Skocz do zawartości

Powtórka z rozrywki - musze iść dalej


scOOtt

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia dziękuję Wam z całego serducha. 

XYZ - najtrudniej będzie chyba z szacunkiem do innych kobiet - w tej chwili są dla mnie ścierwem a choćby dlatego, że mam córkę, którą chcę wychować na porządnego człowieka, wiem że będę musiał w jakiś sposób dojrzeć do tego żeby nauczyć się je szanować.

P/S

Ta 21 latka zgodziła się na trójkąt tylko dlatego żeby mi zrobić prezent z okazji urodzin.

Wychodząc z domu zapytała się pod nosem czy niczego nie zostawiła. Aż cisnęło mi się na usta - zostawiłaś swą godność kurwo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 kobiet - w tej chwili są dla mnie ścierwem a choćby dlatego, że mam córkę, którą chcę wychować na porządnego człowieka, wiem że będę musiał w jakiś sposób dojrzeć do tego żeby nauczyć się je szanować.

P/S

Ta 21 latka zgodziła się na trójkąt tylko dlatego żeby mi zrobić prezent z okazji urodzin.

Wychodząc z domu zapytała się pod nosem czy niczego nie zostawiła. Aż cisnęło mi się na usta - zostawiłaś swą godność kurwo! 

 

Najlepszego!!!

 

Aż tak negatywnie podchodzisz do bab ?

 

Kto był tą 3 osobą w tym trójkącie ?

 

Może i zostawiła godność, może i kurwa, ale chyba dzięki niej udało Ci się przebrnąć przez kilka gorszych dni w życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecią osobą w tym trójkącie był kuzyn mojej byłej.....

Co się okazuje zaczynam dostawać informacje o niej - te prawdziwe - nie takie którymi mnie karmiła - drążyć temat, tylko po to by uświadomić sobie jak oczy zarosły mi pizdą ?

Jest opcja wypicia browara z jej byłym mężem - po którym też nie zostawiła suchej nitki....

Czy mieć po prostu wyjebane, że księżniczka wybiela się na mieście moim kosztem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scoot,

 

Wchodzisz w najlepsze, świadome lata w jakie może wejść mężczyzna. Jak rozmawiam z wieloma dojrzałymi mężczyznami to rodzi się pewien

wspólny mianownik. Najlepsze lata dla mężczyzny zaczynają się w okolicach 30-35 roku życia i podobno trwają do 50-55 lat.

Więc wiesz, to między 20 a 30 to nic straconego :) Potraktuj to jako trening przed właściwym startem - bo i taka prawda.

 

Dbaj o córkę. Dla mnie moja - jest najważniejszą istotą w życiu, i basta !

 

S.

 

PS. I odstaw marychę, nic dobrego z jej popalania nie wychodzi. Co najwyżej na dłuższy dystans lekkie otępienie, tumiwszystkowisizm oraz ten idiotyczny,

błąkający się uśmieszek na twarzy - tak charakterystyczny dla wszystkich długodystansowych popalaczy zielska.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego.

Życie to droga, a wszelkie przeciwności podczas tej podróży skłaniają do refleksji i rozwoju. Dzieki temu, że pieprzy się w życiu zaczyna się kombinować i wyciągać wnioski. Gdyby się Tobie nawet średnio z babami układało, to zapewne nie trafiłbyś w to miejsce i żyłbyś bylejak nie wiedząć dokąd zmierzasz i po co, a tak zaczynasz główkować, drążyć temat i masz szansę...o ile podążysz w odpowiednią stronę. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sc00t ja na Twoim miejscu spróbowałbym jakiś sportów, wspinaczka skok ze spadochronem albo coś co Ci bardziej podpasuje.

 

Podnieś trochę adrenalinę i poczuj, że żyjesz!  Zabierz ze sobą jakiegoś dobrego kumpla i spędź sobie miłe chwile, o których byś nie pomyślał będąc w związku.

100 lat rośnij duży  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę coś dodać do siebie to takie sugestie dla Ciebie scOOtt:

 

- skończ całkiem z jaraniem i innymi używkami, jak pewnie juz zauważyłeś pomagają na krótka chwile ale w dłuższej perspektywie dołują i na pewno nie rozwiązuja żadnych problemów

- zastąp to sportem, staraj się wiekszość czasu spedząc poza domem, w zalezności co lubisz sporty.... moze walki albo siłownia, Jakiś klub aby było dużo ludzi dookoła,

* dwa powyzsze elementy podbudują psyche kazdego, Wzrosnie Twoje włsne poczucie wartości

- jak złapiesz doła to patrz 2 punkty wyżej i powtórka z rozrywki

- ustaw sobie poprzeczkę jeszcze wyzej niz dotychczas wkazdej dziedzinie albowiem wszystko najlepsze jest przed Tobą

- Twoja corka potrzebuje ojca, jak już słyszałeś na forum wiesz jakie to ważne, pamietaj o niej, bądź dla niej autorytetem

 

Trzymaj się  jak widzisz masz zawsze wsparcie od Braci na Forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scoot.

 

    Szczęścia Ci życzę. Bo jak masz szczęście to wszystko dobre samo przychodzi.

 

Teraz po tych wszystkich Twoich perypetiach masz czas dla siebie. Odreaguj jak jest Ci to potrzebne.

 

Później czas na pracę nad sobą.

 

Będzie dobrze. ;)

 

Trzym się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.