Skocz do zawartości

Kobieta aranżuję spotkanie byłego z obecnym.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sargon napisał:

Ej, ale to jest historyjka z dawnych lat, no i na dodatek z ex - a tu co drugi sypie poradami na poważnie xD

 

Ciekawe, i pouczające. Są laski w typie "a teraz walczcie o mnie".

Zastanawia mnie zawsze, czy to jest zawsze celowe, czy też to jest czasem taki instynkt jaskiniowy, jak nasze obczajanie tyłeczków.

Sypie bo to jest PRZYKŁAD i dobra okazja do napisania paru słów ze swojego doświadczenia, nie dla siebie bo to juz starsi użytkownicy mają chyba przepracowane- dla innych. Tak samo warto komentować pod wpisami trolli nawet jeśli sa to opowieści z dupyy węża. Dla innych warto :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

 

Są też laski "Nie wiem którego wybrać. Hmm, a moze sie polubią i będę miała dwóch?

 

Mikołaj ma drogi samochód

Jurek fajną chatę

Andrzej jest artystą zabiera na wystawy

Sebastian na dyskoteki

Stefan jest bogaty i płaci za wakacje

Janusz zabiera do restauracji

a Karol dobrze rżnie

 

tak, takie laski też są

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew Bracia. Tak jak napisałem wcześniej, ta kobieta jest już byłą i to od dawna...historia ta miała miejsce dobre 8 lat temu...miałem wtedy 23 lata, a ona 25. Zerwałem z nią, niedługo po tym zdarzeniu. I tak to była strasznie toksyczna kobieta...nawet pewnie do dziś w pełni nie zdaję sprawy jak ten "związek" z nią się na mnie odbił.  Historię napisałem ot tak, dla przyszłych pokoleń, żeby widzieli jakie potrafią być kobiety. I na to forum, trafiłem właśnie przez nią,  szukając odpowiedzi na parę pytań, które wciąż we mnie tkwią. Poznałem ją w najgorszym dla siebie okresie, gdzie mierzyłem się z czymś naprawdę dla mnie ciężkim, gorszej kobiety od niej nie poznałem, więc jak będę pisał jeszcze jakieś historię to będą dotyczyły wyłącznie jej, a historii z nią mam jeszcze sporo. Ona miała zdiagnozowane DDA, ChAD i jeszcze coś o czym już zapomniałem, ogólnie można powiedzieć o niej "Potwór w kobiecej skórze". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Stefan Batory napisał:

W podkreślonym zdaniu ja nic nie zrozumiałem.


 

Chodziło o to, że oddalałem się od nich celowo, trochę po to aby spojrzeć na to z dystansu, byłem też ciekawy jak w takiej sytuacji ona się zachowa, w zasadzie chyba chciałem, aby teraz ona poczuła się niekomfortowo, kiedy staliśmy od siebie oddaleni o spory dystans, byłem ciekaw co zrobi, z kim stanie, z kim będzie rozmawiać, czy będzie próbowała zmniejszyć dystans pomiędzy nami i jak, w sumie to chciałem wiedzieć chyba na kogo postawi,  i czy coś ją jeszcze łączy z byłym. I to był ten jedyny moment, gdzie ani ja nie miałem zamiaru zmieniać swojej pozycji ani on...i to  ona podczas tej sytuacji musiała zużyć więcej energii. 

Edytowane przez OceanSpokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 03:08, OceanSpokojny napisał:

Budzę się pewnego ranka u niej w mieszkaniu, ledwo jeszcze widząc na oczy dostaję przed twarz jej telefon z smsem, w którym widnieje informacja "jestem już pod Twoim blokiem"a nadawcą jest jej były. Pytam się co to ma znaczyć? A ona, że jej były przyjechał w odwiedziny i za 5 minut będzie w mieszkaniu. No ale jak się potem okazało, to nie były
to zwykłe odwiedziny, a zaaranżowana w całości przez nią sytuacja.

Może liczyła na 3kąt. ;):D

Rozmawiałeś z nią o jej fantazjach łóżkowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.