Skocz do zawartości

Muzyka piękna i potężna, marszowi Szweda co to rozejm zerwał towarzysząca


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu z góry, sorry za offtop.

Jak słyszę słowo Potop to mi się od razu nóż w kieszeni otwiera. Ponieważ:

1. szwedzi dokonali większych spostoszeń w Polsce w czasie potopu, niż hitlerowcy w czasie II wojny światowej,

2. niszczyli i mordowali wszystko co możliwe, nie uchował się żaden pałac ani zamek w pierwotnym stanie na terenie kraju,

3. do tej pory nie zwrócili nam naszych zrabowanych w trakcie Potopu dóbr, kosztowności, dzieł sztuki, 

4. bo ich q...a nie trawie, za ich mulkikulti itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że się nie lubi Niemca, nie znaczy, że mamy przestać słuchać Bacha, albo jeździć niebywale popularnymi niemieckimi autami.

 

Obecnie Szwed innym jest, niż kiedyś, ale na gorsze-zniewieściałym, na multikulti podatnym, do wojen żadnych przedsiębrania nie gotów.

 

Piosenka jest piękna i wyraża potęgę wojska. Przypomnę, że Wazowie ze Szweda się wywodzą, a Szwed nie był wrogiem na zawsze, jeno z nim w sojusze tez wejść mogliśmy.

 

Z Twoim nastawieniem, należy tym bardziej olać wszystko, co angielskie czy francuskie, bo oni nie jawnie, a w plecy Polskę dźgali-kto więc pozostał?

 

Mieć do Szweda za multi-kulti to jakby do Polaków za komunę i bratnią pomoc na Węgrzech czy Czechosłowacji-naród sobie, władza sobie, a że naród zsocjalizowany, to kwestia inna.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że się nie lubi Niemca, nie znaczy, że mamy przestać słuchać Bacha, albo jeździć niebywale popularnymi niemieckimi autami.

Zostałem wychowany w czasach, że Niemiec to wróg i nigdy nie kupiłem audicy, wieśwagena czy inszego Opla i nie zamierzam.

Zostałem wychowany w czasach, że Niemiec to wróg i nigdy nie kupiłem audicy, wieśwagena czy inszego Opla i nie zamierzam. 

Co do Szwedów to kiedyś gadałem z gostkiem, będącym skrajnym szwedofilem, ale nawet on przyznawał ze nordyki łby noszą wysoko coś jakby  Niemiaszki sprzed trzech ćwierci wieku. Tyle tylko, że nie stoi za nimi wunderwaffe tylko różowe kondomy.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę mieć pod bokiem dumnego i bitnego Szweda, co wkład w wielką Europę daje- o ile Rzplitej nie atakuje-a nie obecne różowe lewactwo.

 

Dumny jestem z wielkiej europejskiej historii-i-że obiektywnie-choć ze sobą wojowali-mieliśmy kiedyś wielkie i dumne Narody, a nie zastraszone lewackie ciotki, jak teraz.

 

A mnie się podoba wielkość ducha i odwaga, czy od Szweda, czy Niemca pochodzi, a nie obecne dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, wiesz na pewno, że historia kołem się toczy. Nie jestem rewizjonistą ani jakimś mściwcem, ale q...a w tej je....j Mumii pierdoli się o wyższych wartościach, przyjmuje muslimów, a Szwedzi nie chcą nam zwrócić takiego dzieła Kopernika jak "O obrotach sfer niebieskich". Pewnie Cię o tym na historii uczyli, a może wogóle Cię historii nie uczyli? 

Mi chodzi o pewną sprawiedliwość, nie wiem czy rozumiesz o co mi biega? 

Tylko mi nie mów, że Kopernik to Niemiec, wobec tego Szwedy mogą trzymać u siebie to dzieło. To tylko pewien przykład, ale ludzie powinni kumać i odczywać pewną niesprawiedliwość, która nas jako Polskę dotknęła.

Pewnie słyszałeś o Liście Schindlera ( to taki żydowski film) a czy kolego słyszałeś o Henryku Sławiku?

 

http://wdzieczni.onet.pl/slawik-hero,5670914,bohater.html  

 

I znów OffTopp! A Ty zapodałeś muzyczny kawałek. Sorki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPakal1, za postawę lewackiego rządu nie winić trzeba piosenki. Piosenka powstała w konkretnym czasie, kiedy Europa była mężów bitnych pełna, i słuchając jej nie hołd poczynaniom lewaków oddaję, jeno potędze Szweda-która na mię wrażenie zrobić raczyła. Faceci lubią widzieć oręż, armie, bitwy, a także na niektórych z nich sama potęga wrażenie robi, co się dla tego choćby we historji lubują. Facet od najmłodszego wojną się i wojskiem interesuje, piękno oddziałów i chorągwi widzi, i podobnie jak grupy re konstrukcyjne, piękno rynsztunku czy pieśni bojowej w oddzieleniu od czynów rozpatruje.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyficznie-chodzi o układ wyrazów? Bo lubię dla odmiany po staropolsku coś napisać.

 

Co do projektu-pewne nici gdyby je powiązać-taki obraz rzeczy w połączeniu z tym, co mam w podpisie dają-wg Amortha słynna sprawa zaginięcia pewnej młodej Włoszki wiodła-mogę się mylić- do ambasady USA-a także w jednym kotle nazwiska Marcinkusa, mafii rzymskiej, rytuałów pedofilii satanistycznej itd.

 

http://www.proroctwa.com/Dom-smagany-wiatrem.htm Intronizacja w Watykanie, loża P2, http://gloria.tv/?media=625427 itd.

 

Znałeś to?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu z góry, sorry za offtop.

Jak słyszę słowo Potop to mi się od razu nóż w kieszeni otwiera. Ponieważ:

1. szwedzi dokonali większych spostoszeń w Polsce w czasie potopu, niż hitlerowcy w czasie II wojny światowej,

2. niszczyli i mordowali wszystko co możliwe, nie uchował się żaden pałac ani zamek w pierwotnym stanie na terenie kraju,

3. do tej pory nie zwrócili nam naszych zrabowanych w trakcie Potopu dóbr, kosztowności, dzieł sztuki, 

4. bo ich q...a nie trawie, za ich mulkikulti itp. 

 

Wszystko prawda. Efekty szwedzkiego najazdu z XVII wieku widać w Polsce nawet do dzisiaj. Nikt tak nie splądrował naszego kraju. A teraz ich araby stłamszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince, dokładnie, a ja się z tego naprawdę cieszę. Te oszołomy utraciły jako jedne z pierwszych w Europie odruch obronny. To jest idealny przykład spłeczeństwa, któremu dobrobyt (m.in brak wojen) popierdolił w łbach. Są jak bezbronne głupie, niewinne i bezmyślne króliki, którym ich właściciel przecina gardła. Ch.j z nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, najazdy szwedów byly gorszy nawet niż mongołow ktorzy slyneli z tego iz kompletnie dewastowali podbite tereny z okropna bezwzglednoscia...

Dzisejsi Szwedzi to cioty z blond grzyweczka w rurkach...To pierwszy kraj w Europie ktorego meska czesc populacji zostala kompletnie zdewastowana mentalnie i fizycznie. Wbrew stereotypom gospodarka Szwecji pierdolnie lada chwila...

Odkad lewactwo doszlo tam do władzy, zrobili z tego kraju i mieszkancow totalny burdel...Ale nie szkoda mi ich, za to co koledzy wyzej napisali...

Sami sobie sa winni, warto dodac ze Szwecja od lat 50- tych byla najbogatszym panstwem w Europie i chyba nawet na świecie...

Nie zniszczony po wojnie dzieki sojuszowi z Hitlerowcami, za udostepnianie swojego kraju, fabryk, ropy i innych surowcow...

Teraz troche o armii, np zolnierze szwedzcy nie moga nosic mundurów z flaga Szwecji, ktora ma krzyz, z tego wzgledu iz obraza uczucia muzulmanow...

Potop kojarzy mi sie z Olbrychskim, który jawnie popieral Kiszczakow, Jaruzelskich, czyli prawdziwych komuchow z krwi i kosci...

Popieral ich, czyli ma tak samo krew na rekach...

W Wielkiej Brytanii dzieje sie podobnie, to nie ten sam poziom jak Szwecja, ale ma zadatki...:)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz troche o armii, np zolnierze szwedzcy nie moga nosic mundurów z flaga Szwecji, ktora ma krzyz, z tego wzgledu iz obraza uczucia muzulmanow...

Q...a jak można tak zgłupieć. To zgnuśnienie i ogłupienie kretyńskimi nieżyciowymi przepisami spowodowało, że te pajace nie wiedzą co jest ważne. Stosują się do durnych przepisów, które regulują im nawet najdrobniejsze życiowe sprawy, a z drugiej strony Volvo i Saab już jest chiński. Ta nacja musi wymrzeć. Może kiedyś szwedzka flaga to będzie miała wygląd: żółty półksiężyc i gwiazda na niebieskim tle. Wtedy kolorowi żołnierze szwedzcy będą ją mogli nosić na mundurach.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, najazdy szwedów byly gorszy nawet niż mongołow ktorzy slyneli z tego iz kompletnie dewastowali podbite tereny z okropna bezwzglednoscia...

 

Nie przesadzajmy, bo to już gruba przesada.

 

Rzezie i zawieszanie głów na pal-znajmy proporcje, gdzie kultura europejska, a gdzie brutalna dzicz, uwierz mi, że będąc na miejscu obleganego miasta wybrałbyś od razu Szwedów.

 

Tym bardziej, że z okrucieństwa nie byli znani, a łupienie to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra może troche podkoloryzowalem, co nie zmienia faktu ze Szwedzi ukradli i nie odpowiedzieli za to, tak jak Hitlerowcy i Sowieci w czadie ll WŚ...

A my płacimy Żydom za to ze wymordowali ich na naszym terenie. Toć jasne do kurwy nedzy jest to ze obozy zaklada sie tam gdzie jest najwiecej przedstawicieli danej nacji. Stad madowe mordy Polakow i Zydow to codziennosc...No ale co z tego? Umowa Adenauer-Ben Gurion musi byc realizowana...

Warto dodac ze pierwsi w obozach mordowani byli Polacy...

Szwedzi jako rasa Germanska powinna charakteryzowac sie sila, brutalnoscia, bezwzglednoscia itp...Poczytaj sobie dzieje pra-starych Germanoe, gotow Wikingow czy Wandali...

A teraz co masz? Dewastacja fizyczna męzczyzn, zanik miesni i "jaj"...

Lewactwo, gender, feminizm, homoseksualizm...Tolerancja do takiego stopnia az pala mieknie...

Jak to sie skonczy? Szwecja bedzie skolonizowana...W Szweckiej rodzinie rodzi sie 1,2 dziecka a w Kurdyjskiej badz Tureckiej 3 badz 4...

W dodatku nieprawdopodobne wrecz zadluzenie spowodowane socjalem..

Bedzie jeszcze gorzej...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czytając o Wikingach i widząc zniewieściałych Skandynawów, można mieć dysonans poznawczy....

Ale ja osobiście nic nie mam do Nich, a tym bardziej do Szwedek:)

 

To byłby taki miły i sympatyczny naród, tylko ten socjalizm.

 

O dziwo, większość znanych mi z widzenia Szwedów czyli kilka sztuk to bruneci....

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotym blondyna Szweda, aczkolwiek zdarzaja sie bruneci, przewaznie z tego wzgledu iz mamusia poleciala w tango :)

Nie mialem nigdy przyjemnosci poznac Szwedek...Z Norweżkami mialem wiecej do czynienia na roznych plaszczyznach z tego wzglefu iz mieszkalem obok nich jak pracowalem na Cyprze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to sie skonczy? Szwecja bedzie skolonizowana...W Szweckiej rodzinie rodzi sie 1,2 dziecka a w Kurdyjskiej badz Tureckiej 3 badz 4...

W dodatku nieprawdopodobne wrecz zadluzenie spowodowane socjalem..

 

Normalnie, tak jak Rzym się skończył przyszli barbarzyńcy i pozamiatali, trwało to kilka wieków wprawdzie, ale wtedy wojny nie robiły rozpierduchy na taką skalę jak dziś. W Europie będzie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ciągnęło zakosztować uroków nieokrzesanej nordyckiej blondi? Opisz jeśli możesz ich charakter. A rudych dużo? Ile procentowo blondów, brunetek, rudych tak na oko?

Blondynki w wiekszosci, jedna brunetka...

Charakter? Kuźwa to bylo siedem lat temu...:) No ale lubia sie bawic, materialistki...

Wtedy na Cyprze poznalem dunke, Amanda miala na imie...Pamietam nocne wylegiwanie sie z nia na plazy, oj byla namietna. Blondyneczka z piegami i lekko pyzowata...:)

Byla fajna dziewczyna :)

Wracajac do Norweżek, przyjechaly na dobry balet takze zachowywaly sie tak samo jak wiekszosc kobiet z innych krajow..

@Red, to fakt Rzym upadl bo pękal wewnatrz, teraz to samo mamy z cala Europa która de facto, zbudowana jest równierz na prawie Rzymskim...

Zawsze bylo tak ze pewne cywilizacje dochodzily do szczytu rozwoju od którego poprzewracalo sie we łbach, przychodzili potem agresywni barbarzyncy i zamiatali wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.