Skocz do zawartości

Was też wzrusza zenek martyniuk kiedy macie w czubie?


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Na trzeźwo nie zdzierżę disco-polo.

Muzyka ok, ale teksty sprawiają, że mnie mdli.

 

Za to po wysokoprocentowym alko  kiedy słyszę głos zenka maryniuka to jest dla mnie

przeżycie niemalże mistyczne.

 

Brzmi jakby tysiąc aniołów...

 

Nawet gdyby podśpiewywał mi listę nazwisk z książki telefonicznej przy minimalistycznym

akompaniamencie 2 akordów z syntezatora casio to słuchałbym go ze łzami w oczach.

 

Oczywiście im bardziej jestem później trzeźwy tym bardziej mi głupio.

Jeszcze baciary i podobne klimaty tak na mnie działają.

 

Macie też tak z jakimś wykonawcą albo stylem muzyki po spożyciu?

 

Alko polo, disco chłosta, tu jest polska!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weseliskach licznych byłem i przyznam, że Zenek to mistrzostwo świata :D (odpala się romantyczny klimat :D)

 

Nie ma lepszej muzy na imprezy weselne od Disco Polo :D Na bombie jestem to od razu dance pod discopolowe klasyki :D

 

Na weselach bardzo lubię słuchać. W innych sytuacjach absolutnie :)

 

Eryk, nic dziwnego :) Występ zajebisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię różne gatunki , słucham różnej muzyki (mi się podobają konkretne utwory a nie jestem fanem jakiegoś gatunku).

 

Co do disco polo , spoko na wiejskie potańcówki też się jeździło najlepsza muza do potańcówki po kielichu.

 

A z całego disco polo jak byłem młody to mi się podobała ta pani, nie tylko ze względu na muzykę :P

 

blog_hg_4722919_7375356_tr_skazza3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piewsza fala - lata 90te, pamiętam - przaśne i siermiężne toto było jak kaszanka i musztardówa z siwuchą.

Teraz to jakieś disco-polo-eurodisco-dance, haj lajf full juropijan und amerikano. Nawet dziołchy w teledyskach z jakiejś wyższej półki wizerunkowej.

 

Tak czy inaczej - nie mój gust. Nie krytykuje, nie potępiam - ale nie słucham. I tyle.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.