Skocz do zawartości

Seks analny i strach przed ewentualną wpadką- temat bez tabu


Słodkogorzka

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, GriTo napisał:

Ta... nigdy... 

Wiem co mówię, nie kręcą mnie takie klimaty i nie zaczną. Każdy ma swoje preferencje, jak ktoś lubi, droga wolna. O dziwo tutaj mam podobne podejście do @Analconda, jedynie z taką różnicą, że nie uważam ludzi uprawiających tę formę seksu za dewiantów. Ludzie mają gdzie indziej swoje granice i niech każdy się trzyma swoich. Seks to ma być przyjemność, a nie zmuszanie się jak to autorka wątku. Ktoś kto na prawdę tego chcę, nie analizuję tak doszczętnie, zwyczajnie dba jak się da o higienę, a w razie ewentualnej wpadki jest przygotowany na konsekwencje działań oraz ufa na tyle partnerowi, żeby nie trząść się ze stresu. Tutaj nawet powiedzenie wprost jest problem, to co dopiero mówić o działaniu. 

Edytowane przez _oliv2407
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się boji to przecież można w gumce. Do autorki sprobój zobacz. Z kilknastu kobiet które miałem tylko jedna nie lubiła takich zabaw ale ogólnie to ona wogole seksu nie bardzo lubiła bo potem okazało się że jest bezpłodna. Miałem jedną taką która potwornie się bała. Wytłumaczyłem jej że te orgazmy mogą być naprawdę mocniejsze niż pochwowe.Wciaż strach... Ale jednak ciekawość zwyciężyła. Po pierwszym razie już dwa orgazmy. Moim zdaniem najlepsza pozycja by zacząć to gdy Ty leżysz na brzuchu a partner na Tobie i Cię obejmuje a jednocześnie dominuje. W tej pozycji kobiety dochodzą przez dupcie wyjątkowo często. 

Przedewszystkim tu rola faceta aby był zdecydowany i nie wycofał się gdy kobieta boi się. Tylko zrobił to z pewnością i stanowczością. 

Miałem parę razy taką sytuację że kobieta prosiła bo trochę na początku boli,przestań.... ja mówię teraz mi nie uciekniesz a po chwili już sama prosiła by nie przestawać. Spróbuj sprawdź. Moim zdaniem nie pożałujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.09.2020 o 00:09, RENGERS napisał:

Odkryłem, że prócz korzyści zdrowotnych, dostarczam sobie również nowych, przyjemnych doznań.

Tak, podobno jak ktoś ma przerost to tzw. "dojenie prostaty" jest podstawową rzeczą... No ale przecież Anaconda wsadzający sobie ogóra do ust by przecież wolał umierać z bólu bo jeszcze go by za geja wzięli...

A ty się pucujesz kobietą ze lubisz masaż taki? Co byś zrobił jakby jakaś kre_ynka rozgadała to? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Tak, podobno jak ktoś ma przerost to tzw. "dojenie prostaty" jest podstawową rzeczą... No ale przecież Anaconda wsadzający sobie ogóra do ust by przecież wolał umierać z bólu bo jeszcze go by za geja wzięli...

A ty się pucujesz kobietą ze lubisz masaż taki? Co byś zrobił jakby jakaś kre_ynka rozgadała to? XD

Wyjebane miałbym hehe, z tego się nie pucuje nikomu w "realu" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.