Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kic-anty

Użytkownik
 • Zawartość

  493
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

249 Świetna

O kic-anty

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  3city

Ostatnie wizyty

788 wyświetleń profilu
 1. Nowości unijne

  Nazywanie Unii Europejskiej Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich jest co najmniej zabawne dla wszystkich ludzi pamiętających socjalizm i jego " zdobycze ". Unia to wspaniały projekt, ale ja nie o tym. O ile mi wiadomo na razie trwa w UE dyskusja jak na koncernach farmaceutycznych wymusić obniżenie cen leków w krajach unijnych. Wolny rynek, niestety słabo tu działa, bo ww. koncerny można podejrzewać po prostu o zmowę kartelową trudną do udowodnienia. http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Europoslowie-chca-nizszych-cen-lekow-w-UE-sektor-farmaceutyczny-broni-sie,163790,6.html Analogiczna sytuacja była z firmami telekomunikacyjnymi. Wydaje mi się, że akurat w tym zakresie Unia wykazała się sporą skutecznością w wymuszeniu obniżki cen roamingu. https://uke.gov.pl/nowe-zasady-roamingu-miedzynarodowego-19429 Czyli UE z jednej strony kopie po tyłkach koncerny telekomunikacyjne, a z drugiej wspiera farmaceutyczne (!?). Jak do tej pory działania Unii w temacie opieki zdrowotnej i działań wymuszających jej poprawę są całkiem skuteczne, np. unijny wynalazek: Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.
 2. Syndromy DDA i DDD w społeczeństwie

  Niestety masz rację. Felieton wbija w glebę. CHAD, DDA, DDD, BPD to bardzo podobne do siebie zaburzenia osobowości. Moja matka miała CHAD. W domu był niezły sajgon. Kształciłem się na drugim krańcu Polski, byle tylko być daleko od niej. Ożeniłem oczywiście się z kobietą z CHAD i jednocześnie DDA. Niektórzy to potrafią sobie urządzić życie! Kolega bardzo trafnie opisał funkcjonowanie takich " związków " nic dodać, nic ująć. Tu taj dość ciekawy wywiad w temacie: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,16984324,Toksyczne_zwiazki.html?disableRedirects=true Sukcesem jest jak z tak porąbanego związku uda się wyjść. Jest to bezcenne doświadczenie. Ja jeśli miałbym coś doradzić, to moim zdaniem warto starannie wybrać fachowca, a nie szarlatana, co jest trudne. Jest bardzo ale to bardzo małych dobrych psychiatrów czy psychologów. Większość z nich to niekompetentni gamonie, którzy mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.
 3. Chęć przywłaszczenia cudzej własności.

  Jeśli tak bardzo zależy im na kasie, to wystarczy ostro zabrać się do roboty i kasa jest, ale ja będę się upierał przy twierdzeniu, że warto być przyzwoitym. Jest to po prostu opłacalne. Warto mieć opinię " frajera ".
 4. molestowanie w młodości i owoc w postaci lęku

  Właśnie. Jak panowie napisali wyżej wskazana jest pomoc specjalisty. Ja odwiedziłbym takie miejsce: http://www.optimmed.pl/informacje_dla_pacjentow.html
 5. Zdecydowanie mają facetów z tego samego przedziału wiekowego i podatkowego.
 6. Powiększanie penisa naturalnymi metodami

  Takie pytania to powinieneś kolego zadać urologowi, i to dobremu specjaliście. Piszę to bez najmniejszej ironii. Jeśli ktoś ma jakieś problemy z hydrauliką, to natychmiast jazda do lekarza!
 7. No w wieku powyżej 40 lat wygląda to inaczej niż w przypadku młodocianych mam. Czasy się też zmieniają. Rok 1986- znam tylko małżeństwa lub związki zmierzające do małżeństwa. Rok 2016- znam tylko konkubinaty i tylko jedno małżeństwo. Jaka manipulacja? W tym wieku? Masz swoją chatę, twoja ukochana ma swoją. Osobne konta, żadnej wspólnoty majątkowej. Cieszycie się sobą. Cieszycie się życiem. W takich warunkach miłość może rozkwitać. Radary? Czujność? No bez przesady.
 8. Skazani za gwałt na podstawie fałszywych zeznań.

  To mi się podoba. Świadczy to o wysokiej świadomości prawnej tamtejszego społeczeństwa. Faceci tam po prostu umieją dbać o swoje interesy.
 9. Bracia zostawiła mnie

  Pukiel włosów z głowy (!?). Lepsze byłyby włosy z winogronami. Zużyta podpaska, albo Jej majty z kleksem byłyby bardziej na miejscu jako fetysz do wąchania. A tak na poważnie @Tarnawa życzę Ci, aby wszystkie twoje lachony w pewnej perspektywie czasowej z Tobą zrywały, i każda na widok pierścionka zaręczynowego w Twoich łapkach żegnała Ciebie staropolskim spier...aj.
 10. Co te PIS-orki odpierdalają?

  Niestety kolego nie mogę tego zrobić. Napisałem, że PO było nominalnie partią prokapitalistyczną= bandą zakłamanych sk..synów. Wg słownika j. polskiego PWN słowo nominalny oznacza " istniejący tylko z nazwy ". Nie chciałem być wulgarny, a bez tego trudno mi opisać co sądzę o ośmiu latach ich rządów.
 11. Moim zdaniem to nie masochizm tylko wzorce wyniesione z domu i wdrukowane w jego BIOS. Jest prawdopodobne, że jego ojciec tkwił w podobnym gooownie. Mechanizm chyba taki sam jak u córki alkoholika ( DDA ), którą już jako dorosłą kobietę kręcą tylko alkoholicy lubiący po pijaku dać jej w dziób.
×