Skocz do zawartości

"Polskie" obozy zagłady...


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Młodzież usa nie jest w stanie wymienić wszystkich nazw stanów.Młodzież niemiecka mysli że granice niemiec sa pod stalingradem a młodzież angielska mysli ze Hitler był piłkarzem albo trenerem.We Francji Vichy to przeciez kremy.W Hiszpani Gen Franco to faszysto nazista a wszystkie kolezanki to lezby.We Włoszech Musolini to zło wrodzone.a w Polsce jest podział na niewygodnych faszystów którzy sa zacofani a korwinów kukizów i dzieci tvnu i pejsbuka


bydło jest bydłem.wszystko smiga na nieograniczonym beztroskim konsumpcjonizmie,a wy sie głupotami nie zajmujcie tylko włączcie sobie tvn%-).jak by ktos sie mnie zapytał o wojne japońsko chińską oraz masakry wyrzadzane przez japońców to tez bym sie nie wypowiedział bo 1 nie dotyka mnie to 2 to było straszne 3 jestesmy takimi samymi ludzmi 4 lubie kebaby ale musi byc feta oliwki ogóreczek pomidorek i mało trawy%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonczycy to w ogole mieli wene w okropnym mordowaniu...

Jednostka 731, dopuszczala sie takich akcji ze pała mięknie...

Masakra w Nankinie, kamikadze...

Rozmawiałem z angolami o Enigmie, dywizjonach 302,303...

To co Oni wiedza to fakt że Polacy latali na brytyjskich maszynach...

Jak mowie o rozszyfrowanie przez polskich kryptologow Enigmy, nie wiedza o tym...

Oni mowia ze może i tak bylo, ale nas uczyli inaczej...

Niestety zawsze mieli nas głeboko w dupie...

Nawet wtedy kiedy żolnierze Andersa wysylali list za listem do zachodnich przywódcow, szczegolnie do Roosvelta, ten rozkzal zeby wszystkie listy dotyczace zbrodni przez Stalina, bezwzglednie usuwac...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak mnie śmieszy nienawiść wielu Polaków do Niemców, za wojny, z kolei do Angoli chętnie na zmywak i koszulki piłkarskie nosić, a tymczasem to Angole i Francuzi nas wydymali w trakcie wojny i po, a niech ktoś powie, gorszy wróg jawny, który otwarcie atakuje (Niemcy), czy tchórz i skrytobójca, uderzający nożem w plecy?

 

Co do Roosevelta, to zwykły komuch, jego żona też, według szefa służb Hoovera-podejrzewana o komunist. agenturę. Plan ''New Deal'' to czysta komuna. Ośmieszono senatora McCarthy, a On po prostu ujawniał komuchów w USA, wielu w polityce, mediach, Hollywood, dorobili mu gębę oszołoma, jak PISowi.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tu jestem, ale Oni wiedza ze zachowuje do nich dystans i mam wyjebane na te " you all right?"...

Nie lubie ich...dlatego zostaje tu do konca stycznia i goodbye!

Anglicy sa dwulicowi, fałszywi i na pozor grzeczni i uprzejmi...

Są leniwi, traktuja wszystkich z góry, dla nich liczy sie tylko Europa Zachodnia, nawet jak przedstawiaja pogode na Europe to tylko do niemieckiej i francuskiej granicy, bez wschodu oczywiscie...

Sa bardzo bojaźliwi, nas Polakow i oolnie Slowian boja sie jak ognia...

Uwielbiaja pogańskie zwyczaje, dziwakow itp...

Francuzi;

Mialem z nimi kilka razy stycznosc, stereotym o ich delikatnosci jest jak najbardziej prawdziwi...

Brudni, bałaganiarscy i fałszywi...

Maja podobna mentalnosc do Brytyjczykow, choc obie nacje serdecznie sie nienawidzą...

Ogolnie z wyspiarzy najbardziej wporzadku sa Irlandczycy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''dla nich liczy sie tylko Europa Zachodnia, nawet jak przedstawiaja pogode na Europe to tylko do niemieckiej i francuskiej granicy, bez wschodu oczywiscie...''

 

Nie, dla nich liczy się tylko Albion, to centrum Europy i świata.

 

Dowcip. Prognoza pogody w angielskiej telewizji: ''Sztorm nad Kanałem LaManche, Europa została odcięta od ŚWIATA'':)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mniej więcej, ale bez przesady...

Sikorskiego też zajebali, nie mial bym nic przeciwko aby zatopili tą wyspe...

Jak mówia o upadku moralnym w Polsce, to tu jest upadek x100 w porownaniu do naszego kraju...

Co do obozow koncentracyjnych, to Anglicy wymyslili ten syf...

Zawsze prowadzili kolaboracje, podobnie jak Francuzi...

Anglicy ciagle splacaja jankesom dług zaciagniety sprzed wielu lat...

Z Europejczykow lubia tylko Holendrów i Duńczykow...a najbardziej siebie...

Gospodarka trzyma sie dzieki przyodkom i tego co zrabowali, paru interesom w krajach gdzie wspolnie z USA wprowadzili " demokracje"...

Mocna waluta...

Ale jest tu coraz wiecej ludzi, na dzis juz prawie 67 milionow, socjal jest dojony jak ta lala, ale propaganda jest na niesamowita skale...

Niestety teraz wszystko sie pierdoli, ale w latach swietnosci, kiedy UK trzymalo sie protestanckich wartosci stworzyli mocne, silne panstwo...

Upadek zacząl sie w momencie kiedy pojawila sie polityka multi- kulti, lewactwo i tolerancja, odejscie od chszescijanskich wartosci, w moim miescie jest cztery koscioly chszescijanskie, wszystkie swieca pustkami...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sa bardzo bojaźliwi, nas Polakow i oolnie Slowian boja sie jak ognia...

Uwielbiaja pogańskie zwyczaje, dziwakow itp...

 

- Więc najlepiej jadziesz do uk to najlepiej być pogańskim Słowianinem wtedy będą nas uwielbiać i się bać jednocześnie :P

 

 

Maja podobna mentalnosc do Brytyjczykow, choc obie nacje serdecznie sie nienawidzą...

Ogolnie z wyspiarzy najbardziej wporzadku sa Irlandczycy...

 

- zawsze ludzie podobni do nas wywołują wkurwienie, widzimy w nich swoje wady

 

 

Oni mowia ze może i tak bylo, ale nas uczyli inaczej...

Niestety zawsze mieli nas głeboko w dupie...

 

- a ciebie np. obchodzi historia Turkmenistanu, Dżibuti albo innej spierdoliny od której oddziela cię pół kontynentu lub ocean? wiesz co najwyżej że z tego kraju jest dobre żarcie albo że sobie wzajemnie ucinają łby maczetami

 

Niestety z perspektywy Anglika to my nadal jesteśmy nieistotnym krajem 3 świata, a pogarszamy tą sytuację łasząc się do nich.

 

Sytuacja z 2013 roku.Londyn , wybrałem się specjalnie na zakupy. Kupuję 2 płaszcze, przy okazji rozmawiam z jakąś Angielką, gadka o pierdołach, dama mnie zaczepiła, niestety (dla niej) nie gustuję w Angielkach z przerośniętą dupą. Jakiż jej był szok i zdumienie że Polak przyleciał na zakupy a nie szukać pracy.... Nawet personel sklepu był zdziwiony tym faktem, a sprzedawczynie jedna z Indii, druga z Ukrainy.

 

Generalnie robimy od prawie 100 lat za "lokaja" Anglików i innych nacji. Każdy wyciera sobie nami dupę publicznie, przekłamując historię.

 

Mnie już tylko interesuje czy za życia mojego pokolenia wyjdzie jakaś lewacka kurwa z naszego rządu na stanowisku minimum wicepremiera i przeprosi cały świat za te słynne polskie obozy zagłady

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeprosi, bo " lokajów" sie nie przeprasza...Lokaje sa od wycierania gęby i dupy jednocześnie, czemu tak jest? Moim zdaniem dlatego że jestesmy zbyt honorowii, kierujemy sie emocjami w polityce a nie twarda logiką i interesem własnym...

Mamy kompleks Zachodu, calkiem niepotrzebnie...Oni to wyczuwaja i jada po " wschodnich" jak po burej suce...

Jestesmy dla nich krajem 3-go świata czemu? Patrz wyżej...

Wszystko sie ze wszystkim łączy...

Nie mogła uwierzyc, jakbys poprosil o prace w tym sklepie to bylo by okej...A tu zonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.