Skocz do zawartości

Dosyć!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość. Obżeram się ostatnio jak pojebany. Obiady i kolacje jadam w stołówce sponsorowanej przez pracodawcę. Mogę brać co mi się żywię podoba do pewnej kwoty, a wybór jest spory - jogurty, sałatki, owoce, codziennie minimum 3 rodzaje dań głównych, no i desery. Zamiast brać te sałatki warzywne to non stop opycham się słodkim. Dziś wieczorem to samo i do tej pory (a jadłem przed osiemnastą) czuję ciężar na żołądku. Przysięgam wiec przed braćmi, że nie ruszę do końca roku słodkiego. A! I jeszcze frytek nie będę brał do głównego dania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kawa i tylko kawa. trochę to nienormalne, ja wiem. Co do Coca-Coli to tak raz w roku mnie bierze i piję. Wyłącznie z puszki. Ale wtedy to jest GŁÓD Coca-Colowy jak się patrzy.

Ok, jak u rodzinki jestem to jest czerwona herbata.

Na mieście kawa albo jak jest ciepło sok pomidorowy.

 

Mój ukochany sok z granatu, taki jak lubię, widziałem ostatnio z 3 lata temu /szloch+spazmy+rozpacz wielka.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.