Skocz do zawartości

Jak założyć dobrze funkcjonującą/szczęśliwą rodzinę?


Rekomendowane odpowiedzi

@tytuschrypus Prawda.

 

Szczególnie, że ja nigdy nawet nie mieszkałem z partnerką. Zawsze mieszkałem matką a od 6 lat mieszkam zupełnie sam. Chciałbym założyć rodzinę, ale najpierw muszę to przetestować w praktyce.

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Libertyn said:

 

Nie wiem. Wiem że związki wyglądające jak małżeństwo Katarzyny Wielkiej i Armanda Richelieu gdzie obie strony sobie nie ufają i szukają na siebie haków są nieszczęśliwe. 

Na zaufanie trzeba zapracować. Kobieta, ktora nie rozumie tego prostego faktu, tylko mówi na wstępie "dej mnie" jest, jakby to powiedzieć ładnie, już na dzień dobry wątpliwa. 

 

Dalej w związku budowanie zaufania/zaufanie, to po prostu nie dawanie powodów do jego braku. Jak nie ma krzywych akcji to jest zaufanie. Tyle i aż tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wokół wpaja nam ten wzór zajebistej szczęśliwej rodzinki tej z reklam i seriali...

 

A czasem ta zajebista rodzinka staje sie horrorem dla faceta codzienna gehenna, 

 

Myśle ze jeszcze z pare lat i całe te śluby i wesela znikną  stana sie historia i przeżytkiem. Powoli już zanikają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.