, że soczewki w każdej chwili można wyjąć.

Ale to nie byłoby medialne i nie przyciągało uwagi. Cena za chęć wyróżnienia się w tym przypadku była nieproporcjonalnie wysoka.

 

BTW

Zakładałem na forum temat, gdzie niewidomy po dwudziestu latach przypadkiem odzyskał wzrok, bo samochód go potrącił, a w czasie leczenia ortopedycznego podali mu leki przeciwzakrzepowe

i prawdopodobnie z tego powodu wrócił do zdrowia. Może nie wszystko stracone. ? 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dyletant napisał:

Głupota młodości, będzie miała problemy ze zdrowiem do końca życia. Zamiast mass media promować kogoś wartościowego to promuje się patolę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość stara, czytałem o tym ze 2-3 lata temu. Generalnie to pani współczuję kalectwa, bo biznesplan był niezły - pojawiły się po zabiegu liczne sesje, w tym rozbierane, a bez tych oczu raczej by nie udało jej się przebić. A w tzw. dzisiejszych czasach o wiele lepiej zarabia się na internetowym lansie, niż na zwykłej pracy - jeśli tylko uda się zdobyć rozgłos.

 

Tyle, że ryzyko nie było warte zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.