Skocz do zawartości

Stringi - najbardziej podniecający element damskiej bielizny


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Hatmehit napisał:

??? 

To jest tak samo, jak facet się drapie publicznie po jajkach. A majty się czasem zawijają i wtedy nie jest zbyt komfortowo, zwłaszcza jak ma się większy poślad. Niektóre tak łażą i się męczą, bo się wstydzą poprawić je na ulicy. A ja się nie wstydzę i się nie męczę. Wiem, że to niezbyt atrakcyjny widok, ale ktoś musi być prymitywem, żeby ktoś inny mógł mieć klasę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, penisofobia napisał:

Niektóre tak łażą i się męczą, bo się wstydzą poprawić je na ulicy.

A no racja, czasem bielizna wkurwia, szczególnie jak ten problem się pojawia przy sukience (dlatego najlepsze są koronki, okrywają co trzeba, ale też się nie zawijaja). Poprawianie to przecieź nic złego, choć ostentacyjnie tego w życiu nie robię:D Mam wbite do łba przez babcię wszelkie zachowania 'eleganckie i publiczne'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często wybieram stringi bo po prostu je lubię. Bez zastanawiania się czy na facetów działają. Dbam o to aby nic nie było widoczne co mam pod sukienką czy spodniami bo te widoki przeznaczone są dla partnera. Inne rodzaje majtek również noszę, kto co lubi. Na pewno jakość materiału jest ważna a nawet bardzo ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zwykłe figi są zdecydowanie bardziej podniecające :) 

Nie wiem kto wmówił ludziom że stringi są niby podniecające - kto to kurwa wymyślił i rozpropagował ?

Zresztą, jak znam życie było to jakiś gej, projektant mody, influencer który stworzył to dzieło dla swojego chłopaka,a naiwni ludzie kupili ten shit jak jakieś głupie kijki do chodzenia latem :( 

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.