Skocz do zawartości

Nie mogę dodać posta w: Żartach podszytych prawdą i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

                                                                                       Ahoj.

 

 

Mam problem. Nie mogę załadować pliku graficznego do "Żartów podszytych......" Pojawia mi sie komunikat następującej treści: "Możesz dodać ogólnie 0 MB.  Proszę skontaktować się z pomocą techniczną", co też niniejszym czynię.

 

 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

 

Stefan Batory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz umieścić obrazek z innej stronki, to klikasz na niego prawym przyciskiem, wybierasz "kopiuj adres obrazu" i później "wklej" w poście na forum. ;) 

 

A jak coś ze swojego kompa chcesz wstawić, to musiałbyś najpierw wrzucić to na jakiś serwer w stylu imgur, a reszta podobnie jak wyżej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Stefan Batory napisał:

 

 

                                                                                       Ahoj.

 

 

Mam problem. Nie mogę załadować pliku graficznego do "Żartów podszytych......" Pojawia mi sie komunikat następującej treści: "Możesz dodać ogólnie 0 MB.  Proszę skontaktować się z pomocą techniczną", co też niniejszym czynię.

 

 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

 

Stefan Batory

Tez u mnie cos takiego bylo. Kopiuje adres zdjecia z jakiejs strony i zamieszczam jako URL. Jesli chodzi o swoj obrazek to dodaje na inny serwer i tez korzystam jako ,,grafika URL"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Obliteraror napisał:

@Stefan Batory, jeżeli chcesz wstawić jakąkolwiek grafikę z zewnętrznego źródła, kliknij na dany obrazek (gdziekolwiek się znajduje) prawym klawiszem myszy, zaznacz "kopiuj adres obrazu" i voila.

@Dworzanin.Herzoga

 

 

Dziękuję za odpowiedż. Tylko, że ja chcę wrzucić grafikę z mojego komputera. Długo nie było z tym problemów, aż nagle sytuacja jak wyżej. Ok. Będę tak robił. Tzn. wrzucał obrazek na serwer i kopiował adres do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stefan Batory napisał:

Tylko, że ja chcę wrzucić grafikę z mojego komputera

Wchodzisz na jakiś zewnętrzny hosting plików, np. zapodaj.net

Wrzucasz tam plik ze swojego komputera.

Otwierasz link z obrazkiem.

Klikasz na obrazek prawym klawiszem myszy, wybierając opcję "kopiuj adres obrazu".

I gotowe :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.