Skocz do zawartości

Czy samiec beta ma szansę na pozytywną relację z kobietą?


verde

Rekomendowane odpowiedzi

A propos tej fotki

dd0db6c09a83.jpg

Prawda jest taka, żeby gdyby ta Pani się ładnie umalowała i ubrała oraz uśmiechała tylko z zamkniętymi ustami, jej wygląd byłby zupełnie inaczej odbierany, przez niejednego faceta :)

Jak bym się dobrze zdoił to nawet malować się nie musi,ale do papy ryzyko w chuj

Ale ona ma nakładkę na zęby z sklepu że śmiesznymi rzeczami

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie, czy samiec beta będzie miał szanse na pozytywną relację z kobietą należy odpowiedzieć pytaniem:

 

czy w starożytnym Rzymie niewolnik ma szanse na pozytywną relację ze swoim właścicielem?

 

Odpowiedź brzmi: tak, bo to zależy od właściciela i użyteczności niewolnika. Aczkolwiek zawsze pozostanie w układzie

niewolnik-pan, chyba że zostanie wyzwolony (a w przypadku samca - rozwiedzie się lub da drapaka).

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiazmy tutaj wazne kwestie

jezeli wygladasz tak

94f787f00213c332gen.jpg

a chcesz mieć

743d0977df41a8b35e8268b611530017.jpg

no to sory winetu to sie za chuj nie uda%-)   edyta(chyba że masz wpizde hajsu i wpływy,ale gajerek itd musi być)

co najwyzej bedziesz mógł mieć

dd0db6c09a83.jpg

takie sa realia.

jezeli soba mało prezentujesz no to smuteczek nie oczekuj od baby która soba cos prezentuje zeby sie toba zainteresowała.bo biologia nie gra w takie gry%-)no chyba ze lala ma zgrzany gar,ogarnie cie a potem zostawi wpizdu%-)albo jak sie nie ogarniesz to i tak zostawi wpizdu%-)

znajdz sobie babe na swoim poziomie czy to materialnym/rozwojowym/intelektualnym, jak najwiecej klocków ma pasowac nad reszta mozna popracowac%-)

"Takie coś jak "zdrowa relacja" nie istnieje w naturze. To jest fikcja. Związek z kobietą to ciągła wojna. Tak jak motto rzymskie, które jest w stopce jednego z użytkowników tego forum: "Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny." "

Pierdolenie jak chuj

Związek to jest układ/umowa/;zwał jak zwał.

nie znasz zasad?to czas najwyższy je poznac

 

 

Pikacz mylisz się. Jeśli celem byłoby wyjebanie laski ze środkowego zdjęcia to jestem w stanie to zrobić z wyglądem tego kolesia z pierwszego zdjęcia. Po prostu wklejam się w fundację pomagającą osobom z chorobami terminalnymi jako chory na stwardnienie rozsiane geniusz miliarder. Później inteligencją robię jej kibel z mózgu i nogi są w górze. Wiem, że to nie fair bo jebanie na litość jest chujowe, ale jak ktoś napisał - to jest wojna a na wojnie można wszystko, szczególnie przy takiej dysproporcji w SMV. Znasz kolesia co się zwie Danny DeVito? Walił laski o których możesz pomarzyć - wszystko zaczyna i kończy się w głowie :D

Edytowane przez Rysiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zebyś był jeszcze uposledzonym autystycznym pianista na wózku inwalidzkim%-)nie w głowie a na fejmie i kasie%-)Style kiedys opanował lokal bo wzieli go za mobiego%-)tak to nikt by na niego nie spojrzał%-)

teraz juz chyba kumacie bajere kobiet"ja ciebie skads znam"

jak stałem na bramce na pewnej tekno undergrandowej imprezie to mnie kojarzyły laski z wiekszosci imprezowni na pomorzu%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.