Skocz do zawartości

Byłemu pozwalała na więcej.


Rekomendowane odpowiedzi

dała tobie dokładna instrukcje jak masz z nia postapić.ostre ruchanie cie czeka%-)wystarczy tylko chciec i traktowac ja jak rzecz

 

Nie wiem dlaczego ale od razu o tym pomyslałem :lol:

Pikaczu ma rację, dokładnie tak masz postapić.

A jak masz jakieś opory, to spiedalaj jak najszybciej. Lala jest ostro zjebana ;) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawa już wydaje się rozwiązana.

 

Po koło trzech tygodniach braku atencji z mojej strony, cos przebąkiwała, co zamieniło się w rozmowę. przeprowadziłem dziś rozmowę. Dowiedziałem się:

 

- odsuwam się od niej, a ona się stara (z jej strony zero inicjowania czegokolwiek, od strony rozmów jak i działania)

- w takiej sytuacji może się rozstaniemy (łatwa wymówka, pewnie powód jest inny, coś powoduje zero chęci walki z problemami, może ma już kogoś/jest znudzona)

- to wszystko to nie jest moja wina (z ciekawości dopytam jeszcze gdzie jest moja, bardzo ciekawi mnie ten punkt widzenia i będę drążył ku własnej satysfakcji, ciekawe czy powie prawdę)

- ciągle masz do mnie pretensje (przeprowadziliśmy tylko dwie poważne rozmowy na temat, w obie zbytnio się nie angażowała)

 

Czyli typowo, jak powyżej. Podwójne standardy, złe traktowanie z mojej strony (moja wina, zbyt łagodne podejście), chyba na ostre ruchanie już za późno :)

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachu , ale to manipulatorka, ja pierdolę  i to jeszcze zjebana fhój :P .

Tak jak ci pisałem - spierdalaj od tej wywłoki ;) .
I nie słuchaj tego co piedoli - tylko patrz na to co ROBI !!!!!!!

Tu Brachy dały tobie dobre rady i tak postepuj.

A najlepiej będzie jak ostentacyjnie znajdziesz sobie jakąś druga , nawet brzydszą - tylko do ruchania !!!!!!

I ruchaj ją aż ci klejnot poczerwienieje :D .

Zobaczysz co sie będzie działo z twoją "byłą", jak szybko bedzie chciała "odbudować" związek i wrócić,

wszystkie priorytety jej sie pozmieniają. Sprawdzone na polu bitwy z tym nikczemnym  "podgatunkiem" ;) .

Tylko nie daj się zrobić w chuja i do niej nie wracaj - no chyba że na ostre ruchanie, np. na loda z połykiem :D .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inna lepszą.POTWIERDZAM.taka jedna jak zobaczyła fote inszej(mimo tego ze nie była już zemną)to szły hasła typu"dawaj mi jej nazwisko". "co to za zdjecie.nie moge jej znaleźć". "tej foty niema na necie.ona ci ja wyslała" i bum cyk pyk manewr przetrzymania (powrót do zwiazku)na 2 tyg ze bym z tamta nie smignał na balet%-)


ale nie polecam takich zagrywek.bo ZA CHUJ NIE SA WARTE GRY

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.