Skocz do zawartości

Jakość kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

45 minutes ago, pillsxp said:

Te leniwe szony będą mięć przejebane jak tylko się zderzą ze ścianą.

One sobie nie zdają sprawy że jak nie znajdą do tego czasu ogarniętego faceta, oraz same się nie ogarną to im zostanie kot, koc i nocny płacz do butelki wina.

Także nie przejmować się takimi Karynami bo szkoda naszego zdrowia i czasu :)

Zawsze znajdzie się jakiś Captain Save a Ho. A jak nie znajdzie beciaka na smycz to pieski spermiarze już biegną żeby móc wynieść pralkę na 4 piętro albo naprawić hydraulikę w domu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Miraculo napisał:

Zawsze znajdzie się jakiś Captain Save a Ho. A jak nie znajdzie beciaka na smycz to pieski spermiarze już biegną żeby móc wynieść pralkę na 4 piętro albo naprawić hydraulikę w domu.

Czasem sa takie kobiety co bardzo lubia zbierac wlasnie takich orbitkreow - jeden bedzie od naprawy samochodu, kolejny od wnoszenia mebli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

od wnoszenia mebli

Kiedyś miałem na tinderze matcha z panną, która zaproponowała mi, żebym wpadł do niej i poskręcał jej meble. Podziękowałem grzecznie, ale potem kiedyś miałem z nią matcha drugi raz, i zapytałem jak tam meble z ciekawości, zanim ją wywaliłem. 

 

Powiedziała mi, że przyjechał do niej ktoś i jej skręcił za samą możliwość ogrzania się w blasku korony królowej.

 

...kiedyś bym pomyślał, że to żart, @nowy00 koloryzuje, i że takich osób nie ma :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.